Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
1. Brinje Open
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Cro Star - Mostar
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Karlovac
MAKSIMIR
Novalja
Ogulin
Plitvice
Scardona Combat
SENJ
TCZ Ban Keglević
TKD BRINJE
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (male) -30
Younger cadets (male) -36
Younger cadets (male) -51
Younger cadets (female) -27
Younger cadets (female) -30
Younger cadets (female) -33
Younger cadets (female) -36
Younger cadets (female) -39
Younger cadets (female) -43
Cadets (male) -45
Cadets (female) -59
Kick (female) -1 (05-06)
Younger cadets (male) -30
A004
73
0
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
25
0
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
A005
169
3
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
136
1
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
A006
112
14
IVAN ŠARIĆ (BKEGLEV)
14
2
DORIJAN BARUKČIĆ (TKD KAR)
A007
23
0
MATEO GOLDAŠIĆ (TKD KAR)
134
0
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
A025
25
9
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
169
1
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
A026
112
1
IVAN ŠARIĆ (BKEGLEV)
134
7
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
A045
25
10
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
134
1
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
Medalists
1. MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ, Karlovac
2. IVAN LUKETIĆ, Ogulin
3. MAKS RAKOČEVIĆ, Karlovac
3. IVAN ŠARIĆ, TCZ Ban Keglević
Younger cadets (male) -36
A002
44
7
VALERIO BURIĆ (GROBNIK)
10
8
FILIP OBROVAC (TKD KAR)
131
GORAN LISICA (OGULIN)
124
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
33
IVAN KLARIĆ (TKD KAR)
A003
141
9
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
31
3
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
94
FILIP PODNAR (GACKA)
144
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
30
GABRIJEL HALAR (TKD KAR)
A015
10
14
FILIP OBROVAC (TKD KAR)
131
6
GORAN LISICA (OGULIN)
A016
124
0
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
33
5
IVAN KLARIĆ (TKD KAR)
A017
141
0
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
94
9
FILIP PODNAR (GACKA)
A018
144
0
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
30
0
GABRIJEL HALAR (TKD KAR)
A035
10
6
FILIP OBROVAC (TKD KAR)
33
10
IVAN KLARIĆ (TKD KAR)
A036
94
13
FILIP PODNAR (GACKA)
144
1
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
A050
33
5
IVAN KLARIĆ (TKD KAR)
94
7
FILIP PODNAR (GACKA)
Medalists
1. FILIP PODNAR, GACKA
2. IVAN KLARIĆ, Karlovac
3. JAKOV PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. FILIP OBROVAC, Karlovac
Younger cadets (male) -51
B011
128
10
CARLOS GRBA (OGULIN)
92
11
DINO TONKIVIĆ (GACKA)
Medalists
1. DINO TONKIVIĆ, GACKA
2. CARLOS GRBA, Ogulin
3. ----
3. ----
Younger cadets (female) -27
A009
29
0
LEONI POLOVIĆ (TKD KAR)
140
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
9
ANASTAZIJA RADOČAJ (TKD KAR)
2
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
36
INES MIKŠIĆ (TKD KAR)
A029
140
12
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
9
0
ANASTAZIJA RADOČAJ (TKD KAR)
A030
2
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
36
0
INES MIKŠIĆ (TKD KAR)
A047
140
5
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
2
3
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. ANASTAZIJA RADOČAJ, Karlovac
3. INES MIKŠIĆ, Karlovac
Younger cadets (female) -30
A010
13
0
LORENA VUKŠIĆ (TKD KAR)
39
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
85
DINA SELAK (SENJ)
26
ŽELJANA MANDIĆ (TKD KAR)
130
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
A031
39
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
85
2
DINA SELAK (SENJ)
A032
26
4
ŽELJANA MANDIĆ (TKD KAR)
130
8
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
A048
85
0
DINA SELAK (SENJ)
130
4
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
Medalists
1. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
2. DINA SELAK, SENJ
3. ŽELJANA MANDIĆ, Karlovac
3. MAGDALENA FLANJAK, TKD BRINJE
Younger cadets (female) -33
A022
139
12
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
63
0
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
90
ANDREA BARTULAC (GACKA)
A042
139
0
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
90
1
ANDREA BARTULAC (GACKA)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
3. DORA ČERNELIĆ, DUGA RESA
3. ----
Younger cadets (female) -36
A023
86
15
VITA PRPIĆ (SENJ)
97
1
KARLA LONČAR (GACKA)
133
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
A043
86
3
VITA PRPIĆ (SENJ)
133
8
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Medalists
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. VITA PRPIĆ, SENJ
3. KARLA LONČAR, GACKA
3. ----
Younger cadets (female) -39
A024
137
2
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
148
0
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
42
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
A044
137
6
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
42
2
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
2. MATEA KAUZLARIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. JANA MAJSTOROVIĆ, Plitvice
3. ----
Younger cadets (female) -43
A039
87
8
LAURA NEKIĆ (SENJ)
138
14
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
Medalists
1. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
2. LAURA NEKIĆ, SENJ
3. ----
3. ----
Cadets (male) -45
B005
1
1
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
135
13
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
B006
168
0
MARIN BABIĆ (PLTVICE)
129
18
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
B024
135
16
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
129
1
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
Medalists
1. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin
2. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
3. DAVID ŠEBALJ, TKD BRINJE
3. MARIN BABIĆ, Plitvice
Cadets (female) -59
B016
66
6
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
127
11
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
Medalists
1. ANA KUČINIĆ, Ogulin
2. MATEJA KASUNIĆ, DUGA RESA
3. ----
3. ----
Kick (female) -1 (05-06)
K017
142
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
163
0
DORA GVOJIĆ (PLTVICE)
80
NICOLE MOČIBOB (NOVALJA)
K018
159
0
LEJLA GRBIĆ (PLTVICE)
7
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
162
NIKA GVOJIĆ (PLTVICE)
K019
113
0
TIA KOROŠEC (NOVALJA)
161
0
LORNA GRBIĆ (PLTVICE)
6
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
45
LEA PACEK (GROBNIK)
158
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
K020
142
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
80
0
NICOLE MOČIBOB (NOVALJA)
K021
7
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
162
0
NIKA GVOJIĆ (PLTVICE)
K022
161
0
LORNA GRBIĆ (PLTVICE)
6
0
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
K023
45
0
LEA PACEK (GROBNIK)
158
0
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
K024
142
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
7
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
K025
161
0
LORNA GRBIĆ (PLTVICE)
158
0
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
K026
142
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
158
0
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. JANA MAJSTOROVIĆ, Plitvice
3. MAGDALENA FLANJAK, TKD BRINJE
3. LORNA GRBIĆ, Plitvice