Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
15.Belgrade Trophy 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Pionirs 1 A (male)
Pionirs 1 A (female)
Pionirs 1 B (male)
Pionirs 1 B (female)
Pionirs 2 A (male)
Pionirs 2 B (male)
Pionirs 2 B (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors A (male)
Juniors A (female)
Juniors B (male)
Juniors B (female)
Seniors A (male)
Seniors A (female)
Seniors B (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets B (male) -33
Cadets B (male) -41
Cadets B (male) -45
Cadets B (male) -49
Cadets B (male) -53
Cadets B (male) -65
Cadets B (male) +65
Cadets B (male) -33
4042
84
0
NOVAK MILAKOVIĆ (BANJICA)
144
12
MATEJA IVANOVIĆ (ŠA SRB)
125
STEFAN MLADENOVSKI (ILINDEN)
4058
144
5
MATEJA IVANOVIĆ (ŠA SRB)
125
4
STEFAN MLADENOVSKI (ILINDEN)
Medalists
1. MATEJA IVANOVIĆ, Šabac
2. STEFAN MLADENOVSKI, Ilinden
3. NOVAK MILAKOVIĆ, Banjica
3. ----
Cadets B (male) -41
4052
526
2
IGOR ČORBA (SRBIJA)
527
14
JOVAN RATIĆ (SRBIJA)
Medalists
1. JOVAN RATIĆ, Zrenjanin
2. IGOR ČORBA, Zrenjanin
3. ----
3. ----
Cadets B (male) -45
4043
147
3
MLADEN VUKOVIĆ (ŠA SRB)
370
4
VASILIJE NIKOLOVSKI (TKDKLUB)
457
MATEVŽ KOREN (JITAE)
4059
370
15
VASILIJE NIKOLOVSKI (TKDKLUB)
457
6
MATEVŽ KOREN (JITAE)
Medalists
1. VASILIJE NIKOLOVSKI, PARTIZAN
2. MATEVŽ KOREN, JITAE Maribor
3. MLADEN VUKOVIĆ, Šabac
3. ----
Cadets B (male) -49
3034
99
1
FILIP MARKOVIĆ (BIST)
388
14
DRAGAN NIKOLIĆ (SRBIJA)
487
NEMANJA JOVANOVIĆ (LUKAGRM)
3054
388
12
DRAGAN NIKOLIĆ (SRBIJA)
487
0
NEMANJA JOVANOVIĆ (LUKAGRM)
Medalists
1. DRAGAN NIKOLIĆ, Zrenjanin
2. NEMANJA JOVANOVIĆ, Grmeč
3. FILIP MARKOVIĆ, Bistra
3. ----
Cadets B (male) -53
3035
494
0
STEFAN CRVENKOVIĆ (LUKAGRM)
90
0
PETAR ZUBNAR (SRBIJA)
72
PETAR ALEKSIĆ (NAISUS)
3055
494
5
STEFAN CRVENKOVIĆ (LUKAGRM)
72
4
PETAR ALEKSIĆ (NAISUS)
Medalists
1. STEFAN CRVENKOVIĆ, Grmeč
2. PETAR ALEKSIĆ, KBS Naisus
3. PETAR ZUBNAR, Zrenjanin
3. ----
Cadets B (male) -65
3036
215
13
FABIAN GJERAJ (BES)
303
1
VLADA GRUJIČIĆ (PEGASUS)
3037
497
5
UROŠ LAZIĆ (LUKAGRM)
141
6
VIKTOR PUŠKIĆ (ŠA SRB)
3056
215
4
FABIAN GJERAJ (BES)
141
3
VIKTOR PUŠKIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. FABIAN GJERAJ, BESA
2. VIKTOR PUŠKIĆ, Šabac
3. VLADA GRUJIČIĆ, Pegasus
3. UROŠ LAZIĆ, Grmeč
Cadets B (male) +65
3045
398
0
UROS VELICKOVIC (DUNBOR)
9
0
NIKOLA ĐOŠEVSKI (TKD ZVZ)
Medalists
1. UROS VELICKOVIC, Dunav-Borca
2. NIKOLA ĐOŠEVSKI, Zvezdara
3. ----
3. ----