Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
17. Belgrade Trophy - 3. Belgrade Trophy Poomsae
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Pionirs 1 A (male)
Pionirs 1 A (female)
Pionirs 1 B (male)
Pionirs 1 B (female)
Pionirs 2 A (male)
Pionirs 2 B (male)
Pionirs 2 B (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors A (male)
Juniors A (female)
Juniors B (male)
Juniors B (female)
Seniors A (male)
Seniors A (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets A (male) -33
Cadets A (male) -37
Cadets A (male) -41
Cadets A (male) -45
Cadets A (male) -49
Cadets A (male) -53
Cadets A (male) -57
Cadets A (male) -61
Cadets A (male) -65
Cadets A (male) +65
Cadets A (male) -33
5001
14
0
ANDREJ VLADIČIĆ (BANJICA)
442
0
LAZAR ILIČIN (TRZEMUN)
234
PETAR KATAVIC (VINER)
5002
353
0
ANDRIJA MILOSEVIC (GALEBBG)
206
1
MATEJA GARIĆ (ŠA SRB)
16
VANJA JAKŠIĆ (BANJICA)
5013
442
1
LAZAR ILIČIN (TRZEMUN)
234
7
PETAR KATAVIC (VINER)
5014
206
7
MATEJA GARIĆ (ŠA SRB)
16
6
VANJA JAKŠIĆ (BANJICA)
5029
234
5
PETAR KATAVIC (VINER)
206
2
MATEJA GARIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. PETAR KATAVIC, Viner civi
2. MATEJA GARIĆ, Šabac
3. LAZAR ILIČIN, Taurunum
3. VANJA JAKŠIĆ, Banjica
Cadets A (male) -37
5003
435
16
STEFAN MARKOVIĆ (ZMAJ-P)
251
2
STEFAN STOJANOVIĆ (FENIKS)
5004
309
3
DRAGAN MLADENOVIC (TEAMNIŠ)
352
0
MIHAJLO VULIC (GALEBBG)
5005
205
4
MATEJA IVANOVIĆ (ŠA SRB)
351
3
DJORDJE BRANKOVIC (GALEBBG)
270
JOVAN JOVANOVIC (TEAMNIŠ)
5015
435
4
STEFAN MARKOVIĆ (ZMAJ-P)
309
0
DRAGAN MLADENOVIC (TEAMNIŠ)
5016
205
0
MATEJA IVANOVIĆ (ŠA SRB)
270
0
JOVAN JOVANOVIC (TEAMNIŠ)
5030
435
12
STEFAN MARKOVIĆ (ZMAJ-P)
270
0
JOVAN JOVANOVIC (TEAMNIŠ)
Medalists
1. STEFAN MARKOVIĆ, Zmaj-Pećinci
2. JOVAN JOVANOVIC, Team NIŠ
3. DRAGAN MLADENOVIC, Team NIŠ
3. MATEJA IVANOVIĆ, Šabac
Cadets A (male) -41
5006
289
13
ĐORĐE OGRIZOVIĆ (AZIJA)
226
0
NIKOLA STOJANOVIĆ (TKKORIO)
186
NOVAK MILAKOVIĆ (BANJICA)
295
NIKOLA LUKIĆ (AZIJA)
319
MARKO BURUSIC (LOLA)
5017
289
0
ĐORĐE OGRIZOVIĆ (AZIJA)
186
0
NOVAK MILAKOVIĆ (BANJICA)
5018
295
15
NIKOLA LUKIĆ (AZIJA)
319
2
MARKO BURUSIC (LOLA)
5031
289
8
ĐORĐE OGRIZOVIĆ (AZIJA)
295
5
NIKOLA LUKIĆ (AZIJA)
Medalists
1. ĐORĐE OGRIZOVIĆ, Azija
2. NIKOLA LUKIĆ, Azija
3. NOVAK MILAKOVIĆ, Banjica
3. MARKO BURUSIC, Lola
Cadets A (male) -45
5007
177
1
EMIN NIKAJ (BES)
331
13
MILOŠ MILENKOVIĆ (AZIJA)
61
LIN KOVACIC (TKD KBK)
283
STEFAN LATAS (TEAMNIŠ)
217
MARKO HRELJAC (IMP-SRB)
5019
331
9
MILOŠ MILENKOVIĆ (AZIJA)
61
10
LIN KOVACIC (TKD KBK)
5020
283
0
STEFAN LATAS (TEAMNIŠ)
217
7
MARKO HRELJAC (IMP-SRB)
5032
61
0
LIN KOVACIC (TKD KBK)
217
0
MARKO HRELJAC (IMP-SRB)
Medalists
1. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. MARKO HRELJAC, Imperium
3. MILOŠ MILENKOVIĆ, Azija
3. STEFAN LATAS, Team NIŠ
Cadets A (male) -49
5008
62
5
TIMOTEJ MLINARIC (TKD KBK)
297
6
STAŠA STANIĆ (AZIJA)
232
LAZAR DRAGOJEVIC (VINER)
5009
440
0
DIMITRIJE ERIĆ (FENIKS)
202
0
TOMAS CERNAK (ILYO KE)
157
LUKA MITEV (BORACBG)
5021
297
7
STAŠA STANIĆ (AZIJA)
232
5
LAZAR DRAGOJEVIC (VINER)
5022
202
4
TOMAS CERNAK (ILYO KE)
157
2
LUKA MITEV (BORACBG)
5033
297
3
STAŠA STANIĆ (AZIJA)
202
2
TOMAS CERNAK (ILYO KE)
Medalists
1. STAŠA STANIĆ, Azija
2. TOMAS CERNAK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. LAZAR DRAGOJEVIC, Viner civi
3. LUKA MITEV, BoracBG
Cadets A (male) -53
6001
387
6
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
198
5
ALEKSANDAR STOJANOVIĆ (LAV)
6002
225
0
UROŠ ROGLIĆ (TKKORIO)
235
3
STEFAN VICENTIC (VINER)
6003
276
1
MITAR MAKLENOVIC (TEAMNIŠ)
354
14
MILOS MIHAJLOVIC (GALEBBG)
97
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
6015
387
10
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
235
6
STEFAN VICENTIC (VINER)
6016
354
12
MILOS MIHAJLOVIC (GALEBBG)
97
12
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
6032
387
3
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
97
4
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
Medalists
1. JAKUB HUDAK, Ilyo TKD SKP Kosice
2. MARKO LAZIĆ, Šabac
3. MILOS MIHAJLOVIC, Galeb
3. STEFAN VICENTIC, Viner civi
Cadets A (male) -57
6008
292
11
LUKA STANOJLOVIĆ (AZIJA)
278
7
NIKOLA MLADENOVIC (TEAMNIŠ)
322
JOVAN RATIĆ (SRBIJA)
6027
292
0
LUKA STANOJLOVIĆ (AZIJA)
322
0
JOVAN RATIĆ (SRBIJA)
Medalists
1. LUKA STANOJLOVIĆ, Azija
2. JOVAN RATIĆ, Zrenjanin
3. NIKOLA MLADENOVIC, Team NIŠ
3. ----
Cadets A (male) -61
6009
366
12
MARKO TRPESKI (AZIJA)
195
0
LAZAR BUTULIJA (LAV)
332
STEFAN TAKOV (AZIJA)
6028
366
0
MARKO TRPESKI (AZIJA)
332
3
STEFAN TAKOV (AZIJA)
Medalists
1. STEFAN TAKOV, Azija
2. MARKO TRPESKI, Azija
3. LAZAR BUTULIJA, Lav
3. ----
Cadets A (male) -65
6021
214
3
DUŠAN BOŽANIĆ (IMP-SRB)
63
0
TILEN AJHMAJER (TKD KBK)
Medalists
1. DUŠAN BOŽANIĆ, Imperium
2. TILEN AJHMAJER, TKD-KBK-MARIBOR
3. ----
3. ----
Cadets A (male) +65
6010
441
2
NIKOLA OSTOJIĆ (FENIKS)
337
5
MIHAILO RADAKOVIĆ (AZIJA)
6011
277
0
NEMANJA PETROVIC (TEAMNIŠ)
117
0
LAZAR MATIC (LUKAGRM)
6029
337
7
MIHAILO RADAKOVIĆ (AZIJA)
277
1
NEMANJA PETROVIC (TEAMNIŠ)
Medalists
1. MIHAILO RADAKOVIĆ, Azija
2. NEMANJA PETROVIC, Team NIŠ
3. NIKOLA OSTOJIĆ, Feniks
3. ----