Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
5 SOKOL OPEN
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
Area K
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri A -21
Pioniri A -23
Pioniri A -25
Pioniri A -27
Pioniri A -31
Pioniri A -33
Pioniri A -36
Pioniri A -40
Pioniri A +40
Pionirke A -31
Pionirke A -33
Pionirke A -36
Pionirke A -40
Pionirke A +40
Pioniri B -40
Pioniri B +40
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadeti B -61
Kadeti B -65
Kadeti B +65
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B -59
Kadetkinje B +59
Pioniri A -21
B056
520
8
DRAGAN LANG (ELIT)
256
16
VUKAŠIN MOJSILOVIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. VUKAŠIN MOJSILOVIĆ, Šabac
2. DRAGAN LANG, Elit
3. ----
3. ----
Pioniri A -23
B057
392
3
FILIP ZEKANOVIC (JOP)
92
4
BOJAN PETROVIC (JOP)
Medalists
1. BOJAN PETROVIC, JOPA
2. FILIP ZEKANOVIC, JOPA
3. ----
3. ----
Pioniri A -25
B008
516
11
IVAN ŠALAMON (ELIT)
391
1
LUKA BODIROGIC (JOP)
514
PAVLE TASOVSKI (OMEGABG)
401
MLADEN LAZIC (LET)
262
MARKO MIHAILOVIĆ (ŠA SRB)
B038
516
7
IVAN ŠALAMON (ELIT)
514
4
PAVLE TASOVSKI (OMEGABG)
B039
401
0
MLADEN LAZIC (LET)
262
5
MARKO MIHAILOVIĆ (ŠA SRB)
B078
516
13
IVAN ŠALAMON (ELIT)
262
3
MARKO MIHAILOVIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. IVAN ŠALAMON, Elit
2. MARKO MIHAILOVIĆ, Šabac
3. PAVLE TASOVSKI, omegabg
3. MLADEN LAZIC, Letnjikovac
Pioniri A -27
B023
366
14
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
406
2
SASA JOVANOVIC (LET)
B024
393
4
JOVAN PAVLOVIC (LET)
441
16
NJEGOS PANTIC (JOP)
B068
366
12
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
441
4
NJEGOS PANTIC (JOP)
Medalists
1. UROŠ BELANOVIĆ, Šabac
2. NJEGOS PANTIC, JOPA
3. SASA JOVANOVIC, Letnjikovac
3. JOVAN PAVLOVIC, Letnjikovac
Pioniri A -31
B009
450
7
NIKOLA RANKOVIĆ (AZIJA)
420
0
OGNJEN POPOVIC (JOP)
521
SRDJAN TOMIC (ELIT)
407
LUKA PAVLOVIC (LET)
515
SEJDO HUREMOVIC (SOKOL)
B040
450
0
NIKOLA RANKOVIĆ (AZIJA)
521
0
SRDJAN TOMIC (ELIT)
B041
407
9
LUKA PAVLOVIC (LET)
515
6
SEJDO HUREMOVIC (SOKOL)
B079
521
3
SRDJAN TOMIC (ELIT)
407
12
LUKA PAVLOVIC (LET)
Medalists
1. LUKA PAVLOVIC, Letnjikovac
2. SRDJAN TOMIC, Elit
3. SEJDO HUREMOVIC, SOKOL
3. NIKOLA RANKOVIĆ, Azija
Pioniri A -33
B010
36
0
IVO SANDEV (KATALEA)
443
0
NIKOLA LUKIĆ (AZIJA)
437
AMIR ABAZ (TKD NUR)
135
IVAN PAJIC (SOKOL)
444
NOVAK STANIĆ (AZIJA)
B042
443
8
NIKOLA LUKIĆ (AZIJA)
437
4
AMIR ABAZ (TKD NUR)
B043
135
0
IVAN PAJIC (SOKOL)
444
17
NOVAK STANIĆ (AZIJA)
B080
443
2
NIKOLA LUKIĆ (AZIJA)
444
3
NOVAK STANIĆ (AZIJA)
Medalists
1. NOVAK STANIĆ, Azija
2. NIKOLA LUKIĆ, Azija
3. IVAN PAJIC, SOKOL
3. AMIR ABAZ, "NUR"
Pioniri A -36
B011
397
0
VELJKO PANIC (LET)
263
0
VUKAN OBADOVIĆ (ŠA SRB)
275
MARKO BURUSIC (LOLA)
83
SERGEJ TEOFILOVIĆ (DERVENT)
509
DJORDJE PURIC (OMEGABG)
B044
397
10
VELJKO PANIC (LET)
275
0
MARKO BURUSIC (LOLA)
B045
83
5
SERGEJ TEOFILOVIĆ (DERVENT)
509
15
DJORDJE PURIC (OMEGABG)
B081
397
3
VELJKO PANIC (LET)
509
5
DJORDJE PURIC (OMEGABG)
Medalists
1. DJORDJE PURIC, omegabg
2. VELJKO PANIC, Letnjikovac
3. SERGEJ TEOFILOVIĆ, DERVENTA
3. MARKO BURUSIC, Lola
Pioniri A -40
B058
414
1
STEVO MILOVANOVIC (JOP)
412
5
NIKOLA ALEMPIC (JOP)
Medalists
1. NIKOLA ALEMPIC, JOPA
2. STEVO MILOVANOVIC, JOPA
3. ----
3. ----
Pioniri A +40
B025
499
5
EMIR TIHIC (JOP)
145
7
MARKO HRELJAC (IMP-SRB)
B026
84
2
MARKO PETROVIC (JOP)
253
15
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
B069
145
1
MARKO HRELJAC (IMP-SRB)
253
2
MARKO LAZIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. MARKO LAZIĆ, Šabac
2. MARKO HRELJAC, Imperium
3. MARKO PETROVIC, JOPA
3. EMIR TIHIC, JOPA
Pionirke A -31
B012
312
15
MARIJANA TANASIĆ (SOKOL)
123
6
MINA PETKOVIĆ (IMP-SRB)
394
MINA MITROVIC (LET)
258
ANA TIJANIĆ (ŠA SRB)
413
ANASTASIJA ANDRIC (JOP)
B046
312
5
MARIJANA TANASIĆ (SOKOL)
394
11
MINA MITROVIC (LET)
B047
258
5
ANA TIJANIĆ (ŠA SRB)
413
2
ANASTASIJA ANDRIC (JOP)
B082
394
6
MINA MITROVIC (LET)
258
0
ANA TIJANIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. MINA MITROVIC, Letnjikovac
2. ANA TIJANIĆ, Šabac
3. MARIJANA TANASIĆ, SOKOL
3. ANASTASIJA ANDRIC, JOPA
Pionirke A -33
B059
85
20
MILICA PETROVIC (JOP)
389
8
ANA NOVAKOVIC (JOP)
Medalists
1. MILICA PETROVIC, JOPA
2. ANA NOVAKOVIC, JOPA
3. ----
3. ----
Pionirke A -36
B013
121
8
ALEKSANDRA MITIĆ (IMP-SRB)
211
2
MARIJA ERIC (SOKOL)
458
MILICA TOSKOVIC (KRKORYO)
398
NADJA IGNJATOVIC (LET)
378
ANDREA GAJIC (SOKOL)
B048
121
1
ALEKSANDRA MITIĆ (IMP-SRB)
458
0
MILICA TOSKOVIC (KRKORYO)
B049
398
7
NADJA IGNJATOVIC (LET)
378
5
ANDREA GAJIC (SOKOL)
B083
121
11
ALEKSANDRA MITIĆ (IMP-SRB)
398
9
NADJA IGNJATOVIC (LET)
Medalists
1. ALEKSANDRA MITIĆ, Imperium
2. NADJA IGNJATOVIC, Letnjikovac
3. MILICA TOSKOVIC, KrKORYO
3. ANDREA GAJIC, SOKOL
Pionirke A -40
B060
257
9
MILICA TIJANIĆ (ŠA SRB)
379
12
SANJA GLIGOREVIĆ (SOKOL)
Medalists
1. SANJA GLIGOREVIĆ, SOKOL
2. MILICA TIJANIĆ, Šabac
3. ----
3. ----
Pionirke A +40
B061
395
16
JOVANA JELISAVCIC (LET)
200
0
SANDRA STAMEVSKI (IMP-SRB)
Medalists
1. JOVANA JELISAVCIC, Letnjikovac
2. SANDRA STAMEVSKI, Imperium
3. ----
3. ----
Pioniri B -40
B001
269
14
FILIP HORVAT (SKRPN)
231
2
RELJA MALIĆ (SOKOL)
307
ALEKSANDAR ZARIĆ (MEDODE)
B002
465
7
NIKSA STANISAVLJEVIC (KOZARA)
28
5
STEFAN ŠOGOROVIĆ (DERVENT)
329
MILAN KOVAČEVIĆ (SOKOL)
B003
164
5
BENJAMIN MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
228
4
OGNJEN RADOVANOVIC (SOKOL)
14
MARKO ĐEKIĆ (DERVENT)
357
HARUN VEHAB (TKD NUR)
264
LUKA MITROVIĆ (ŠA SRB)
B015
269
6
FILIP HORVAT (SKRPN)
307
7
ALEKSANDAR ZARIĆ (MEDODE)
B016
465
1
NIKSA STANISAVLJEVIC (KOZARA)
329
3
MILAN KOVAČEVIĆ (SOKOL)
B017
164
2
BENJAMIN MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
14
7
MARKO ĐEKIĆ (DERVENT)
B018
357
4
HARUN VEHAB (TKD NUR)
264
8
LUKA MITROVIĆ (ŠA SRB)
B052
307
7
ALEKSANDAR ZARIĆ (MEDODE)
329
0
MILAN KOVAČEVIĆ (SOKOL)
B053
14
1
MARKO ĐEKIĆ (DERVENT)
264
5
LUKA MITROVIĆ (ŠA SRB)
B085
307
5
ALEKSANDAR ZARIĆ (MEDODE)
264
4
LUKA MITROVIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. ALEKSANDAR ZARIĆ, MEDVODE
2. LUKA MITROVIĆ, Šabac
3. MILAN KOVAČEVIĆ, SOKOL
3. MARKO ĐEKIĆ, DERVENTA
Pioniri B +40
B004
455
6
MARKO PETROVIC (KOZARA)
435
9
SLAVISA SIMEUNOVIC (SOKOL)
405
MILOS VASILJEVIC (LET)
B005
165
6
BELMIN TUKIĆ (DRGNBIH)
427
8
ŽARKO DRAGIĆ (SOKOL)
21
DARKO KARANOVIĆ (DERVENT)
B006
308
7
NIKOLA ZARIĆ (MEDODE)
525
5
DRAGAN ERAK (SOKOL)
234
NIKOLA VULOVIĆ (SOKOL)
B007
91
0
JURAJ KORETIĆ (SKRPN)
538
0
SAŠA PERKIĆ (ZLJBIH)
199
LUKA BILIC (SOKOL)
B019
435
2
SLAVISA SIMEUNOVIC (SOKOL)
405
6
MILOS VASILJEVIC (LET)
B020
427
1
ŽARKO DRAGIĆ (SOKOL)
21
8
DARKO KARANOVIĆ (DERVENT)
B021
308
5
NIKOLA ZARIĆ (MEDODE)
234
0
NIKOLA VULOVIĆ (SOKOL)
B022
538
6
SAŠA PERKIĆ (ZLJBIH)
199
3
LUKA BILIC (SOKOL)
B054
405
1
MILOS VASILJEVIC (LET)
21
4
DARKO KARANOVIĆ (DERVENT)
B055
308
0
NIKOLA ZARIĆ (MEDODE)
538
3
SAŠA PERKIĆ (ZLJBIH)
B086
21
7
DARKO KARANOVIĆ (DERVENT)
538
1
SAŠA PERKIĆ (ZLJBIH)
Medalists
1. DARKO KARANOVIĆ, DERVENTA
2. SAŠA PERKIĆ, ZLATNI LJILJANI
3. MILOS VASILJEVIC, Letnjikovac
3. NIKOLA ZARIĆ, MEDVODE
Kadeti B -37
B026B
485
0
HAMZA HADZOVIC (ZLJBIH)
286
0
PERO ZIVANOVIC (SOKOL)
287
RATKO JOVANOVIC (SOKOL)
B063
286
10
PERO ZIVANOVIC (SOKOL)
287
3
RATKO JOVANOVIC (SOKOL)
Medalists
1. PERO ZIVANOVIC, SOKOL
2. RATKO JOVANOVIC, SOKOL
3. ----
3. ----
Kadeti B -41
B027
296
7
RADAN TOMIC (SOKOL)
293
4
MIODRAG MILOSEVIC (SOKOL)
B028
250
4
BOGDAN TINTOR (SOKOL)
466
1
VLADIMIR VASILJEVIC (SOKOL)
B070
296
1
RADAN TOMIC (SOKOL)
250
5
BOGDAN TINTOR (SOKOL)
Medalists
1. BOGDAN TINTOR, SOKOL
2. RADAN TOMIC, SOKOL
3. VLADIMIR VASILJEVIC, SOKOL
3. MIODRAG MILOSEVIC, SOKOL
Kadeti B -45
B029
291
12
ALEKSANDAR PAJKANOVIC (SOKOL)
265
6
MLADEN VUKOVIĆ (ŠA SRB)
B030
508
6
DJORDJE LONCAR (OMEGABG)
493
12
PETAR TEŠENDIĆ (DERVENT)
B071
291
7
ALEKSANDAR PAJKANOVIC (SOKOL)
493
8
PETAR TEŠENDIĆ (DERVENT)
Medalists
1. PETAR TEŠENDIĆ, DERVENTA
2. ALEKSANDAR PAJKANOVIC, SOKOL
3. DJORDJE LONCAR, omegabg
3. MLADEN VUKOVIĆ, Šabac
Kadeti B -49
B031
305
9
RADOMIR MARKOVIC (SOKOL)
283
2
STEFAN MAKSIMOVIĆ (SOKOL)
B032
230
2
ZELJKO ZDERO (SOKOL)
385
9
SASA SIMIC (SOKOL)
B072
283
4
STEFAN MAKSIMOVIĆ (SOKOL)
385
1
SASA SIMIC (SOKOL)
Medalists
1. STEFAN MAKSIMOVIĆ, SOKOL
2. SASA SIMIC, SOKOL
3. RADOMIR MARKOVIC, SOKOL
3. ZELJKO ZDERO, SOKOL
Kadeti B -53
B014
426
6
DARKO MARKOVIC (JOP)
208
5
RISTO PANTIC (SOKOL)
472
SERGEJ BJELOŠEVIĆ (DERVENT)
404
NEMANJA ALEMPIC (JOP)
496
NIKOLA JOVANOVIC (SOKOL)
B050
426
3
DARKO MARKOVIC (JOP)
472
5
SERGEJ BJELOŠEVIĆ (DERVENT)
B051
404
0
NEMANJA ALEMPIC (JOP)
496
7
NIKOLA JOVANOVIC (SOKOL)
B084
472
6
SERGEJ BJELOŠEVIĆ (DERVENT)
496
7
NIKOLA JOVANOVIC (SOKOL)
Medalists
1. NIKOLA JOVANOVIC, SOKOL
2. SERGEJ BJELOŠEVIĆ, DERVENTA
3. NEMANJA ALEMPIC, JOPA
3. DARKO MARKOVIC, JOPA
Kadeti B -61
B033
192
4
DARKO MICIC (SOKOL)
368
0
MILIVOJE JOVANOVIC (SOKOL)
237
BRANISLAV ĐOKIĆ (SOKOL)
B073
192
2
DARKO MICIC (SOKOL)
237
1
BRANISLAV ĐOKIĆ (SOKOL)
Medalists
1. DARKO MICIC, SOKOL
2. BRANISLAV ĐOKIĆ, SOKOL
3. MILIVOJE JOVANOVIC, SOKOL
3. ----
Kadeti B -65
B034
111
3
MILAN TEPIĆ (DERVENT)
375
2
VIKTOR PUŠKIĆ (ŠA SRB)
189
ARMIN KARIJASEVIC (SOKOL)
B074
111
0
MILAN TEPIĆ (DERVENT)
189
12
ARMIN KARIJASEVIC (SOKOL)
Medalists
1. ARMIN KARIJASEVIC, SOKOL
2. MILAN TEPIĆ, DERVENTA
3. VIKTOR PUŠKIĆ, Šabac
3. ----
Kadeti B +65
B035
220
4
NIKOLA RADOJIČIĆ (VIDIKOV)
306
1
RADISLAV JOVIC (SOKOL)
433
SLAVISA CEMBIC (JOP)
B075
220
12
NIKOLA RADOJIČIĆ (VIDIKOV)
433
0
SLAVISA CEMBIC (JOP)
Medalists
1. NIKOLA RADOJIČIĆ, Vidikovac
2. SLAVISA CEMBIC, JOPA
3. RADISLAV JOVIC, SOKOL
3. ----
Kadetkinje B -41
B064
182
2
ATIFA TUKIĆ (DRGNBIH)
528
7
ANDREA SIMIĆ (SOKOL)
Medalists
1. ANDREA SIMIĆ, SOKOL
2. ATIFA TUKIĆ, Dragon
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -47
B036
181
9
MEDINA KRLIČEVIĆ (DRGNBIH)
539
7
REYHAN KORKUT (ZLJBIH)
196
DRAGANA VILOTIĆ (SOKOL)
B076
181
1
MEDINA KRLIČEVIĆ (DRGNBIH)
196
2
DRAGANA VILOTIĆ (SOKOL)
Medalists
1. DRAGANA VILOTIĆ, SOKOL
2. MEDINA KRLIČEVIĆ, Dragon
3. REYHAN KORKUT, ZLATNI LJILJANI
3. ----
Kadetkinje B -51
B065
540
4
İREM KARLI. (ZLJBIH)
266
11
IVANA TADIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. IVANA TADIĆ, Šabac
2. İREM KARLI., ZLATNI LJILJANI
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -55
B066
27
0
NIKOLINA TRIVIĆ (DERVENT)
267
0
NATALIJA NEŠKOVIĆ (ŠA SRB)
Medalists
1. NIKOLINA TRIVIĆ, DERVENTA
2. ----
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -59
B037
246
6
KATARINA ĆUKOVIĆ (SOKOL)
288
3
JOVANA STEVANOVIC (SOKOL)
459
DRAGANA LAZAREVIC (SOKOL)
B077
246
5
KATARINA ĆUKOVIĆ (SOKOL)
459
1
DRAGANA LAZAREVIC (SOKOL)
Medalists
1. KATARINA ĆUKOVIĆ, SOKOL
2. DRAGANA LAZAREVIC, SOKOL
3. JOVANA STEVANOVIC, SOKOL
3. ----
Kadetkinje B +59
B067
363
8
NATAŠA CVETANOVIĆ (ŠA SRB)
292
3
SAVKA OSTOJIC (SOKOL)
Medalists
1. NATAŠA CVETANOVIĆ, Šabac
2. SAVKA OSTOJIC, SOKOL
3. ----
3. ----