Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
5. World Hallelujah Cup
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Centro Taekwondo Alessandria
Cobra
Čigra
DUGA RESA
ELITE
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FAMC Catalonia
Forteca Korčula
GACKA
Jastreb
JOPA
Karlovac
LOTUS
MAKSIMIR
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
ORKA AS
Ozalj
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
RUGVICA
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
tkd frenki
TKD-KBK-MARIBOR
VARAŽDIN 1
Yong-Gi TKD Sportcenter
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets A (female) -30
Younger cadets B (male) -36
Younger cadets B (female) -33
Cadets A (male) -41
Small olympics - A (male)-26
Small olympics - B (female)-18
Younger cadets A (female) -30
2003
274
4
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
216
1
LAMIJA DIZDAR (TKDNGS)
322
LORA MARINKOVIĆ (COB)
248
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
67
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
2023
274
2
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
322
0
LORA MARINKOVIĆ (COB)
2024
248
1
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
67
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
2044
274
2
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
248
3
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. MARGARITA VUKIĆ, ORKA AS
2. VANESSA BOSILJ, Ogulin
3. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. LORA MARINKOVIĆ, Cobra
Younger cadets B (male) -36
2005
214
0
ALI ŠURKOVIĆ (TKDNGS)
30
0
DOROTEJ VUKŠIĆ (TKD KAR)
112
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
213
AMIN HAMZA SELIMOVIĆ (TKDNGS)
171
DORIJAN BARUKČIĆ (TKD KAR)
2027
214
2
ALI ŠURKOVIĆ (TKDNGS)
112
3
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
2028
213
2
AMIN HAMZA SELIMOVIĆ (TKDNGS)
171
5
DORIJAN BARUKČIĆ (TKD KAR)
2046
112
5
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
171
1
DORIJAN BARUKČIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. BORNA ANČIĆ, Forteca Korčula
2. DORIJAN BARUKČIĆ, Karlovac
3. ALI ŠURKOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. AMIN HAMZA SELIMOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
Younger cadets B (female) -33
2013
118
11
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
165
4
MAJA KOLIĆ (TKD KAR)
2014
219
2
NAIDA TUTUIĆ (TKDNGS)
317
9
MARTA HORVAT (ČIGRA)
2039
118
12
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
317
0
MARTA HORVAT (ČIGRA)
Medalists
1. ANETA LUKÁČOVÁ, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2. MARTA HORVAT, Čigra
3. MAJA KOLIĆ, Karlovac
3. NAIDA TUTUIĆ, Novi Grad Sarajevo
Cadets A (male) -41
3003
218
14
EMAN SARIC (TKDNGS)
96
6
PETAR PILJA (TKD KAR)
3004
188
3
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
26
16
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
3005
205
6
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
20
5
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
3006
130
4
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
229
3
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
3020
218
1
EMAN SARIC (TKDNGS)
26
12
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
3021
205
5
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
130
0
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
3039
26
5
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
205
4
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. SAŠA MIŠLJENOVIĆ, Karlovac
2. VITO MILANOVIĆ, Jastreb
3. EMAN SARIC, Novi Grad Sarajevo
3. MIROSLAV FRGOLEC, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Small olympics - A (male)-26
1003
217
3
AHMED DIZDAR (TKDNGS)
86
4
MARINO MATIĆ (RUG)
179
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
1016
86
4
MARINO MATIĆ (RUG)
179
3
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. MARINO MATIĆ, RUGVICA
2. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
3. AHMED DIZDAR, Novi Grad Sarajevo
3. ----
Small olympics - B (female)-18
1009
156
2
NIKA PETRIĆ (TKD KAR)
283
13
ESMA PERISIC (TKDNGS)
151
MIA PARANOS (TKD KAR)
1022
283
8
ESMA PERISIC (TKDNGS)
151
2
MIA PARANOS (TKD KAR)
Medalists
1. ESMA PERISIC, Novi Grad Sarajevo
2. MIA PARANOS, Karlovac
3. NIKA PETRIĆ, Karlovac
3. ----