Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
7. BIG FOX Cup Slovenia - 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Minni olympics (male)
Minni olympics (female)
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets (male)
Cadets (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (female) -24
Younger cadets (female) -27
Younger cadets (female) -30
Younger cadets (female) -33
Younger cadets (female) -39
Younger cadets (female) -51
Younger cadets (female) -24
A048
97
0
VANESA BOSILJ (TKDKAZ)
138
8
DORA JAZVIĆ (RUG)
Medalists
1. DORA JAZVIĆ, RUGVICA
2. VANESA BOSILJ, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
3. ----
3. ----
Younger cadets (female) -27
A028
78
1
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
176
6
TEODORA RADAK (BEOGRAD)
A029
98
0
ŽELJANA MANDIĆ (TKDKAZ)
40
0
ALEXANDRA MATHIEU (KUKKIWO)
A053
176
7
TEODORA RADAK (BEOGRAD)
98
3
ŽELJANA MANDIĆ (TKDKAZ)
Medalists
1. TEODORA RADAK, Banjica
2. ŽELJANA MANDIĆ, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
3. LUCIJA NESNIDAL, RUGVICA
3. ALEXANDRA MATHIEU, KUKKIWON - LUXEMBOURG
Younger cadets (female) -30
A049
94
8
PATRICIA ŠPRAJC (TKDKAZ)
31
5
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
Medalists
1. PATRICIA ŠPRAJC, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
2. ANA RANĐELOVIĆ, GAIANA
3. ----
3. ----
Younger cadets (female) -33
A030
197
11
MAJA MIKŠIĆ (TKDKAZ)
9
5
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
A031
118
4
SAŠA BERGANT (KORYO)
72
6
SLAVICA LETICA (TKDSHB)
A054
197
1
MAJA MIKŠIĆ (TKDKAZ)
72
11
SLAVICA LETICA (TKDSHB)
Medalists
1. SLAVICA LETICA, SAVEZ HERCEG-BOSNE
2. MAJA MIKŠIĆ, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
3. SAŠA BERGANT, KORYO Slovenia
3. LUCIJA BUJAS, TKD-KBK-MARIBOR
Younger cadets (female) -39
A032
119
0
LEA VORKAPIĆ (HRVORAO)
169
12
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT1)
A033
93
0
MONIKA JAKŠIĆ (TKDKAZ)
208
0
ALEXANDRA SLADKA (ILYO KE)
A055
169
5
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT1)
93
11
MONIKA JAKŠIĆ (TKDKAZ)
Medalists
1. MONIKA JAKŠIĆ, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
2. ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ, ORIENT TKD
3. ALEXANDRA SLADKA, Ilyo TKD SKP Kosice
3. LEA VORKAPIĆ, Taekwondo klub "Hrvatski orao"
Younger cadets (female) -51
A050
135
2
NIKA ZALAR (TEMPO)
11
18
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
Medalists
1. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. NIKA ZALAR, TEMPO
3. ----
3. ----