Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Croatia Karlovac Open 2016
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
AKADEMIJA JALE
ARANY TIGRIS - HUNGARY
Asia Budo Graz
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
BUDUCNOST
BUGOJNO
Casper
Centro Taekwondo Alessandria
CRNI LABUDOVI
Čigra
DERVENTA
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Gusar
HBD Vodice
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Kobra
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lav
LOTUS
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
Ogulin
Omega
Orao Odzaci
ORIENT TKD
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Rovinj
RUGVICA
Sárga Tenger Taekwondo Klub
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
SENJ
Skp Ryong Bratislava
Slovak national team
SOLARIS ŠIBENIK
Sparta
SSDRL CORPO LIBERO
SUSEDGRAD SOKOL
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub Koryo
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD "ČAPLJINA"
TKD BRINJE
tkd frenki
TKD-KBK-MARIBOR
VARAŽDIN 1
Zagorje-SLO
Zaprešić_
Zeljeznicar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets B (female) -33
Younger cadets B (female) -43
Small olympics - A (male)-24
Younger cadets B (female) -33
5017
785
7
ADNA DŽIN (ZE-DO)
618
1
MAGDALENA ŠITUM (IM)
754
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
5018
433
5
LAURA SULJKANOVIĆ (RUG)
526
7
TEA GRABOVAC (TKDGUSA)
633
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
5019
263
1
NAIDA ĆESIR (BORAC)
620
13
DIJANA MRŠIĆ (IM)
445
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
367
MONIKA FRANJETIĆ (TKD KAR)
453
PETRA ČAGALJ (TKDGUSA)
5041
785
8
ADNA DŽIN (ZE-DO)
754
12
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
5042
526
2
TEA GRABOVAC (TKDGUSA)
633
11
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
5043
620
16
DIJANA MRŠIĆ (IM)
445
4
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
5044
367
1
MONIKA FRANJETIĆ (TKD KAR)
453
13
PETRA ČAGALJ (TKDGUSA)
5059
754
1
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
633
5
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
5060
620
14
DIJANA MRŠIĆ (IM)
453
11
PETRA ČAGALJ (TKDGUSA)
5069
633
10
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
620
3
DIJANA MRŠIĆ (IM)
Medalists
1. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
2. DIJANA MRŠIĆ, Imotski
3. ANETA LUKÁČOVÁ, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. PETRA ČAGALJ, Gusar
Younger cadets B (female) -43
4009
201
9
SARA ZDRILIĆ (ZADAR)
396
3
KATARINA PAVIĆ (LOTUS)
4010
70
0
LUCIJA KRALJ (TKD KAR)
622
0
PETRA REBIĆ (IM)
4011
527
10
NINA VUKASOVIĆ (TKDGUSA)
262
11
AMILA BAŠIĆ (BORAC)
711
CHIARA IVAS (VODICE)
4035
201
7
SARA ZDRILIĆ (ZADAR)
622
10
PETRA REBIĆ (IM)
4036
262
4
AMILA BAŠIĆ (BORAC)
711
5
CHIARA IVAS (VODICE)
4060
622
0
PETRA REBIĆ (IM)
711
0
CHIARA IVAS (VODICE)
Medalists
1. PETRA REBIĆ, Imotski
2. CHIARA IVAS, HBD Vodice
3. SARA ZDRILIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
3. AMILA BAŠIĆ, TaeKwonDo Club FOKUS
Small olympics - A (male)-24
7001
264
5
TIMUR ĆESIR (BORAC)
382
8
AARON CUVARA (SKP RYO)
297
LEON SENICIC (BIST)
7002
552
8
HANAN JUSUFOVIĆ (TKDJALE)
438
10
MARINO MATIĆ (RUG)
147
SERGEJ PUDRLJA (TKD KAR)
7034
382
0
AARON CUVARA (SKP RYO)
297
12
LEON SENICIC (BIST)
7035
438
9
MARINO MATIĆ (RUG)
147
1
SERGEJ PUDRLJA (TKD KAR)
7073
297
11
LEON SENICIC (BIST)
438
8
MARINO MATIĆ (RUG)
Medalists
1. LEON SENICIC, Bistra
2. MARINO MATIĆ, RUGVICA
3. AARON CUVARA, Skp Ryong Bratislava
3. SERGEJ PUDRLJA, Karlovac