001 | 1/8 | Mlađi kadeti B -43 | LUKA LENERT (Zeljeznicar) |
PTF 13:1 | MATIJA IVANOV (PLOVANIJA-ZADAR) |
002 | 1/8 | Mlađi kadeti B -43 | ANES ĆURIĆ (BUGOJNO) |
PTF 1:16 | FRANO SILIĆ (Forteca Korčula) |
003 | 1/4 | Mlađe kadetkinje A -43 | EMA JAGIČ (Zaprešić_) |
PTF 5:2 | IRA LAMBAŠA (JURAJ DALMATINAC) |
004 | 1/4 | Mlađe kadetkinje A -43 | MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
PTG 0:13 | KAROLINA KIŠ (Omega) |
005 | 1/4 | Mlađi kadeti B -47 | MARKO ŠUŠA (PLOVANIJA-ZADAR) |
PTF 2:9 | DINO IVAS (HBD Vodice) |
006 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -36 | HANA IVANIŠ (Čigra) |
PTF 12:14 | ZARA SLADOJEVIĆ (Gusar) |
007 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -36 | ETA ARBANAS (PLOVANIJA-ZADAR) |
PTF 1:8 | MARTINA SCARABELLO (Centro Taekwondo Alessandria) |
008 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -36 | ANA ROGINIĆ (Čigra) |
PTF 9:0 | MERI BEOVIĆ (Gusar) |
009 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -43 | SARA ZDRILIĆ (PLOVANIJA-ZADAR) |
PTF 9:3 | KATARINA PAVIĆ (LOTUS) |
010 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -43 | LUCIJA KRALJ (Karlovac) |
- | PETRA REBIĆ (Imotski) |
011 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -43 | NINA VUKASOVIĆ (Gusar) |
SDP 10:11 | AMILA BAŠIĆ (TaeKwonDo Club FOKUS) |
012 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -47 | NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (Čigra) |
WDR 0:1 | NIKA BREZOVIĆ (TK Prana Karlovac) |
013 | 1/4 | Kadeti A -37 | AHMED DEDIC (CRNI LABUDOVI) |
PTF 7:6 | NIKOLA BRNARDIĆ (Karlovac) |
014 | 1/4 | Kadeti A -37 | PETER CISARIK (Ilyo TKD SKP Kosice) |
PTF 5:4 | MAX HAJAK (MAKSIMIR) |
015 | 1/4 | Kadetkinje A -37 | PATRICIA ŠPRAJC (Ogulin) |
PTG 1:14 | HRISTINA TREBUNSKIH (Sparta) |
016 | 1/4 | Kadeti B -37 | ERMIN KRANTIC (tkd frenki) |
PTF 0:12 | DANIEL ISKRA (FREE SPIRIT TRIESTE) |
017 | 1/4 | Mlađi kadeti B -43 | LUKA LENERT (Zeljeznicar) |
PTF 2:12 | MÁRTON DANKOVICS (Sárga-Tenger Taekwondo Klub) |
018 | 1/4 | Mlađi kadeti B -43 | EMAN HADZIC (tkd frenki) |
PTG 3:15 | BORNA BURSIĆ (DUGA RESA) |
019 | 1/4 | Mlađi kadeti B -43 | FRANO SILIĆ (Forteca Korčula) |
PTF 13:4 | NIKOLA JUNCAJ (Taekwondo klub Koryo) |
020 | 1/4 | Mlađi kadeti B -43 | TARIK IBRIŠIMOVIĆ (AKADEMIJA JALE) |
- | BORNA VIDOVIĆ (Karlovac) |
021 | 1/2 | Mlađi kadeti A -51 | IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA) |
PTF 2:7 | GABRIJEL DŽIDA (Zaprešić_) |
022 | 1/2 | Mlađi kadeti A -51 | LUKA NINČEVIĆ (PLOVANIJA-ZADAR) |
PTF 0:1 | ROKO BULJAN (Jastreb) |
023 | 1/2 | Mlađe kadetkinje A +51 | ANA ZEKO (GROBNIK-ČAVLE) |
PTF 0:6 | NIKOLINA MESIĆ (Jastreb) |
024 | 1/2 | Mlađi kadeti B -51 | CARLOS GRBA (Ogulin) |
PTF 11:2 | TINO ZIMIĆ (Zaprešić_) |
025 | 1/2 | Mlađi kadeti B -51 | FEDJA ARNAUTOVIC (Zeljeznicar) |
PTF 9:13 | STEFAN GRBIĆ (GACKA) |
026 | 1/2 | Mlađi kadeti B +51 | MARIJAN PABLO PAVAN (TK Prana Karlovac) |
SDP 0:1 | MUHAMED FATIC (Zeljeznicar) |
027 | 1/2 | Kadeti B -33 | SRDJAN MILJATOVIC (Ljubija-Prijedor) |
PTF 12:23 | ANDREJ MILADINOVIC (Ljubija-Prijedor) |
028 | 1/2 | Kadetkinje B -37 | LARA KRIŽANIĆ (DUGA RESA) |
PTF 2:14 | CARMEN HEINRICH (Jastreb) |
029 | 1/2 | Mlađe kadetkinje A -43 | EMA JAGIČ (Zaprešić_) |
PTF 4:3 | PETRA GEČEK (ORKA AS) |
030 | 1/2 | Mlađe kadetkinje A -43 | KAROLINA KIŠ (Omega) |
PTF 0:2 | TEREZA BERAČ (JURAJ DALMATINAC) |
031 | 1/2 | Mlađi kadeti B -47 | DINO IVAS (HBD Vodice) |
PTF 3:6 | DANIEL PAVLOVIĆ (TKD BRINJE) |
032 | 1/2 | Mlađi kadeti B -47 | ROMANO ARAR (TKD "ČAPLJINA") |
PTF 3:6 | MANUEL VILASI (KUKKIWON - LUXEMBOURG) |
033 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -36 | ZARA SLADOJEVIĆ (Gusar) |
PTF 5:7 | MARTINA SCARABELLO (Centro Taekwondo Alessandria) |
034 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -36 | ANA ROGINIĆ (Čigra) |
PTF 15:4 | LARA HAJDUKOVIĆ (Omega) |
035 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -43 | SARA ZDRILIĆ (PLOVANIJA-ZADAR) |
PTF 7:10 | PETRA REBIĆ (Imotski) |
036 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -43 | AMILA BAŠIĆ (TaeKwonDo Club FOKUS) |
PTF 4:5 | CHIARA IVAS (HBD Vodice) |
037 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -47 | NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (Čigra) |
PTG 13:0 | TEODORA TODOROVIC (Kobra) |
038 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -47 | KLARA TOLIĆ (Imotski) |
PTF 9:8 | KARMEN DOLINAR (Karlovac) |
039 | 1/2 | Kadeti A -37 | AHMED DEDIC (CRNI LABUDOVI) |
PTF 12:15 | MIHOVIL BERAM (PLOVANIJA-ZADAR) |
040 | 1/2 | Kadeti A -37 | PETER CISARIK (Ilyo TKD SKP Kosice) |
PTF 5:4 | MARTIN ŠTEFANAC (Karlovac) |
041 | 1/2 | Kadetkinje A -37 | HRISTINA TREBUNSKIH (Sparta) |
PTG 19:4 | LUCIJA BUJAS (TKD-KBK-MARIBOR) |
042 | 1/2 | Kadetkinje A -37 | NIKA HAJAK (MAKSIMIR) |
PTF 5:14 | MASHA TALTINOVA (Sparta) |
043 | 1/2 | Kadeti B -37 | DANIEL ISKRA (FREE SPIRIT TRIESTE) |
PTF 15:3 | LOVRO KOVAČEVIĆ (RUGVICA) |
044 | 1/2 | Kadeti B -37 | ARIAN BUJAJ (Taekwondo klub Koryo) |
PTF 5:18 | NIKOLA MEJAŠKI (DUGA RESA) |
045 | 1/2 | Mlađi kadeti B -43 | MÁRTON DANKOVICS (Sárga-Tenger Taekwondo Klub) |
SDP 1:0 | BORNA BURSIĆ (DUGA RESA) |
046 | 1/2 | Mlađi kadeti B -43 | FRANO SILIĆ (Forteca Korčula) |
PTF 8:4 | TARIK IBRIŠIMOVIĆ (AKADEMIJA JALE) |
047 | 1/1 | Mlađi kadeti A +51 | ĐORĐE BOJIC (Ljubija-Prijedor) |
WDR | MILOS JELICIC (Ljubija-Prijedor) |
048 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A -47 | BRUNA HOGGE (Casper) |
PTF 4:2 | JELENA DOSEN (Ljubija-Prijedor) |
049 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B +51 | TINA FRANJKOVIĆ (Karlovac) |
WDR | ANA RENE COLAK (Jastreb) |
050 | 1/1 | Kadetkinje A -44 | HANA BULBULUŠIĆ (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
PTF 5:10 | MONIKA JAKŠIĆ (Ogulin) |
051 | 1/1 | Mlađi kadeti A -51 | GABRIJEL DŽIDA (Zaprešić_) |
PTF 6:7 | ROKO BULJAN (Jastreb) |
052 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A +51 | NIKOLINA MESIĆ (Jastreb) |
PTF 7:3 | BARBARA SLIŠKOVIĆ (Zaprešić_) |
053 | 1/1 | Mlađi kadeti B -51 | CARLOS GRBA (Ogulin) |
SDP 5:4 | STEFAN GRBIĆ (GACKA) |
054 | 1/1 | Mlađi kadeti B +51 | MUHAMED FATIC (Zeljeznicar) |
PTF 12:10 | NAMIK KURIC (Zeljeznicar) |
055 | 1/1 | Kadeti B -33 | ANDREJ MILADINOVIC (Ljubija-Prijedor) |
PTF 3:4 | NEMANJA KNEŽEVIC (Ljubija-Prijedor) |
056 | 1/1 | Kadetkinje B -37 | CARMEN HEINRICH (Jastreb) |
PTG 20:1 | ŽELJANA MANDIĆ (Karlovac) |
057 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A -43 | EMA JAGIČ (Zaprešić_) |
PTF 1:11 | TEREZA BERAČ (JURAJ DALMATINAC) |
058 | 1/1 | Mlađi kadeti B -47 | DANIEL PAVLOVIĆ (TKD BRINJE) |
RSC 0:4 | MANUEL VILASI (KUKKIWON - LUXEMBOURG) |
059 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -36 | MARTINA SCARABELLO (Centro Taekwondo Alessandria) |
PTF 6:8 | ANA ROGINIĆ (Čigra) |
060 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -43 | PETRA REBIĆ (Imotski) |
RSC | CHIARA IVAS (HBD Vodice) |
061 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -47 | NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (Čigra) |
PTG 13:0 | KLARA TOLIĆ (Imotski) |
062 | 1/1 | Kadeti A -37 | MIHOVIL BERAM (PLOVANIJA-ZADAR) |
PTF 5:6 | PETER CISARIK (Ilyo TKD SKP Kosice) |
063 | 1/1 | Kadetkinje A -37 | HRISTINA TREBUNSKIH (Sparta) |
WDR | MASHA TALTINOVA (Sparta) |
064 | 1/1 | Kadeti B -37 | DANIEL ISKRA (FREE SPIRIT TRIESTE) |
PTG 15:1 | NIKOLA MEJAŠKI (DUGA RESA) |
065 | 1/1 | Mlađi kadeti B -43 | MÁRTON DANKOVICS (Sárga-Tenger Taekwondo Klub) |
PTF 4:10 | FRANO SILIĆ (Forteca Korčula) |