001 | 1/8 | Kadeti B -41 | PATRIK PALIKUĆA (Tigar Zagreb) |
13:1 | NIKO LONČAR (Scardona Combat) |
002 | 1/8 | Kadeti B -41 | LUKA ĆOSOVIĆ (Forteca Korčula) |
AB | TOMISLAV ŠTEFANAC (Karlovac) |
003 | 1/8 | Kadeti B -41 | JOSIP NIKŠIĆ (TKD "ČAPLJINA") |
1:15 | GIOVANNI SLANEC (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
004 | 1/8 | Kadeti B -41 | JURE ĆURIĆ (ORKA AS) |
6:0 | VITALE ALESSANDRO (Olimpico Trieste) |
005 | 1/8 | Kadeti B -41 | IVAN MURAR (Gračac) |
0:13 | FRANKO JOSIP SKOKO (Karlovac) |
006 | 1/4 | Kadeti A -49 | MARKO GRABUŠIĆ (Jastreb) |
17:3 | TOMAZ MOCNIK (TKD-KBK-MARIBOR) |
007 | 1/4 | Kadeti A -49 | ANDREJ LEKIĆ (Karlovac) |
19:6 | LUKA DORIĆ (TK ENERGY) |
008 | 1/4 | Kadeti A -57 | EMIR JUSUFOVIC (Asia Budo Graz) |
4:10 | MATEO LONČAR (Omega) |
009 | 1/4 | Kadetkinje A -37 | ENA VEVEREC (Bistra) |
3:12 | ALBA DELUSSU (Polisportiva Barbagia di Ollolai) |
010 | 1/4 | Kadetkinje A -37 | LAURA ĆOSO (Gusar) |
6:3 | SARA MIŠLJENOVIĆ (Karlovac) |
011 | 1/4 | Kadetkinje A -41 | VERONIKA BRISKAROVA (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
13:0 | ZANA GJOKAJ (BESA) |
012 | 1/4 | Kadetkinje A -41 | GABRIELA BRISKAROVA (Slovak national team) |
10:4 | MIA KRIVIĆ (St-kwan) |
013 | 1/4 | Kadetkinje A -41 | SARA SEKELOVA (Ilyo TKD SKP Kosice) |
21:9 | MARA FILIPOVIĆ (METALAC) |
014 | 1/4 | Kadetkinje A -41 | PIADORA LONCARIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
4:5 | MARIJA MAJCAN (ORKA AS) |
015 | 1/4 | Kadetkinje A -44 | ELA ZNAOR (Pantera) |
14:1 | MATEA FUMIĆ (Bistra) |
016 | 1/4 | Kadetkinje A -47 | ANAMARIA FIČOR (GROBNIK-ČAVLE) |
9:8 | TESA RAJČEVIĆ (Fox) |
017 | 1/4 | Kadetkinje A -47 | NATALI HLAČA (GROBNIK-ČAVLE) |
0:1 ZB | GABRIELA BRADARIĆ (Gračac) |
018 | 1/4 | Kadetkinje A -47 | IVONA KAUZLARIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
3:15 | HELENA KRZNARIĆ (SENJ) |
019 | 1/4 | Kadetkinje A -47 | KARLA KLAUDIA KVESIĆ (Jastreb) |
16:3 | TENA NAGLIĆ (Karlovac) |
020 | 1/4 | Kadeti B -33 | FILIP HORVAT (Omega) |
0:12 | DENIS IVOŠEVIĆ (Ogulin) |
021 | 1/4 | Kadeti B -33 | ANTE LOJE (Forteca Korčula) |
0:16 | VIKTOR LUČIĆ (neryo) |
022 | 1/4 | Kadeti B -45 | PATRIK KOŠČAK (Karlovac) |
AB | NIKOLA BOTICA (Forteca Korčula) |
023 | 1/4 | Kadeti B -41 | PATRIK PALIKUĆA (Tigar Zagreb) |
14:12 | TOMISLAV ŠTEFANAC (Karlovac) |
024 | 1/4 | Kadeti B -41 | GIOVANNI SLANEC (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
14:13 ZB | ALEN RABIHIĆ (ORKA AS) |
025 | 1/4 | Kadeti B -41 | JURE ĆURIĆ (ORKA AS) |
8:7 | LOVRO JELENČIĆ (Radnik) |
026 | 1/4 | Kadeti B -41 | FRANKO JOSIP SKOKO (Karlovac) |
4:1 K.O. | MARIN VLAIĆ (Scardona Combat) |
027 | 1/2 | Kadeti A -53 | DON MAJERIĆ (Jastreb) |
6:0 K.O. | DARIO HUMLJANOVIĆ (Omega) |
028 | 1/2 | Kadeti A -53 | MATEO ZORKO (Jastreb) |
6:18 | BORNA ZLATARIĆ (Karlovac) |
029 | 1/2 | Kadeti B -37 | GEZIM LIKA (KT Shqiponja) |
ODUST. | MLADEN - MLADI VEGO (TKD "ČAPLJINA") |
030 | 1/2 | Kadeti B -37 | ANTE RONCEVIC (Pantera) |
24:0 | MAXIMCIUC NICHITA (Olimpico Trieste) |
031 | 1/2 | Kadetkinje B -41 | NATALIE ZELEMBRZ (Asia Budo Graz) |
8:7 | KATARINA LUKAC (ŠUJICA Tomislavgrad) |
032 | 1/2 | Kadetkinje B -41 | NIKA TUMBRI (Tigar Zagreb) |
2:13 | IVA ĆURIĆ (ORKA AS) |
033 | 1/2 | Kadeti A -49 | MARKO GRABUŠIĆ (Jastreb) |
17:3 | ERIC DAX (KUKKIWON - LUXEMBOURG) |
034 | 1/2 | Kadeti A -49 | ANDREJ LEKIĆ (Karlovac) |
13:14 | DOMINIK OMEJC (METALAC) |
035 | 1/2 | Kadeti A -57 | MATEO LONČAR (Omega) |
0:5 | DAVID RAKUŠA (TK Prana Karlovac) |
036 | 1/2 | Kadeti A -57 | KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ) |
3:1 | KADIR RAMOVIC (TIM BOSNA) |
037 | 1/2 | Kadetkinje A -37 | ALBA DELUSSU (Polisportiva Barbagia di Ollolai) |
12:0 | ANJA SIMIĆ (Elit) |
038 | 1/2 | Kadetkinje A -37 | LAURA ĆOSO (Gusar) |
3:2 | MARIJA RADIĆ (Bistra) |
039 | 1/2 | Kadetkinje A -41 | VERONIKA BRISKAROVA (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
2:6 | GABRIELA BRISKAROVA (Slovak national team) |
040 | 1/2 | Kadetkinje A -41 | SARA SEKELOVA (Ilyo TKD SKP Kosice) |
3:1 | MARIJA MAJCAN (ORKA AS) |
041 | 1/2 | Kadetkinje A -44 | ELA ZNAOR (Pantera) |
4:3 | KARLA ANČIĆ (St-kwan) |
042 | 1/2 | Kadetkinje A -44 | MIHAELA BOLJEŠIĆ (TKD BRINJE) |
4:2 | MARIJA KASALO (Koryo-Magone) |
043 | 1/2 | Kadetkinje A -47 | ANAMARIA FIČOR (GROBNIK-ČAVLE) |
0:3 K.O. | GABRIELA BRADARIĆ (Gračac) |
044 | 1/2 | Kadetkinje A -47 | HELENA KRZNARIĆ (SENJ) |
4:0 | KARLA KLAUDIA KVESIĆ (Jastreb) |
045 | 1/2 | Kadeti B -33 | DENIS IVOŠEVIĆ (Ogulin) |
AB | TONI FAVRO (Forteca Korčula) |
046 | 1/2 | Kadeti B -33 | VIKTOR LUČIĆ (neryo) |
14:2 | VEDRAN MATULIĆ (Karlovac) |
047 | 1/2 | Kadeti B -45 | NIKOLA BOTICA (Forteca Korčula) |
AB | MARIN VRATARIĆ (DUGA RESA) |
048 | 1/2 | Kadeti B -45 | STJEPAN MLACAK (Karlovac) |
AB | KARLO ŠEGEDIN (Forteca Korčula) |
049 | 1/2 | Kadeti B -41 | PATRIK PALIKUĆA (Tigar Zagreb) |
7:17 | GIOVANNI SLANEC (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
050 | 1/2 | Kadeti B -41 | JURE ĆURIĆ (ORKA AS) |
6:4 | FRANKO JOSIP SKOKO (Karlovac) |
051 | 1/1 | Kadetkinje A -33 | NATALI MEĐERAL (SENJ) |
4:5 | KLARA ČIČAK (RUGVICA) |
052 | 1/1 | Kadeti B -49 | FARIS DIZDAREVIC (TKD BIHAĆ) |
0:9 | KERIM AHMETSPAHIC (TIM BOSNA) |
053 | 1/1 | Kadeti A -53 | DON MAJERIĆ (Jastreb) |
2:7 | BORNA ZLATARIĆ (Karlovac) |
054 | 1/1 | Kadeti B -37 | MLADEN - MLADI VEGO (TKD "ČAPLJINA") |
4:9 | ANTE RONCEVIC (Pantera) |
055 | 1/1 | Kadetkinje B -41 | NATALIE ZELEMBRZ (Asia Budo Graz) |
4:14 | IVA ĆURIĆ (ORKA AS) |
056 | 1/1 | Kadeti A -49 | MARKO GRABUŠIĆ (Jastreb) |
5:11 | DOMINIK OMEJC (METALAC) |
057 | 1/1 | Kadeti A -57 | DAVID RAKUŠA (TK Prana Karlovac) |
1:4 | KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ) |
058 | 1/1 | Kadetkinje A -37 | ALBA DELUSSU (Polisportiva Barbagia di Ollolai) |
9:1 | LAURA ĆOSO (Gusar) |
059 | 1/1 | Kadetkinje A -41 | GABRIELA BRISKAROVA (Slovak national team) |
12:4 | SARA SEKELOVA (Ilyo TKD SKP Kosice) |
060 | 1/1 | Kadetkinje A -44 | ELA ZNAOR (Pantera) |
7:2 | MIHAELA BOLJEŠIĆ (TKD BRINJE) |
061 | 1/1 | Kadetkinje A -47 | GABRIELA BRADARIĆ (Gračac) |
10:13 | HELENA KRZNARIĆ (SENJ) |
062 | 1/1 | Kadeti B -33 | DENIS IVOŠEVIĆ (Ogulin) |
ODUST. | VIKTOR LUČIĆ (neryo) |
063 | 1/1 | Kadeti B -45 | NIKOLA BOTICA (Forteca Korčula) |
ODUST. | STJEPAN MLACAK (Karlovac) |
064 | 1/1 | Kadeti B -41 | GIOVANNI SLANEC (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
20:7 | JURE ĆURIĆ (ORKA AS) |