Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Ozalj 2016
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Kids (male)
Kids (female)
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets (male)
Cadets (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (male) -27
Younger cadets (male) -33
Younger cadets (male) -36
Younger cadets (male) -39
Younger cadets (male) -47
Younger cadets (male) +51
Younger cadets (male) -27
2017
116
16
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
86
4
TIMON CAPAN (VRBA)
Medalists
1. ANDREJ TUŠKAN, Karlovac
2. TIMON CAPAN, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. ----
3. ----
Younger cadets (male) -33
2001
147
12
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
76
1
BORNA GRUBIĆ (VRBA)
39
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
2002
105
12
MARKO DRLJO (BIST)
159
0
HRVOJE HORVATIĆ (SUTLA )
179
MIHAEL JURIĆ (VRBA)
2013
147
12
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
39
0
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
2014
105
8
MARKO DRLJO (BIST)
179
1
MIHAEL JURIĆ (VRBA)
2035
147
6
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
105
2
MARKO DRLJO (BIST)
Medalists
1. SVEN ANIĆ, TK Prana Karlovac
2. MARKO DRLJO, Bistra
3. MARCEL DASOVIĆ, Ozalj
3. MIHAEL JURIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
Younger cadets (male) -36
2004
33
19
ANTONIO SENTIGAR (OZALJ)
102
13
FILIP SPICEK (BIST)
2005
49
2
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
119
14
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
2027
33
2
ANTONIO SENTIGAR (OZALJ)
119
14
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. ĐORĐE BUNČIĆ, Karlovac
2. ANTONIO SENTIGAR, Ozalj
3. BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC, Pantera
3. FILIP SPICEK, Bistra
Younger cadets (male) -39
2006
19
0
ANTE LJUBIĆ (SUTLA )
156
0
DAVID MIHIC (PANTERA)
41
LUKA BOGOVIĆ (OZALJ)
2028
156
4
DAVID MIHIC (PANTERA)
41
0
LUKA BOGOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. DAVID MIHIC, Pantera
2. LUKA BOGOVIĆ, Ozalj
3. ANTE LJUBIĆ, Sutla Šenkovec
3. ----
Younger cadets (male) -47
2018
80
8
LOVRO BOREVKOVIĆ (VRBA)
22
2
PARTIK MIRT (SUTLA )
Medalists
1. LOVRO BOREVKOVIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
2. PARTIK MIRT, Sutla Šenkovec
3. ----
3. ----
Younger cadets (male) +51
2003
7
0
ALEKSEJ BURA (SPRTKPD)
77
0
IVAN KRAJINOVIĆ (VRBA)
95
IVAN TOMAŠIĆ (SUTLA )
8
MARKO SIRAR (SPRTKPD)
79
ANTUN MATIJA BOŽIĆ (VRBA)
2015
77
8
IVAN KRAJINOVIĆ (VRBA)
95
2
IVAN TOMAŠIĆ (SUTLA )
2016
8
6
MARKO SIRAR (SPRTKPD)
79
3
ANTUN MATIJA BOŽIĆ (VRBA)
2036
77
0
IVAN KRAJINOVIĆ (VRBA)
8
2
MARKO SIRAR (SPRTKPD)
Medalists
1. IVAN KRAJINOVIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
2. MARKO SIRAR, "SPARTAK" Prijedor
3. IVAN TOMAŠIĆ, Sutla Šenkovec
3. ANTUN MATIJA BOŽIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA