Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Prvenstvo Bosne i Hercegovine 2020.
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniorke -46
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke -68
Juniorke +68
Juniorke -46
B049
221
9
SAJRA KAJEVIC (TIM BOS)
376
20
ADA AVDAGIĆ (TKDSA)
Medalists
1. ADA AVDAGIĆ, TKD SARAJEVO
2. SAJRA KAJEVIC, TIM BOSNA
3. ----
3. ----
Juniorke -52
B041
13
23
DŽEJLA MAKAŠ (TKDNGS)
360
3
NATASA NOVAK (SOKOL)
B042
177
12
SABINA BALIĆ (TEŠANJ)
58
6
ARNA MEKIĆ (TKDSA)
B053
13
11
DŽEJLA MAKAŠ (TKDNGS)
177
10
SABINA BALIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. DŽEJLA MAKAŠ, Novi Grad Sarajevo
2. SABINA BALIĆ, Akademija Tešanj
3. NATASA NOVAK, SOKOL
3. ARNA MEKIĆ, TKD SARAJEVO
Juniorke -55
B043
129
2
SANJA GLIGOREVIĆ (SOKOL)
108
23
PETRA ŽDERO (MAG-LI)
B044
357
27
TEODORA KOVAČEVIĆ (SOKOL)
230
6
IVANA KOVAČEVIĆ (STANARI)
B054
108
23
PETRA ŽDERO (MAG-LI)
357
4
TEODORA KOVAČEVIĆ (SOKOL)
Medalists
1. PETRA ŽDERO, Magone Livno
2. TEODORA KOVAČEVIĆ, SOKOL
3. SANJA GLIGOREVIĆ, SOKOL
3. IVANA KOVAČEVIĆ, KBS Rudar Stanari
Juniorke -59
C030A
193
3
DUA AHMAD (TKDOLC)
159
1
ELVA GADŽO (TKDNGS)
185
MIRJANA VASIĆ (TKBRČKO)
49
IMAN TURKOVIĆ (TKDNGS)
243
TANJA KARAC (GOKU BR)
C039
193
11
DUA AHMAD (TKDOLC)
185
5
MIRJANA VASIĆ (TKBRČKO)
C040
49
0
IMAN TURKOVIĆ (TKDNGS)
243
26
TANJA KARAC (GOKU BR)
C051
193
6
DUA AHMAD (TKDOLC)
243
8
TANJA KARAC (GOKU BR)
Medalists
1. TANJA KARAC, Goku Brcko distrikt
2. DUA AHMAD, Olimpic Sarajevo
3. IMAN TURKOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. MIRJANA VASIĆ, Brčko
Juniorke -63
C032
224
6
ANA MARIJA KOVAČEVIĆ (STANARI)
250
24
KATARINA ĆORIĆ (ZRINJ)
91
NADINA MEHMEDOVIĆ (TEŠANJ)
C046
250
5
KATARINA ĆORIĆ (ZRINJ)
91
38
NADINA MEHMEDOVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. NADINA MEHMEDOVIĆ, Akademija Tešanj
2. KATARINA ĆORIĆ, Zrinjski Mostar
3. ANA MARIJA KOVAČEVIĆ, KBS Rudar Stanari
3. ----
Juniorke -68
C031
85
30
ZORANA SANDIC (ZNKRS)
264
2
ADNA BEGIC (TKD JAS)
280
LUCIJA BRAJKO (ŠUJICA )
199
AMINA PEHLIVANOVIĆ (TKDOLC)
318
EYLA HODŽIĆ (ZELJO)
C041
85
21
ZORANA SANDIC (ZNKRS)
280
0
LUCIJA BRAJKO (ŠUJICA )
C042
199
3
AMINA PEHLIVANOVIĆ (TKDOLC)
318
11
EYLA HODŽIĆ (ZELJO)
C052
85
20
ZORANA SANDIC (ZNKRS)
318
0
EYLA HODŽIĆ (ZELJO)
Medalists
1. ZORANA SANDIC, "ZVORNIK"
2. EYLA HODŽIĆ, Zeljeznicar
3. LUCIJA BRAJKO, ŠUJICA Tomislavgrad
3. AMINA PEHLIVANOVIĆ, Olimpic Sarajevo
Juniorke +68
D040
324
0
EJLA GORO (ZELJO)
382
3
ŠADIJA MAŠIĆ (BUGOJNO)
D041
387
21
ŠEJLA ĆATIĆ (HADZIC)
351
0
LAMIJA HUSIĆ (ALFA SA)
D052
382
0
ŠADIJA MAŠIĆ (BUGOJNO)
387
5
ŠEJLA ĆATIĆ (HADZIC)
Medalists
1. ŠEJLA ĆATIĆ, Centar Hadžići
2. ŠADIJA MAŠIĆ, BUGOJNO
3. LAMIJA HUSIĆ, Taekwondo klub ALFA
3. EJLA GORO, Zeljeznicar