Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
SENJSKI VITEZOVI 2015
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (female) -30
Younger cadets (female) -36
Cadets A (male) -41
Cadets A (male) -45
Cadets A (female) -37
Cadets A (female) -41
Cadets A (female) -44
Cadets B (male) -41
Cadets B (male) -45
Younger cadets (female) -30
2001
159
10
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
145
1
PAOLA TOMRECAJ (TK ZD)
137
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
2002
84
4
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
97
11
LANA LOKAS (SIBENIK)
239
PAULA ŠPER (IO)
2003
151
4
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
238
5
NIKA ČREP (IO)
38
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
130
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
63
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2010
159
9
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
137
3
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
2011
97
2
LANA LOKAS (SIBENIK)
239
4
PAULA ŠPER (IO)
2012
238
8
NIKA ČREP (IO)
38
7
ANI MATIJAŠEVIĆ (TK ZD)
2013
130
0
KAROL POGORILIĆ (TKSUŠAK)
63
12
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2026
159
5
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
239
3
PAULA ŠPER (IO)
2027
238
6
NIKA ČREP (IO)
63
11
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
2037
159
5
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
63
3
NICOLE ROGAR (TIGAZ)
Medalists
1. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
2. NICOLE ROGAR, Tigar Zagreb
3. PAULA ŠPER, ION
3. NIKA ČREP, ION
Younger cadets (female) -36
2004
234
6
RHEA ĐOKIĆ (IO)
248
5
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
2005
173
2
JANA MAJSTOROVIĆ (PLTVICE)
65
9
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2006
168
3
LEONARDA ŠIMATOVIĆ (GACKA)
209
4
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1
VITA PRPIĆ (SENJ)
2007
114
4
MARA PRŠO (TKSUŠAK)
153
7
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
2008
98
14
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
62
2
MAREA VODOPIJA (TIGAZ)
2009
52
13
KARLA LONČAR (GACKA)
22
1
ANA ČEMELJIĆ (NOVALJA)
201
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2014
234
7
RHEA ĐOKIĆ (IO)
65
16
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
2015
209
1
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
1
16
VITA PRPIĆ (SENJ)
2016
153
13
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
98
9
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
2017
52
6
KARLA LONČAR (GACKA)
201
5
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2028
65
3
MATEA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
1
3
VITA PRPIĆ (SENJ)
2029
153
9
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
52
7
KARLA LONČAR (GACKA)
2038
1
11
VITA PRPIĆ (SENJ)
153
9
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Medalists
1. VITA PRPIĆ, SENJ
2. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
3. MATEA MARINKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. KARLA LONČAR, GACKA
Cadets A (male) -41
2018
150
7
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
143
0
NEVIO SVILIČIĆ (TKD KAR)
2019
81
11
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
100
1
ANTE JURIŠIĆ (SIBENIK)
2031
150
21
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
81
5
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. DAVID ĐAKOVIĆ, Karlovac
3. NEVIO SVILIČIĆ, Karlovac
3. ANTE JURIŠIĆ, JURAJ DALMATINAC
Cadets A (male) -45
2020
101
4
FILIP ŠUMERA (SIBENIK)
156
5
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
116
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
2032
156
2
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
116
1
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
Medalists
1. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin
2. DAVID ŠEBALJ, TKD BRINJE
3. FILIP ŠUMERA, JURAJ DALMATINAC
3. ----
Cadets A (female) -37
2021
88
0
NATALI MEĐERAL (SENJ)
235
12
TIA SLOVENC (IO)
48
STELA VOZILA (TK ZD)
2033
235
17
TIA SLOVENC (IO)
48
5
STELA VOZILA (TK ZD)
Medalists
1. TIA SLOVENC, ION
2. STELA VOZILA, TK Zadar
3. NATALI MEĐERAL, SENJ
3. ----
Cadets A (female) -41
2030
140
16
PATRICIJA MARKESINA (OMEGA)
68
11
ANTONIJA BUŠLJETA (TKSUŠAK)
Medalists
1. PATRICIJA MARKESINA, Omega
2. ANTONIJA BUŠLJETA, SUŠAK
3. ----
3. ----
Cadets A (female) -44
2022
242
10
MAJA ANDREIS (IO)
64
8
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
6
GEA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
2034
242
11
MAJA ANDREIS (IO)
6
9
GEA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
Medalists
1. MAJA ANDREIS, ION
2. GEA TOMLJANOVIĆ, SENJ
3. NIKA TUMBRI, Tigar Zagreb
3. ----
Cadets B (male) -41
2023
146
2
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
106
16
ERIK KRBAVAC (TKSUŠAK)
46
LUKA MARASOVIĆ (TK ZD)
2035
106
17
ERIK KRBAVAC (TKSUŠAK)
46
1
LUKA MARASOVIĆ (TK ZD)
Medalists
1. ERIK KRBAVAC, SUŠAK
2. LUKA MARASOVIĆ, TK Zadar
3. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
3. ----
Cadets B (male) -45
2024
87
9
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
180
8
TIMOTEJ MLINARIČ (JITAE)
2025
80
5
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
228
10
MAX ĐOKIĆ (IO)
2036
87
5
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
228
4
MAX ĐOKIĆ (IO)
Medalists
1. GORAN BUNČIĆ, Karlovac
2. MAX ĐOKIĆ, ION
3. TIMOTEJ MLINARIČ, JITAE Maribor
3. DANIJEL BEŠIĆ, Karlovac