Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
12. Sveti Nikola 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadetkinje -37
Kadetkinje -44
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Kadetkinje -55
Kadetkinje -59
Kadetkinje +59
Kadetkinje -37
B014
138
0
DAJANA STJEPANOVIĆ (SCOMBAT)
170
20
NATALI MEĐERAL (SENJ)
203
LEA BOGUNOVIĆ (NOVIZ)
B041
170
12
NATALI MEĐERAL (SENJ)
203
13
LEA BOGUNOVIĆ (NOVIZ)
Medalists
1. LEA BOGUNOVIĆ, Novi Zagreb
2. NATALI MEĐERAL, SENJ
3. DAJANA STJEPANOVIĆ, Scardona Combat
3. ----
Kadetkinje -44
B015
195
0
EMA BOGUNOVIĆ (NOVIZ)
151
0
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
B016
198
1
LARA CVJETKO (NOVIZ)
64
5
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
B042
195
4
EMA BOGUNOVIĆ (NOVIZ)
64
6
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
Medalists
1. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. EMA BOGUNOVIĆ, Novi Zagreb
3. LARA CVJETKO, Novi Zagreb
3. ----
Kadetkinje -47
B007
142
10
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
36
14
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
164
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
68
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
126
ANALENA BRANDIĆ (RUG)
B030
36
18
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
164
1
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
B031
68
2
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
126
9
ANALENA BRANDIĆ (RUG)
B050
36
7
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
126
2
ANALENA BRANDIĆ (RUG)
Medalists
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. ANALENA BRANDIĆ, RUGVICA
3. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. ANA MARIJA ŽALAC, GACKA
Kadetkinje -51
B017
202
8
MIHAELA FUDURIĆ (TKDDRHR)
129
9
PAULA TOMLJENOVIĆ (SENJ)
B018
128
6
HELENA KRZNARIĆ (SENJ)
38
13
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
B043
129
0
PAULA TOMLJENOVIĆ (SENJ)
38
9
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
Medalists
1. ANA KUČINIĆ, Ogulin
2. PAULA TOMLJENOVIĆ, SENJ
3. HELENA KRZNARIĆ, SENJ
3. MIHAELA FUDURIĆ, DUGA RESA
Kadetkinje -55
B019
105
13
TONKA BANIĆ (SCOMBAT)
33
6
ANA MILJAVAC (TKDDRHR)
B020
27
2
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
20
14
DORA BERONIC (TKD KAR)
B044
105
1
TONKA BANIĆ (SCOMBAT)
20
15
DORA BERONIC (TKD KAR)
Medalists
1. DORA BERONIC, Karlovac
2. TONKA BANIĆ, Scardona Combat
3. MATEJA KASUNIĆ, DUGA RESA
3. ANA MILJAVAC, DUGA RESA
Kadetkinje -59
B021
186
0
LORENA ČOLJA (TKD KAR)
192
16
DINA PETRAK (NOVIZ)
89
KATARINA PERIŠA (METALC)
B045
192
17
DINA PETRAK (NOVIZ)
89
5
KATARINA PERIŠA (METALC)
Medalists
1. DINA PETRAK, Novi Zagreb
2. KATARINA PERIŠA, METALAC
3. LORENA ČOLJA, Karlovac
3. ----
Kadetkinje +59
B036
104
1
ANITA PALINIĆ (SCOMBAT)
73
11
NIKA PRPIĆ (GACKA)
Medalists
1. NIKA PRPIĆ, GACKA
2. ANITA PALINIĆ, Scardona Combat
3. ----
3. ----