Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
14. Jastreb Open 2012
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
Area E
Area F
Area G
Area H
Area I
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
MLAĐI KADETI B (M) -33
MLAĐI KADETI B (M) -36
KADETI A (Ž) -37
KADETI B (M) -33
KADETI B (M) -37
KADETI B (M) -41
KADETI B (M) -45
KADETI B (Ž) -33
MLAĐI KADETI B (M) -33
269
0
MIHAEL BORIĆ (S.SOKOL)
155
0
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
366
MATKO ŠIRAC (JASTREB)
74
0
PATRIK KISS (HUNGARY)
369
0
VITO VUJIČIĆ (JASTREB)
295
13
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
510
9
VALENTIN ŠABAN (DANGUN)
327
3
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
593
8
IVAN NEKIĆ (SAJNAM)
189
8
FILIP MOCILJANIN (ORI)
813
8
JAKOV MRŠO (ZAPRSC)
363
14
JAN KUZMAN (JASTREB)
692
1
FRAN LUBINA (VG)
36
17
DANIJEL VINCETIĆ (TKDDM)
711
12
FILIP PUHIN (TKV)
195
BORNA KLENOVŠAK (ORKAAS)
62
8
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
367
2
JAN ŠVERKO (JASTREB)
75
16
SZABÓ GERGELY (HUNGARY)
270
1
ROK PUŠKADIJA (S.SOKOL)
365
0
FRAN VRBANAC (JASTREB)
54
11
MARKO ERJAVAC (FOX)
190
5
FILIP GRGIĆ (ORI)
368
4
JAKOV KAIĆ (JASTREB)
326
9
DINO PUŠIĆ (TKDDRHR)
271
2
MARIN KELAVA (S.SOKOL)
335
1
JAKOV KESIĆ (TKDDS)
509
6
IGOR KAPUSTIĆ (DANGUN)
364
0
ANDRIJA MAČEK (JASTREB)
650
12
BORIS STANIĆ (SKRPN)
269
9
MIHAEL BORIĆ (S.SOKOL)
366
0
MATKO ŠIRAC (JASTREB)
74
1
PATRIK KISS (HUNGARY)
295
0
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
593
6
IVAN NEKIĆ (SAJNAM)
813
3
JAKOV MRŠO (ZAPRSC)
363
7
JAN KUZMAN (JASTREB)
36
2
DANIJEL VINCETIĆ (TKDDM)
195
3
BORNA KLENOVŠAK (ORKAAS)
62
7
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
75
0
SZABÓ GERGELY (HUNGARY)
54
1
MARKO ERJAVAC (FOX)
190
6
FILIP GRGIĆ (ORI)
326
3
DINO PUŠIĆ (TKDDRHR)
509
6
IGOR KAPUSTIĆ (DANGUN)
650
9
BORIS STANIĆ (SKRPN)
269
1
MIHAEL BORIĆ (S.SOKOL)
74
1
PATRIK KISS (HUNGARY)
593
7
IVAN NEKIĆ (SAJNAM)
363
12
JAN KUZMAN (JASTREB)
62
2
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
54
5
MARKO ERJAVAC (FOX)
190
6
FILIP GRGIĆ (ORI)
650
14
BORIS STANIĆ (SKRPN)
74
3
PATRIK KISS (HUNGARY)
363
7
JAN KUZMAN (JASTREB)
54
5
MARKO ERJAVAC (FOX)
650
2
BORIS STANIĆ (SKRPN)
363
1
JAN KUZMAN (JASTREB)
54
5
MARKO ERJAVAC (FOX)
Medalists
1. MARKO ERJAVAC, Fox
2. JAN KUZMAN, Jastreb
3. PATRIK KISS, Hungary
3. BORIS STANIĆ, Škorpion
MLAĐI KADETI B (M) -36
375
ALAN KRANJČEC (JASTREB)
511
0
MATIJA IVŠIĆ (DANGUN)
235
0
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
372
5
JOSIP ŠPOLJARIĆ (JASTREB)
273
2
ŽELJKO KELAVA (S.SOKOL)
12
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
595
5
DARIO PANIĆ (SAJNAM)
493
0
LUKA ŠTREK (BIST)
373
MATEJ HORVAT (JASTREB)
197
6
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
642
2
LUN ŽIŽIĆ (SUTLA )
659
PATRIK PALIKUĆA (TIGAZ)
196
8
JOSIP GEČEVIĆ (ORKAAS)
623
2
FILIP PODNAR (TKSUŠAK)
641
MATEO PRIŠLIN (SUTLA )
371
LUKA JURČIĆ (JASTREB)
336
4
MARTIN FRANJČIĆ (TKDDS)
803
6
LUKA BAJC (ŠMARTNO)
128
9
FRAN RUK (MED)
105
2
MARKO RUKAVINA (MTA)
374
MAKSIM KRANJEC (JASTREB)
370
6
LUKA LIPOVAC (JASTREB)
272
7
VITO MARIČIĆ (S.SOKOL)
594
ROBERT KREGAR (SAJNAM)
375
0
ALAN KRANJČEC (JASTREB)
235
0
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
372
3
JOSIP ŠPOLJARIĆ (JASTREB)
12
3
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
595
0
DARIO PANIĆ (SAJNAM)
373
4
MATEJ HORVAT (JASTREB)
197
9
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
659
0
PATRIK PALIKUĆA (TIGAZ)
196
12
JOSIP GEČEVIĆ (ORKAAS)
641
0
MATEO PRIŠLIN (SUTLA )
371
6
LUKA JURČIĆ (JASTREB)
803
5
LUKA BAJC (ŠMARTNO)
128
14
FRAN RUK (MED)
374
0
MAKSIM KRANJEC (JASTREB)
272
11
VITO MARIČIĆ (S.SOKOL)
594
3
ROBERT KREGAR (SAJNAM)
235
11
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
372
8
JOSIP ŠPOLJARIĆ (JASTREB)
373
8
MATEJ HORVAT (JASTREB)
197
5
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
196
12
JOSIP GEČEVIĆ (ORKAAS)
371
0
LUKA JURČIĆ (JASTREB)
128
10
FRAN RUK (MED)
272
9
VITO MARIČIĆ (S.SOKOL)
235
5
MIHAEL ŽAGAR (RADNIK)
373
8
MATEJ HORVAT (JASTREB)
196
5
JOSIP GEČEVIĆ (ORKAAS)
128
4
FRAN RUK (MED)
373
4
MATEJ HORVAT (JASTREB)
196
6
JOSIP GEČEVIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. JOSIP GEČEVIĆ, ORKA AS
2. MATEJ HORVAT, Jastreb
3. MIHAEL ŽAGAR, Radnik
3. FRAN RUK, Medvedgrad
KADETI A (Ž) -37
822
6
PAULA DODIG (ZAPRSC)
1
4
ANA FRŽOP (ACTIV)
28
EMA VRENKO (ČIGRA)
822
0
PAULA DODIG (ZAPRSC)
28
2
EMA VRENKO (ČIGRA)
Medalists
1. EMA VRENKO, Čigra
2. PAULA DODIG, Zaprešić
3. ANA FRŽOP, Activ
3. ----
KADETI B (M) -33
77
PETER FISCHER (HUNGARY)
120
9
PÉTER BARTA (MATEHAP)
191
0
TIN BOŽIĆ (ORI)
77
0
PETER FISCHER (HUNGARY)
120
13
PÉTER BARTA (MATEHAP)
Medalists
1. PÉTER BARTA, Máté Taekwondo & Hapkido KHSE
2. PETER FISCHER, Hungary
3. TIN BOŽIĆ, Orion
3. ----
KADETI B (M) -37
320
12
JOSIP SKENDER (VARAZDN)
153
0
DAVID IVUŠIĆ (NOVIZ)
78
7
KRISZTIAN SZŰCS (HUNGARY)
603
0
INGO TADIĆ (SAJNAM)
320
9
JOSIP SKENDER (VARAZDN)
78
3
KRISZTIAN SZŰCS (HUNGARY)
Medalists
1. JOSIP SKENDER, Varaždin
2. KRISZTIAN SZŰCS, Hungary
3. DAVID IVUŠIĆ, Novi Zagreb
3. INGO TADIĆ, Sajnami
KADETI B (M) -41
192
16
DOMINIK SPAJIĆ (ORI)
708
4
ANTUN ČUNČIĆ (VG)
665
MATO PERIĆ (TIGAZ)
664
0
NIKOLA ANIĆ (TIGAZ)
627
1
KRISTIAN SLADOJEVIĆ (TKSUŠAK)
717
DENIS MULLER (VUKOVI)
192
12
DOMINIK SPAJIĆ (ORI)
665
0
MATO PERIĆ (TIGAZ)
627
0
KRISTIAN SLADOJEVIĆ (TKSUŠAK)
717
1
DENIS MULLER (VUKOVI)
192
5
DOMINIK SPAJIĆ (ORI)
717
0
DENIS MULLER (VUKOVI)
Medalists
1. DOMINIK SPAJIĆ, Orion
2. DENIS MULLER, VUKOVI
3. MATO PERIĆ, Tigar Zagreb
3. KRISTIAN SLADOJEVIĆ, SUŠAK
KADETI B (M) -45
500
BORNA ŠKRIL- BATINA (BIST)
738
0
PAVLE ŠIMEK (JAKOVLJ)
80
9
EGYHÁZAS ANDRAS (HUNGARY)
402
1
MARKO GRABUŠIĆ (JASTREB)
628
12
MATIJA RUŽIĆ (TKSUŠAK)
205
0
TONI GOLOMEIĆ (ORKAAS)
523
3
FILIP DIVKOVIĆ (DUBRAVA)
323
NOA MOSTARKIĆ (BROD)
793
2
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
487
12
MATIC PAJK (TKDKANG)
718
5
MIHOVIL PASTULOVIĆ (VUKOVI)
522
8
TIBOR SUDEC (DUBRAVA)
79
PIROS DANIEL (HUNGARY)
500
0
BORNA ŠKRIL- BATINA (BIST)
80
10
EGYHÁZAS ANDRAS (HUNGARY)
628
1
MATIJA RUŽIĆ (TKSUŠAK)
523
7
FILIP DIVKOVIĆ (DUBRAVA)
323
0
NOA MOSTARKIĆ (BROD)
487
13
MATIC PAJK (TKDKANG)
522
7
TIBOR SUDEC (DUBRAVA)
79
7
PIROS DANIEL (HUNGARY)
80
0
EGYHÁZAS ANDRAS (HUNGARY)
523
3
FILIP DIVKOVIĆ (DUBRAVA)
487
0
MATIC PAJK (TKDKANG)
522
4
TIBOR SUDEC (DUBRAVA)
523
0
FILIP DIVKOVIĆ (DUBRAVA)
522
6
TIBOR SUDEC (DUBRAVA)
Medalists
1. TIBOR SUDEC, Dubrava
2. FILIP DIVKOVIĆ, Dubrava
3. EGYHÁZAS ANDRAS, Hungary
3. MATIC PAJK, TKD klub Kang
KADETI B (Ž) -33
206
3
MARIJA MAJCAN (ORKAAS)
722
0
MARTINA RAKITIĆ (VUKOVI)
324
LUCIJA ABRAMOVIĆ (BROD)
584
NINA JAVORSKY (PANTERA)
714
3
VALENTINA MIKŠIĆ (TKV)
709
10
ANAMARIA KOVČALIJA (VG)
206
9
MARIJA MAJCAN (ORKAAS)
324
1
LUCIJA ABRAMOVIĆ (BROD)
584
0
NINA JAVORSKY (PANTERA)
709
4
ANAMARIA KOVČALIJA (VG)
206
3
MARIJA MAJCAN (ORKAAS)
709
0
ANAMARIA KOVČALIJA (VG)
Medalists
1. MARIJA MAJCAN, ORKA AS
2. ANAMARIA KOVČALIJA, Velika Gorica
3. LUCIJA ABRAMOVIĆ, Brod
3. NINA JAVORSKY, Pantera