Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
15. JASTREB OPEN 2013
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets A (male)
Younger cadets A (female)
Younger cadets A (male)
Younger cadets A (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
Limach - A (male)
Limach - B (male)
Limach - B (female)
Limach - A (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets - A (female) -30
Younger cadets - A (female) -33
Younger cadets - A (female) -36
Younger cadets - A (female) -39
Younger cadets - A (female) -43
Younger cadets - A (female) -47
Younger cadets - A (female) -51
Younger cadets - A (female) +51
Younger cadets - A (female) -30
AE196
665
0
VIKTORIJA KOVAČEVIĆ (GRACAC)
365
0
IVA HORVATIĆ (ZAPRSC)
328
ELA SEKUŠAK (JASTREB)
152
LARA PETEK (FOX)
605
JANA FILIPOVIĆ (PLAMEN)
AE247
365
2
IVA HORVATIĆ (ZAPRSC)
328
0
ELA SEKUŠAK (JASTREB)
AE248
152
6
LARA PETEK (FOX)
605
1
JANA FILIPOVIĆ (PLAMEN)
AE280
328
0
ELA SEKUŠAK (JASTREB)
152
10
LARA PETEK (FOX)
Medalists
1. LARA PETEK, Fox
2. ELA SEKUŠAK, Jastreb
3. JANA FILIPOVIĆ, Tkd Plamen
3. IVA HORVATIĆ, Zaprešić
Younger cadets - A (female) -33
AE197
395
6
PIA SPORIŠ (TKOSVIT)
367
8
MIA HORVATIĆ (ZAPRSC)
447
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
AE198
394
3
MARTA KVEŽ (TKOSVIT)
10
2
LAURA VIDEK (PANTERA)
393
JANA HRNJAK (TKOSVIT)
AE249
367
1
MIA HORVATIĆ (ZAPRSC)
447
8
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
AE250
394
3
MARTA KVEŽ (TKOSVIT)
393
3
JANA HRNJAK (TKOSVIT)
AE281
447
8
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
394
8
MARTA KVEŽ (TKOSVIT)
Medalists
1. MARTA KVEŽ, TK Osvit
2. LEONARDA ŠIPUŠIĆ, Velika Gorica
3. JANA HRNJAK, TK Osvit
3. MIA HORVATIĆ, Zaprešić
Younger cadets - A (female) -36
AE099
399
2
SARA SABLJAKOVIĆ (TKOSVIT)
691
3
DOROTEA LUCIC (GALEBBG)
604
HELENA BRADARIĆ (GRACAC)
AE126
691
6
DOROTEA LUCIC (GALEBBG)
604
7
HELENA BRADARIĆ (GRACAC)
Medalists
1. HELENA BRADARIĆ, Gračac
2. DOROTEA LUCIC, Galeb
3. SARA SABLJAKOVIĆ, TK Osvit
3. ----
Younger cadets - A (female) -39
388
PETRA MRZLJAK (TKOSVIT)
AE086A
938
5
LUCIJA ŠESNIĆ (TKOSVIT)
982
13
ANJA RAC (GALEBBG)
954
LAURA BJELIČIĆ (TKOSVIT)
853
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
AE100
388
10
PETRA MRZLJAK (TKOSVIT)
982
4
ANJA RAC (GALEBBG)
AE101
954
3
LAURA BJELIČIĆ (TKOSVIT)
853
5
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
AE127
388
4
PETRA MRZLJAK (TKOSVIT)
853
2
VIKTORIJA BESEDNIK (PANTERA)
Medalists
1. PETRA MRZLJAK, TK Osvit
2. VIKTORIJA BESEDNIK, Pantera
3. ANJA RAC, Galeb
3. LAURA BJELIČIĆ, TK Osvit
Younger cadets - A (female) -43
AE199
518
6
MILOŠEVIĆ NIKOL (MANNA)
610
2
LUCIJA STIPERSKI (PLAMEN)
347
MIA VEKIĆ (JASTREB)
AE200
335
6
KARLA KIRIN (JASTREB)
91
3
MARA MARŽIĆ (TKSUŠAK)
279
JOSIPA BAUMGARTNER (TKDDS)
AE251
518
11
MILOŠEVIĆ NIKOL (MANNA)
347
1
MIA VEKIĆ (JASTREB)
AE252
335
10
KARLA KIRIN (JASTREB)
279
3
JOSIPA BAUMGARTNER (TKDDS)
AE282
518
5
MILOŠEVIĆ NIKOL (MANNA)
335
3
KARLA KIRIN (JASTREB)
Medalists
1. MILOŠEVIĆ NIKOL, Manna Asian Sports
2. KARLA KIRIN, Jastreb
3. MIA VEKIĆ, Jastreb
3. JOSIPA BAUMGARTNER, DUGO SELO
Younger cadets - A (female) -47
AE074
728
1
ANA RADOVIC (GALEBBG)
796
7
AMELA NICOL IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
575
ALEKSANDRA ROZINA (ŠMARTNO)
711
SERDJA STEVIC (GALEBBG)
154
TESA RAJČEVIĆ (FOX)
AE110
796
6
AMELA NICOL IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
575
0
ALEKSANDRA ROZINA (ŠMARTNO)
AE111
711
2
SERDJA STEVIC (GALEBBG)
154
10
TESA RAJČEVIĆ (FOX)
AE132
796
1
AMELA NICOL IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
154
3
TESA RAJČEVIĆ (FOX)
Medalists
1. TESA RAJČEVIĆ, Fox
2. AMELA NICOL IMŠIROVIĆ, Čigra
3. SERDJA STEVIC, Galeb
3. ALEKSANDRA ROZINA, Šmartno-Litija
Younger cadets - A (female) -51
AE102
969
0
LUCIJA OBROVAC (JASTREB)
194
10
NENSI DENONA (TKSUŠAK)
AE103
454
2
NINA MIKULIN (VG)
812
5
NIKA BARIĆ (ČIGRA)
AE128
194
2
NENSI DENONA (TKSUŠAK)
812
3
NIKA BARIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. NIKA BARIĆ, Čigra
2. NENSI DENONA, SUŠAK
3. NINA MIKULIN, Velika Gorica
3. LUCIJA OBROVAC, Jastreb
Younger cadets - A (female) +51
AE123
977
3
ADNA BORIĆ (TKDNGS)
976
5
TARA POSAVEC (TKOSVIT)
Medalists
1. ADNA BORIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. TARA POSAVEC, TK Osvit
3. ----
3. ----