Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
15. JASTREB OPEN 2013
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets A (male)
Younger cadets A (female)
Younger cadets A (male)
Younger cadets A (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
Limach - A (male)
Limach - B (male)
Limach - B (female)
Limach - A (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets - B (male) -37
Cadets - B (male) -41
Cadets - B (male) -45
Cadets - B (male) -49
Cadets - B (male) -53
Cadets - B (male) -57
Cadets - B (male) -61
Cadets - B (male) -65
Cadets - B (male) +65
Cadets - B (male) -37
AE363
642
4
MARCEL BOCKOVAC (TKDDM)
523
2
HARIS ĐELIĆ (TKDNGS)
448
TOMISLAV KRIŽE (TKOSVIT)
787
ANDRO PLESKALT (MED)
640
KARLO PERIČKI (PLAMEN)
AE364
172
2
DAVID IVUŠIĆ (NOVIZ)
876
0
PATRIK PALIKUĆA (TIGAZ)
612
DANIJEL VINCETIĆ (TKDDM)
884
TIN BOŽIĆ (ORI)
438
FRAN LUBINA (VG)
AE388
642
6
MARCEL BOCKOVAC (TKDDM)
448
2
TOMISLAV KRIŽE (TKOSVIT)
AE389
787
14
ANDRO PLESKALT (MED)
640
0
KARLO PERIČKI (PLAMEN)
AE390
172
7
DAVID IVUŠIĆ (NOVIZ)
612
8
DANIJEL VINCETIĆ (TKDDM)
AE391
884
12
TIN BOŽIĆ (ORI)
438
0
FRAN LUBINA (VG)
AE415
642
2
MARCEL BOCKOVAC (TKDDM)
787
5
ANDRO PLESKALT (MED)
AE416
612
1
DANIJEL VINCETIĆ (TKDDM)
884
11
TIN BOŽIĆ (ORI)
AE431
787
7
ANDRO PLESKALT (MED)
884
8
TIN BOŽIĆ (ORI)
Medalists
1. TIN BOŽIĆ, Orion
2. ANDRO PLESKALT, Medvedgrad
3. DANIJEL VINCETIĆ, Donji Miholjac
3. MARCEL BOCKOVAC, Donji Miholjac
Cadets - B (male) -41
AE376
867
7
MATEO BILUŠ (ZAGREB)
134
4
ANDRIJA MOHAČ (TKSUŠAK)
672
LOVRO JELENČIĆ (RADNIK)
AE377
678
7
DORIAN SKOKOVIĆ (RADNIK)
415
3
MARTIN SEVER (JASTREB)
537
LEON HOLLHUBER (TKDNGS)
AE403
867
18
MATEO BILUŠ (ZAGREB)
672
8
LOVRO JELENČIĆ (RADNIK)
AE404
678
7
DORIAN SKOKOVIĆ (RADNIK)
537
9
LEON HOLLHUBER (TKDNGS)
AE425
867
10
MATEO BILUŠ (ZAGREB)
537
5
LEON HOLLHUBER (TKDNGS)
Medalists
1. LEON HOLLHUBER, Novi Grad Sarajevo
2. MATEO BILUŠ, Zagreb
3. DORIAN SKOKOVIĆ, Radnik
3. LOVRO JELENČIĆ, Radnik
Cadets - B (male) -45
AE432
75
9
DANILO CUK (LJUBIJA)
183
1
PATRIK MAREKOVIĆ (NOVIZ)
930
TIN VRANARIČIĆ (JASTREB)
AE433
769
7
FRAN RUK (MED)
113
1
LOVRO PERKOVIĆ (BAN-PAN)
211
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
AE460
75
9
DANILO CUK (LJUBIJA)
930
2
TIN VRANARIČIĆ (JASTREB)
AE461
769
3
FRAN RUK (MED)
211
4
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
AE485
75
0
DANILO CUK (LJUBIJA)
211
8
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
Medalists
1. DAVID MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
2. DANILO CUK, Ljubija-Prijedor
3. FRAN RUK, Medvedgrad
3. TIN VRANARIČIĆ, Jastreb
Cadets - B (male) -49
AE378
781
8
DOMINIK DAVIDOVIĆ (MED)
482
4
LEONARDO BUTINA (JASTREB)
927
MARKO GRABUŠIĆ (JASTREB)
AE379
480
6
EDISON OLLURI (JASTREB)
321
2
JURE PAJK (DRGNSLO)
715
MATEJ KRIŽIĆ (TKV)
AE405
781
8
DOMINIK DAVIDOVIĆ (MED)
927
7
MARKO GRABUŠIĆ (JASTREB)
AE406
480
14
EDISON OLLURI (JASTREB)
715
0
MATEJ KRIŽIĆ (TKV)
AE426
781
8
DOMINIK DAVIDOVIĆ (MED)
480
3
EDISON OLLURI (JASTREB)
Medalists
1. DOMINIK DAVIDOVIĆ, Medvedgrad
2. EDISON OLLURI, Jastreb
3. MARKO GRABUŠIĆ, Jastreb
3. MATEJ KRIŽIĆ, VRBOVEC
Cadets - B (male) -53
AE380
257
9
BULIC SINISA (LJUBIJA)
676
5
SANDRO CELOVEC (RADNIK)
AE381
909
0
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
885
0
PATRIK LUKAČIĆ (ORI)
AE382
267
1
DARIJAN MEDIC (LJUBIJA)
594
9
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
620
LUKA KAUČIĆ (TKDDM)
AE407
257
3
BULIC SINISA (LJUBIJA)
885
11
PATRIK LUKAČIĆ (ORI)
AE408
594
9
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
620
1
LUKA KAUČIĆ (TKDDM)
AE427
885
1
PATRIK LUKAČIĆ (ORI)
594
5
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. TIN KATIĆ, DUGA RESA
2. PATRIK LUKAČIĆ, Orion
3. LUKA KAUČIĆ, Donji Miholjac
3. BULIC SINISA, Ljubija-Prijedor
Cadets - B (male) -57
AE383
790
0
LEON KOKOR (TKSUŠAK)
770
0
TONI GOLOMEIĆ (ORKAAS)
513
REZAI ROSTAM (MANNA)
35
NIKOLA MIKANOVIC (LJUBIJA)
714
KARLO JELAVIĆ (LOKOM)
AE409
770
0
TONI GOLOMEIĆ (ORKAAS)
513
14
REZAI ROSTAM (MANNA)
AE410
35
8
NIKOLA MIKANOVIC (LJUBIJA)
714
7
KARLO JELAVIĆ (LOKOM)
AE428
513
4
REZAI ROSTAM (MANNA)
35
0
NIKOLA MIKANOVIC (LJUBIJA)
Medalists
1. REZAI ROSTAM, Manna Asian Sports
2. NIKOLA MIKANOVIC, Ljubija-Prijedor
3. TONI GOLOMEIĆ, ORKA AS
3. KARLO JELAVIĆ, Lokomotiva
Cadets - B (male) -61
AE330
723
0
JOSIP BRIŠEVAC (TKV)
527
13
PATRIK POKLEČKI (JASTREB)
571
ANŽE ZUPAN (KORYO)
AE353
527
0
PATRIK POKLEČKI (JASTREB)
571
13
ANŽE ZUPAN (KORYO)
Medalists
1. ANŽE ZUPAN, KORYO Slovenia
2. PATRIK POKLEČKI, Jastreb
3. JOSIP BRIŠEVAC, VRBOVEC
3. ----
Cadets - B (male) -65
AE393
30
12
VUK ROSIĆ (LJUBIJA)
47
7
ADI ZUBANOVIC (LJUBIJA)
264
NEMANJA SKORIC (LJUBIJA)
AE419
30
1
VUK ROSIĆ (LJUBIJA)
264
7
NEMANJA SKORIC (LJUBIJA)
Medalists
1. NEMANJA SKORIC, Ljubija-Prijedor
2. VUK ROSIĆ, Ljubija-Prijedor
3. ADI ZUBANOVIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
Cadets - B (male) +65
AE394
569
2
URBAN VIDERGAR (KORYO)
38
4
RADOMIR BORENOVIC (LJUBIJA)
863
ILIJA ARAMBAŠIĆ (TIGAZ)
AE420
38
9
RADOMIR BORENOVIC (LJUBIJA)
863
9
ILIJA ARAMBAŠIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. ILIJA ARAMBAŠIĆ, Tigar Zagreb
2. RADOMIR BORENOVIC, Ljubija-Prijedor
3. URBAN VIDERGAR, KORYO Slovenia
3. ----