Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
16. JASTREB OPEN, LIMAČ OPEN 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
Kids A (male)
Kids A (female)
Kids B (male)
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Kids B (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets B (male) -37
Cadets B (male) -41
Cadets B (male) -45
Cadets B (male) -49
Cadets B (male) -53
Cadets B (male) -57
Cadets B (male) -61
Cadets B (male) -65
Cadets B (male) -37
F026
286
4
TOMISLAV ČUPIĆ (ZGDUB)
846
17
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
Medalists
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. TOMISLAV ČUPIĆ, ZG-DUBRAVA
3. ----
3. ----
Cadets B (male) -41
F006
588
4
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
816
11
JAN WELTINGER (MED)
F007
403
18
ALAN VAJNART (DUBRAVA)
859
1
LOVRO VOJVODIĆ (MTA)
F008
583
15
ALEN RABIHIĆ (ORKAAS)
857
3
ROKO PERAIĆ (MTA)
F009
905
0
ANDRO PLESKALT (MED)
428
0
NEJC PRIJATELJ (ORIENT1)
F020
816
4
JAN WELTINGER (MED)
403
5
ALAN VAJNART (DUBRAVA)
F021
583
18
ALEN RABIHIĆ (ORKAAS)
428
0
NEJC PRIJATELJ (ORIENT1)
F030
403
7
ALAN VAJNART (DUBRAVA)
583
12
ALEN RABIHIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. ALEN RABIHIĆ, ORKA AS
2. ALAN VAJNART, Dubrava
3. NEJC PRIJATELJ, ORIENT TKD
3. JAN WELTINGER, Medvedgrad
Cadets B (male) -45
F039
518
0
ANTONIO BREKALO (MONTR)
902
17
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
F040
619
4
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
325
17
KRISTIAN SLADOJEVIĆ (TKSUŠAK)
F041
620
7
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
517
6
ROBERT DUJIĆ (VUKOVI)
947
LUKA MAJCEN (METALC)
F051
902
4
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
325
0
KRISTIAN SLADOJEVIĆ (TKSUŠAK)
F052
620
3
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
947
7
LUKA MAJCEN (METALC)
F062
902
16
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
947
2
LUKA MAJCEN (METALC)
Medalists
1. GIOVANNI SLANEC, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2. LUKA MAJCEN, METALAC
3. KRISTIAN SLADOJEVIĆ, SUŠAK
3. DARKO KOLAR, DUGA RESA
Cadets B (male) -49
G039
482
1
ANDRIJA MOHAČ (TKSUŠAK)
404
0
DAVID JAPEC (DUBRAVA)
525
STIPE BILONIĆ (MONTR)
609
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
259
JURE PAJK (DRGNSLO)
G050
482
6
ANDRIJA MOHAČ (TKSUŠAK)
525
1
STIPE BILONIĆ (MONTR)
G051
609
4
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
259
8
JURE PAJK (DRGNSLO)
G059
482
4
ANDRIJA MOHAČ (TKSUŠAK)
259
5
JURE PAJK (DRGNSLO)
Medalists
1. JURE PAJK, DRAGON
2. ANDRIJA MOHAČ, SUŠAK
3. MARIN VRATARIĆ, DUGA RESA
3. STIPE BILONIĆ, Monter
Cadets B (male) -53
G040
321
0
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
822
4
GAŠPER KASTELIC (TKDKANG)
838
ANTONIO VUJEVIĆ (TKSUŠAK)
313
LUKA TOMLJANOVIĆ (RIJEKA)
318
HRVOJE MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
G052
822
11
GAŠPER KASTELIC (TKDKANG)
838
6
ANTONIO VUJEVIĆ (TKSUŠAK)
G053
313
14
LUKA TOMLJANOVIĆ (RIJEKA)
318
11
HRVOJE MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
G060
822
3
GAŠPER KASTELIC (TKDKANG)
313
17
LUKA TOMLJANOVIĆ (RIJEKA)
Medalists
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, RIJEKA
2. GAŠPER KASTELIC, TKD klub Kang
3. HRVOJE MARIJANOVIĆ, Cro Star - Mostar
3. ANTONIO VUJEVIĆ, SUŠAK
Cadets B (male) -57
G044
832
0
IAN LEGROS (MED)
345
0
NEMANJA TOPIC (LJUBIJA)
G045
740
0
LEONARDO BUTINA (JASTREB)
473
3
LADISLAV MARUSCAK (KOSICE)
G056
345
0
NEMANJA TOPIC (LJUBIJA)
473
0
LADISLAV MARUSCAK (KOSICE)
Medalists
1. LADISLAV MARUSCAK, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. NEMANJA TOPIC, Ljubija-Prijedor
3. LEONARDO BUTINA, Jastreb
3. ----
Cadets B (male) -61
H012
812
7
JOSIP VIMAN (MED)
270
0
OSKAR VAVTAR (DRGNSLO)
H013
732
0
PATRIK POKLEČKI (JASTREB)
508
5
TONI MARASOVIĆ REIĆ (NERYO)
H024
812
4
JOSIP VIMAN (MED)
508
1
TONI MARASOVIĆ REIĆ (NERYO)
Medalists
1. JOSIP VIMAN, Medvedgrad
2. TONI MARASOVIĆ REIĆ, neryo
3. OSKAR VAVTAR, DRAGON
3. PATRIK POKLEČKI, Jastreb
Cadets B (male) -65
H014
827
1
KENAN HUSEJINOVIĆ (TKDKANG)
1011
11
MATEJ BOŽINOVIĆ KARAUZ (IM)
335
DINO PRELOG (MASTER)
H025
1011
4
MATEJ BOŽINOVIĆ KARAUZ (IM)
335
16
DINO PRELOG (MASTER)
Medalists
1. DINO PRELOG, MASTER
2. MATEJ BOŽINOVIĆ KARAUZ, Imotski
3. KENAN HUSEJINOVIĆ, TKD klub Kang
3. ----