Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
16. JASTREB OPEN, LIMAČ OPEN 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
Kids A (male)
Kids A (female)
Kids B (male)
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Kids B (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets B (female) -41
Cadets B (female) -47
Cadets B (female) -51
Cadets B (female) -55
Cadets B (female) -59
Cadets B (female) +59
Cadets B (female) -41
F042
1017
5
LAURA MARGETIĆ (MED)
600
6
NINA OGRINC (VISKOVO)
453
ENA VEVEREC (BIST)
948
HELENA BOROVIĆ (ORKAAS)
891
KARLA KRIŽANAC (DUBRAVA)
F053
600
2
NINA OGRINC (VISKOVO)
453
13
ENA VEVEREC (BIST)
F054
948
0
HELENA BOROVIĆ (ORKAAS)
891
0
KARLA KRIŽANAC (DUBRAVA)
F063
453
2
ENA VEVEREC (BIST)
891
6
KARLA KRIŽANAC (DUBRAVA)
Medalists
1. KARLA KRIŽANAC, Dubrava
2. ENA VEVEREC, Bistra
3. HELENA BOROVIĆ, ORKA AS
3. NINA OGRINC, VIŠKOVO
Cadets B (female) -47
G016
595
2
BRIGITA BEDI (VELEBIT)
636
8
RAMONA PETKO (JASTREB)
G017
1014
1
FURJAN EMA (ZGDUB)
622
20
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
G029
636
0
RAMONA PETKO (JASTREB)
622
12
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. RAMONA PETKO, Jastreb
3. FURJAN EMA, ZG-DUBRAVA
3. BRIGITA BEDI, Velebit
Cadets B (female) -51
G009
903
5
KAROLÍNA MRAVCOVÁ (FALCON)
964
10
ANTONIA ČUHALOV (MED)
587
JELENA BUČAR (ORKAAS)
G010
591
6
MIHAELA KLAIĆ (ORKAAS)
99
1
BOJANA ZIVANIC (LJUBIJA)
806
NIKA HUNSKI (MED)
G023
964
17
ANTONIA ČUHALOV (MED)
587
3
JELENA BUČAR (ORKAAS)
G024
591
13
MIHAELA KLAIĆ (ORKAAS)
806
4
NIKA HUNSKI (MED)
G033
964
3
ANTONIA ČUHALOV (MED)
591
6
MIHAELA KLAIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. MIHAELA KLAIĆ, ORKA AS
2. ANTONIA ČUHALOV, Medvedgrad
3. NIKA HUNSKI, Medvedgrad
3. JELENA BUČAR, ORKA AS
Cadets B (female) -55
G011
610
5
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
844
17
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
356
SARA TOMAC (ZGDUB)
G012
792
1
NADJA DEBELJAK (ORIENT1)
320
14
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
172
LORENA JURIŠIĆ (RIJEKA)
G025
844
21
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
356
8
SARA TOMAC (ZGDUB)
G026
320
7
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
172
6
LORENA JURIŠIĆ (RIJEKA)
G034
844
2
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
320
8
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
Medalists
1. DORA MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
2. ANA KUČINIĆ, Ogulin
3. LORENA JURIŠIĆ, RIJEKA
3. SARA TOMAC, ZG-DUBRAVA
Cadets B (female) -59
H001
688
7
KATARINA PERIŠA (METALC)
1005
12
MARIJA VUJEVIĆ (IM)
262
LEA MAKSIMOVIĆ (DRGNSLO)
H002
606
16
KRISTINA VALIĆ (DRENOVA)
836
11
MATEA PRIMORAC (JASTREB)
186
MARTINA IVANČEVIĆ (SUTLA )
H015
1005
15
MARIJA VUJEVIĆ (IM)
262
0
LEA MAKSIMOVIĆ (DRGNSLO)
H016
606
13
KRISTINA VALIĆ (DRENOVA)
186
1
MARTINA IVANČEVIĆ (SUTLA )
H026
1005
6
MARIJA VUJEVIĆ (IM)
606
14
KRISTINA VALIĆ (DRENOVA)
Medalists
1. KRISTINA VALIĆ, DRENOVA-RIJEKA
2. MARIJA VUJEVIĆ, Imotski
3. MARTINA IVANČEVIĆ, Sutla Šenkovec
3. LEA MAKSIMOVIĆ, DRAGON
Cadets B (female) +59
H029
479
3
LUCIJA SMAILA (TKSUŠAK)
886
13
PAULA TANDARA (DUBRAVA)
1004
IVA VUJEVIĆ (IM)
H030
43
0
BLANKA STANIC (LJUBIJA)
888
0
MARIJA PERKOVIĆ (DUBRAVA)
179
EMMA BALJA (SUTLA )
H041
886
14
PAULA TANDARA (DUBRAVA)
1004
0
IVA VUJEVIĆ (IM)
H042
888
4
MARIJA PERKOVIĆ (DUBRAVA)
179
7
EMMA BALJA (SUTLA )
H052
886
14
PAULA TANDARA (DUBRAVA)
179
2
EMMA BALJA (SUTLA )
Medalists
1. PAULA TANDARA, Dubrava
2. EMMA BALJA, Sutla Šenkovec
3. IVA VUJEVIĆ, Imotski
3. MARIJA PERKOVIĆ, Dubrava