Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
16. JASTREB OPEN, LIMAČ OPEN 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
Kids A (male)
Kids A (female)
Kids B (male)
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Kids B (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniors (male) -55
Juniors (male) -59
Juniors (male) -63
Juniors (male) -68
Juniors (male) -73
Juniors (male) -55
G018
97
4
BULIC SINISA (LJUBIJA)
254
17
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
830
SANDI CENER (TKDKANG)
G030
254
13
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
830
1
SANDI CENER (TKDKANG)
Medalists
1. ALJAŽ DIMIČ, DRAGON
2. SANDI CENER, TKD klub Kang
3. BULIC SINISA, Ljubija-Prijedor
3. ----
Juniors (male) -59
H035
819
15
JOSIP BREKALO (JASTREB)
268
12
MATIC PAJK (DRGNSLO)
H036
645
8
JOSIP VLADISAVLJEVIĆ (JASTREB)
260
11
KLEMEN SIROTKA-HERIC (DRGNSLO)
H048
819
0
JOSIP BREKALO (JASTREB)
260
8
KLEMEN SIROTKA-HERIC (DRGNSLO)
Medalists
1. KLEMEN SIROTKA-HERIC, DRAGON
2. JOSIP BREKALO, Jastreb
3. JOSIP VLADISAVLJEVIĆ, Jastreb
3. MATIC PAJK, DRAGON
Juniors (male) -63
H003
951
12
FILIP BESEDNIK (METALC)
790
1
CHRISTIAN PLEČKO (ORIENT1)
H004
826
13
TIMOTEJ TODIĆ (TKDKANG)
470
3
DOMINIK ORLOVIĆ (GACKA)
H005
648
8
KREŠIMIR ĆOSIĆ (JASTREB)
35
0
NERMIN BACIC (LJUBIJA)
234
ANŽE ZUPAN (SILLA)
H017
951
12
FILIP BESEDNIK (METALC)
826
0
TIMOTEJ TODIĆ (TKDKANG)
H018
648
15
KREŠIMIR ĆOSIĆ (JASTREB)
234
3
ANŽE ZUPAN (SILLA)
H027
951
6
FILIP BESEDNIK (METALC)
648
7
KREŠIMIR ĆOSIĆ (JASTREB)
Medalists
1. KREŠIMIR ĆOSIĆ, Jastreb
2. FILIP BESEDNIK, METALAC
3. ANŽE ZUPAN, Taekwondo klub Silla
3. TIMOTEJ TODIĆ, TKD klub Kang
Juniors (male) -68
H031
852
11
MATEJ IVANAC (OGULIN)
344
5
ADI ZUBANOVIC (LJUBIJA)
770
DOMEN PIRC (ŠMARTNO)
H032
738
3
MATEO KOLMAN (JASTREB)
507
9
TOMA ŠIMETIN (NERYO)
98
NEMANJA SKORIC (LJUBIJA)
H043
852
2
MATEJ IVANAC (OGULIN)
770
9
DOMEN PIRC (ŠMARTNO)
H044
507
4
TOMA ŠIMETIN (NERYO)
98
13
NEMANJA SKORIC (LJUBIJA)
H053
770
18
DOMEN PIRC (ŠMARTNO)
98
7
NEMANJA SKORIC (LJUBIJA)
Medalists
1. DOMEN PIRC, Šmartno-Litija
2. NEMANJA SKORIC, Ljubija-Prijedor
3. MATEJ IVANAC, Ogulin
3. TOMA ŠIMETIN, neryo
Juniors (male) -73
H033
524
7
MIHOVIL SELAK (MONTR)
804
16
LUKA ĐAKULOVIĆ (ST-KWAN)
943
EMILIO PRAVDIĆ (ORKAAS)
652
NIKO POPOVIĆ (JASTREB)
38
REFIK BACIC (LJUBIJA)
H045
804
16
LUKA ĐAKULOVIĆ (ST-KWAN)
943
14
EMILIO PRAVDIĆ (ORKAAS)
H046
652
0
NIKO POPOVIĆ (JASTREB)
38
0
REFIK BACIC (LJUBIJA)
H054
804
0
LUKA ĐAKULOVIĆ (ST-KWAN)
652
14
NIKO POPOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. NIKO POPOVIĆ, Jastreb
2. LUKA ĐAKULOVIĆ, St-kwan
3. REFIK BACIC, Ljubija-Prijedor
3. EMILIO PRAVDIĆ, ORKA AS