001 | 1/2 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -43 | SVEN LEGROS (Medvedgrad) |
6:0 | MIHAJLO KOVACEVIC (Ljubija-Prijedor) |
002 | 1/2 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -47 | ALEKSA NEDELJKOVIC (Ljubija-Prijedor) |
1:4 DSQ | SAŠA PERKIĆ (ZLATNI LJILJANI) |
003 | 1/2 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -47 | MILOS JELICIC (Ljubija-Prijedor) |
9:12 | MARINO VRDOLJAK (MUNGOS) |
004 | 1/2 | Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -39 | ANTONIJA HALAPIR (Medvedgrad) |
5:17 | KRISTINA CICA (Ljubija-Prijedor) |
005 | 1/2 | Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -39 | LUCIJA HREBAC (BANIJA PANDAS) |
12:11 | NIKA CELINIĆ (Orion) |
006 | 1/2 | Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -43 | OLIVERA KARAN (Ljubija-Prijedor) |
9:3 RSC | TARA VIDIĆ (Orion) |
007 | 1/2 | Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -51 | BRUNA LUKAČIĆ (Orion) |
10:7 | MILICA MARIC (Ljubija-Prijedor) |
008 | 1/2 | Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -51 | PETRA CURIĆ (Orion) |
6:4 | AJLA DIZDAREVIĆ (ORIENT TKD) |
009 | 1/2 | Mlađe kadetkinje (10-7 kup) +51 | KLARA SLATINAC (Orion) |
4:2 | TEODORA JARIC (Ljubija-Prijedor) |
010 | 1/1 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -24 | MIHAEL KLEMEŠ (VRBOVEC) |
13:1 | DENAJ MAŠIĆ (ZLATNI LJILJANI) |
011 | 1/1 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -51 | ALEKSA SAVIC (Ljubija-Prijedor) |
5:7 | FILIP CORIC (Ljubija-Prijedor) |
012 | 1/1 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -43 | SVEN LEGROS (Medvedgrad) |
ODUST. | SLAVEN JELICIC (Ljubija-Prijedor) |
013 | 1/1 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -47 | SAŠA PERKIĆ (ZLATNI LJILJANI) |
ODUST. | MARINO VRDOLJAK (MUNGOS) |
014 | 1/1 | Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -39 | KRISTINA CICA (Ljubija-Prijedor) |
14:4 | LUCIJA HREBAC (BANIJA PANDAS) |
015 | 1/1 | Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -43 | OLIVERA KARAN (Ljubija-Prijedor) |
13:1 | SONJA SCROBOGNA (SUŠAK) |
016 | 1/1 | Mlađe kadetkinje (10-7 kup) -51 | BRUNA LUKAČIĆ (Orion) |
2:3 ZB | PETRA CURIĆ (Orion) |
017 | 1/1 | Mlađe kadetkinje (10-7 kup) +51 | KLARA SLATINAC (Orion) |
ODUST. | KLAUDIA CESSARE (Medvedgrad) |
018 | 1/4 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -27 | LUKA PRELOG (VRBOVEC) |
ODUST. | MARKO DRLJO (Bistra) |
019 | 1/4 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -30 | FILIP OBROVAC (Karlovac) |
9:8 | FLORIJAN VUNIQI (Orion) |
020 | 1/4 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -33 | STJEPAN CULEJ (Orion) |
8:6 | ALEKSA HRGIC (Ljubija-Prijedor) |
021 | 1/4 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -33 | MARTIN ŠTEFANAC (Karlovac) |
2:9 | STJEPAN MARKOVIC (Bistra) |
022 | 1/4 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -33 | DOMINIK ARŠULIĆ (DUGA RESA) |
2:14 | NEMANJA KOTARAŠ (Ljubija-Prijedor) |
023 | 1/4 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -33 | MATIJA OBROVAC (Karlovac) |
10:7 | KARLO PAVELIĆ (Sutla Šenkovec) |
024 | 1/4 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -36 | KARLO MALEČIĆ (Jastreb) |
5:2 | KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (SUŠAK) |
025 | 1/4 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -39 | VALENTINO HODNIK (Orion) |
9:1 | FILIP GALIJANIĆ (Jastreb) |
026 | 1/4 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -39 | DEMIJAN VILUPEK (ZG-DUBRAVA) |
2:5 | LUCAS NOVAKOVIĆ (SUŠAK) |
027 | 1/4 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -39 | JANKO GOLOREJ (Taekwondo klub Silla) |
8:6 | DEJAN SREDIC (Ljubija-Prijedor) |
028 | 1/4 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -39 | ROKO GRGAC (Čigra) |
7:4 | VJEKO KOLIĆ (SUŠAK) |
029 | 1/2 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -27 | LUKA PRELOG (VRBOVEC) |
4:2 | KERIM DELALIC (ZLATNI LJILJANI) |
030 | 1/2 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -27 | PATRIK FRANCULIĆ (VRBOVEC) |
ODUST. | LUKA BOGOVIC (Karlovac) |
031 | 1/2 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -30 | FILIP OBROVAC (Karlovac) |
10:6 | LEON ČAČKO (Medvedgrad) |
032 | 1/2 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -30 | PETAR FIČKO (BANIJA PANDAS) |
15:14 | JAN JURIŠIĆ (ZG-DUBRAVA) |
033 | 1/2 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -33 | STJEPAN CULEJ (Orion) |
23:22 | STJEPAN MARKOVIC (Bistra) |
034 | 1/2 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -33 | NEMANJA KOTARAŠ (Ljubija-Prijedor) |
17:2 | MATIJA OBROVAC (Karlovac) |
035 | 1/2 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -36 | KARLO MALEČIĆ (Jastreb) |
9:3 | ANTON RADOČAJ (Karlovac) |
036 | 1/2 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -36 | DAVID MARIJANOVIĆ (Cro Star - Mostar) |
2:1 | MIROSLAV FRGOLEC (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
037 | 1/2 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -39 | VALENTINO HODNIK (Orion) |
8:4 | LUCAS NOVAKOVIĆ (SUŠAK) |
038 | 1/2 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -39 | JANKO GOLOREJ (Taekwondo klub Silla) |
12:0 | ROKO GRGAC (Čigra) |
039 | 1/1 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -27 | LUKA PRELOG (VRBOVEC) |
4:11 | LUKA BOGOVIC (Karlovac) |
040 | 1/1 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -30 | FILIP OBROVAC (Karlovac) |
17:14 | PETAR FIČKO (BANIJA PANDAS) |
041 | 1/1 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -33 | STJEPAN CULEJ (Orion) |
14:15 ZB | NEMANJA KOTARAŠ (Ljubija-Prijedor) |
042 | 1/1 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -36 | KARLO MALEČIĆ (Jastreb) |
0:1 | DAVID MARIJANOVIĆ (Cro Star - Mostar) |
043 | 1/1 | Mlađi kadeti (10-7 kup) -39 | VALENTINO HODNIK (Orion) |
6:9 | JANKO GOLOREJ (Taekwondo klub Silla) |