001 | 1/8 | Mlađi kadeti B -30 | ANTONIO DRAGUN (Jastreb) |
PTF 6:0 | SAMUEL JURKIĆ (Casper) |
002 | 1/8 | Mlađi kadeti B -30 | VITO KARPIŠEK (Jastreb) |
PTF 5:2 | DAVID ZUBOVIĆ (Novalja) |
003 | 1/8 | Mlađi kadeti B -30 | SVEN KOLEVSKI (Jastreb) |
PTF 1:6 | MARTIN ĐAKOVIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
004 | 1/8 | Mlađi kadeti B -30 | JURICA PAVANIĆ (MARTIN GRAD) |
SDP 6:5 | LUKA MATIJAS (TKD/Kozara/ Prijedor) |
005 | 1/8 | Mlađi kadeti B -30 | IVAN VARGA (Jastreb) |
PTF 4:5 | MARTIN FRANOVIĆ (Čigra) |
006 | 1/8 | Mlađi kadeti B -39 | LEON ŠELENDIĆ (Dubrava) |
SDP 2:1 | JAN JELOVAC (Čigra) |
007 | 1/8 | Mlađi kadeti B -39 | ADNAN ALAGIĆ (Jastreb) |
SDP 3:2 | LOVRO MATIĆ (Čigra) |
008 | 1/8 | Mlađi kadeti B -43 | FILIP GOJSALIĆ (Jastreb) |
PTF 5:1 | LUKA ŽIROVIĆ (Dubrava) |
009 | 1/4 | Mlađi kadeti A -33 | SVEN ANIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
PTG 14:0 | HRVOJE MESIC (METALAC) |
010 | 1/4 | Mlađi kadeti B -24 | SIMON LEŠ (Contra) |
PTF 4:6 | DARON LJUBIĆ (FENIKS-VUKOMEREC) |
011 | 1/4 | Mlađi kadeti B -27 | ANTONIO DEJAK (Contra) |
PTG 13:1 | ROKO ČULIN (Osvit) |
012 | 1/4 | Mlađi kadeti B -33 | LUKA VLASTELICA (METALAC) |
SDP 3:4 | KARLO VOHRIĆ (Čigra) |
013 | 1/4 | Mlađi kadeti B -33 | FILIP PUŠIĆ (Novalja) |
PTF 2:6 | LUKA VUKUŠIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
014 | 1/4 | Mlađi kadeti B -33 | BORNA PRUGOVEČKI (ZG-DUBRAVA) |
PTF 9:3 | DAVID VELAULA ("SPARTAK" Prijedor) |
014.1 | 1/4 | Mlađi kadeti B -33 | FRANJO REBEC (MARTIN GRAD) |
PTF 21:12 | MAURO KRITOVAC (METALAC) |
015 | 1/4 | Mlađi kadeti B -36 | VITO PETRIĆ (BANIJA PANDAS) |
PTF 2:10 | TIN SALOPEK (Dubrava) |
016 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -27 | ERIKA KUČKOVEČKI (Osvit) |
PTF 0:6 | MAGDALENA LJUBIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
017 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -27 | GABRIELA ŠTURLIĆ (Zagrebačka Taekwondo Škola) |
PTF 0:4 | MARTA JURIĆ (Čigra) |
018 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -27 | VANESSA BOSILJ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
PTF 8:2 | CHIARA ČUMORIC (BANIJA PANDAS) |
019 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -43 | CHIARA DUJMOVIĆ (Osvit) |
PTF 5:1 | LUCIJA UROIĆ (Medvedgrad) |
020 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -43 | ANA ČEMELJIĆ (Novalja) |
PTF 1:9 | SARA KRKOVIĆ (FENIKS-VUKOMEREC) |
021 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -43 | TEA KARAPANDŽA (Osvit) |
WDR 0:5 | EMA KUČIŠ (Velika Gorica) |
022 | 1/4 | Mlađi kadeti B -30 | ANTONIO DRAGUN (Jastreb) |
PTF 8:2 | VITO KARPIŠEK (Jastreb) |
023 | 1/4 | Mlađi kadeti B -30 | MARTIN ĐAKOVIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
PTG 12:0 | FILIP PREDOJEVIC (TKD/Kozara/ Prijedor) |
024 | 1/4 | Mlađi kadeti B -30 | JURICA PAVANIĆ (MARTIN GRAD) |
PTF 4:10 | MATEJ MIHOLIĆ (Jastreb) |
025 | 1/4 | Mlađi kadeti B -30 | MARTIN FRANOVIĆ (Čigra) |
PTG 5:17 | MATE ZORIĆ (Casper) |
026 | 1/4 | Mlađi kadeti B -39 | LEON ŠELENDIĆ (Dubrava) |
PTG 12:0 | LEON KATUŠIN (BANIJA PANDAS) |
027 | 1/4 | Mlađi kadeti B -39 | GRGA DUGAC (Orion) |
PTF 2:6 | KARLO MALEČIĆ (Jastreb) |
028 | 1/4 | Mlađi kadeti B -39 | ADNAN ALAGIĆ (Jastreb) |
WDR 11:3 | TEO VAJNART (Dubrava) |
029 | 1/4 | Mlađi kadeti B -39 | MIHOVIL GALIĆ (Osvit) |
PTF 0:5 | DOMINIK DEDIĆ (Čigra) |
030 | 1/4 | Mlađi kadeti B -43 | FILIP GOJSALIĆ (Jastreb) |
PTF 1:5 | LUKA JURJEVIĆ (Obrovac) |
031 | 1/4 | Mlađi kadeti B -43 | TONI RASONJA (Radnik) |
SDP 2:1 | BORNA BOGDANIĆ (Zagrebačka Taekwondo Škola) |
032 | 1/4 | Mlađi kadeti B -43 | BORNA MARINKOV (Jastreb) |
PTF 6:3 | ROKO GLIGORA (Novalja) |
033 | 1/4 | Mlađi kadeti B -43 | VITO KREŠO-LOVRIĆ (Čigra) |
PTF 11:1 | NINO RADOČAJ (Dubrava) |
034 | 1/2 | Mlađi kadeti A -30 | DARIJE JURIŠIĆ (Osvit) |
WDR 7:17 | DAVID KARABEGOVIĆ (ZG-DUBRAVA) |
035 | 1/2 | Mlađi kadeti A -36 | PETAR FIČKO (BANIJA PANDAS) |
PTF 9:2 | ĐORĐE BUNČIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
036 | 1/2 | Mlađi kadeti A -39 | SRĐAN TEOFILOVIĆ (DERVENTA) |
SDP 4:3 | LUKA RASKOVIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
037 | 1/2 | Mlađe kadetkinje A -33 | DANIA SALZER (METALAC) |
PTF 3:4 | LUCIJA JELIC (Pantera) |
038 | 1/2 | Mlađe kadetkinje A -33 | LARA PEZELJ (METALAC) |
PTF 3:5 | SPELA SOSTARIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
039 | 1/2 | Mlađi kadeti A -33 | SVEN ANIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
PTF 4:2 | ADRIANO QETA (BANIJA PANDAS) |
040 | 1/2 | Mlađi kadeti A -33 | MAURO KRITOVAC (METALAC) |
WDR | DANIN HASANAGIC (Taekwondo klub Silla) |
041 | 1/2 | Mlađi kadeti B -24 | DARON LJUBIĆ (FENIKS-VUKOMEREC) |
PTG 14:2 | IVAN DEVČIĆ (Osvit) |
042 | 1/2 | Mlađi kadeti B -24 | MARKO MIHOLIĆ (Jastreb) |
PTF 4:0 | BRUNO HAMPOVČAN (FENIKS-VUKOMEREC) |
043 | 1/2 | Mlađi kadeti B -27 | ANTONIO DEJAK (Contra) |
PTF 7:0 | LAZAR ČELICA (TKD/Kozara/ Prijedor) |
044 | 1/2 | Mlađi kadeti B -27 | PATRIK PARADŽIK (Contra) |
PTF 8:1 | SANDI SRDOVIĆ (MARTIN GRAD) |
045 | 1/2 | Mlađi kadeti B -33 | KARLO VOHRIĆ (Čigra) |
PTF 7:6 | LUKA VUKUŠIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
046 | 1/2 | Mlađi kadeti B -33 | BORNA PRUGOVEČKI (ZG-DUBRAVA) |
PTF 10:6 | FRANJO REBEC (MARTIN GRAD) |
047 | 1/2 | Mlađi kadeti B -36 | TIN SALOPEK (Dubrava) |
PTG 13:1 | MARKO MRAKOVIĆ (Jastreb) |
048 | 1/2 | Mlađi kadeti B -36 | OSCAR KOVAČIĆ (BANIJA PANDAS) |
PTF 7:5 | MARINO PARENTA (Medvedgrad) |
049 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -27 | MAGDALENA LJUBIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
PTG 12:0 | MARTA JURIĆ (Čigra) |
050 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -27 | VANESSA BOSILJ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
WDR 7:0 | LARA KRILIĆ (Zagrebačka Taekwondo Škola) |
051 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -43 | CHIARA DUJMOVIĆ (Osvit) |
PTF 11:0 | SARA KRKOVIĆ (FENIKS-VUKOMEREC) |
052 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -43 | EMA KUČIŠ (Velika Gorica) |
PTF 4:2 | LUCIJA BARIŠIĆ (Medvedgrad) |
053 | 1/2 | Mlađi kadeti B -30 | ANTONIO DRAGUN (Jastreb) |
PTF 6:1 | MARTIN ĐAKOVIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
054 | 1/2 | Mlađi kadeti B -30 | MATEJ MIHOLIĆ (Jastreb) |
PTF 6:3 | MATE ZORIĆ (Casper) |
055 | 1/2 | Mlađi kadeti B -39 | LEON ŠELENDIĆ (Dubrava) |
PTF 2:6 | KARLO MALEČIĆ (Jastreb) |
056 | 1/2 | Mlađi kadeti B -39 | ADNAN ALAGIĆ (Jastreb) |
PTF 4:1 | DOMINIK DEDIĆ (Čigra) |
057 | 1/2 | Mlađi kadeti B -43 | LUKA JURJEVIĆ (Obrovac) |
PTF 6:0 | TONI RASONJA (Radnik) |
058 | 1/2 | Mlađi kadeti B -43 | BORNA MARINKOV (Jastreb) |
PTF 3:0 | VITO KREŠO-LOVRIĆ (Čigra) |
059 | 1/1 | Mlađi kadeti A -43 | HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSIMIR) |
PTF 2:1 | STEFAN ŠOGOROVIĆ (DERVENTA) |
060 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A -27 | LANA ROGAR (Tigar Zagreb) |
PTG 21:0 | VANESA LEDINSKI (Radnik) |
061 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A -39 | MELANI HABDIJA (Radnik) |
PTF 4:7 | SARA BALENT (Osvit) |
062 | 1/1 | Mlađi kadeti A -30 | DAVID KARABEGOVIĆ (ZG-DUBRAVA) |
WDR | HAMZA BAHTANOVIĆ (Novi Grad Sarajevo) |
063 | 1/1 | Mlađi kadeti A -36 | PETAR FIČKO (BANIJA PANDAS) |
PTF 4:0 | JAN RASKOVIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
064 | 1/1 | Mlađi kadeti A -39 | SRĐAN TEOFILOVIĆ (DERVENTA) |
SDP 4:3 | DAVID MIHIC (Pantera) |
065 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A -33 | LUCIJA JELIC (Pantera) |
PTG 12:0 | SPELA SOSTARIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
066 | 1/1 | Mlađi kadeti A -33 | SVEN ANIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
SDP 0:1 | DANIN HASANAGIC (Taekwondo klub Silla) |
067 | 1/1 | Mlađi kadeti B -24 | DARON LJUBIĆ (FENIKS-VUKOMEREC) |
RSC 3:10 | MARKO MIHOLIĆ (Jastreb) |
068 | 1/1 | Mlađi kadeti B -27 | ANTONIO DEJAK (Contra) |
SDP 0:1 | PATRIK PARADŽIK (Contra) |
069 | 1/1 | Mlađi kadeti B -33 | KARLO VOHRIĆ (Čigra) |
PTF 5:0 | BORNA PRUGOVEČKI (ZG-DUBRAVA) |
070 | 1/1 | Mlađi kadeti B -36 | TIN SALOPEK (Dubrava) |
PTF 3:7 | OSCAR KOVAČIĆ (BANIJA PANDAS) |
071 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -27 | MAGDALENA LJUBIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
PTF 1:2 | VANESSA BOSILJ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
072 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -43 | CHIARA DUJMOVIĆ (Osvit) |
SDP 3:2 | EMA KUČIŠ (Velika Gorica) |
073 | 1/1 | Mlađi kadeti B -30 | ANTONIO DRAGUN (Jastreb) |
PTF 5:1 | MATEJ MIHOLIĆ (Jastreb) |
074 | 1/1 | Mlađi kadeti B -39 | KARLO MALEČIĆ (Jastreb) |
PTF 5:3 | ADNAN ALAGIĆ (Jastreb) |
075 | 1/1 | Mlađi kadeti B -43 | LUKA JURJEVIĆ (Obrovac) |
PTF 7:0 | BORNA MARINKOV (Jastreb) |