001 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -39 | ANA STOJEVIĆ (Čigra) |
PTF 4:1 | MARIJA KRZNARIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
002 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -39 | NIKA BOSANČIĆ (Čigra) |
PTF 3:5 | SARA HAMPOVČAN (Dubrava) |
003 | 1/8 | Kadeti -45 | ROKO SIKAVICA (Casper) |
PTF 13:1 | MATEVŽ KOŠAK (Zagorje-SLO) |
004 | 1/8 | Kadeti -45 | FILIP GALIJANIĆ (Jastreb) |
PTF 2:5 | NIKSA STANISAVLJEVIC (TKD/Kozara/ Prijedor) |
005 | 1/8 | Kadetkinje -37 | MATEA MARINKOVIĆ (Cobra) |
PTF 11:15 | NADJA DRAGIC (TKD/Kozara/ Prijedor) |
006 | 1/8 | Kadetkinje -37 | NIKA HAJAK (MAKSIMIR) |
PTF 12:16 | LUCIJA HREBAC (BANIJA PANDAS) |
007 | 1/8 | Kadetkinje -37 | MAREA VODOPIJA (Cobra) |
PTG 15:1 | LARA BOŠKOVIĆ (Radnik) |
008 | 1/4 | Mlađi kadeti B +51 | MARKO PILIPOVIĆ (TKD/Kozara/ Prijedor) |
PTF 7:13 | DINO TONKIVIĆ (GACKA) |
009 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -30 | ENI MELANI MODRIĆ (Obrovac) |
SDP 7:8 | ELENA MILIVOJŠA (TKD/Kozara/ Prijedor) |
010 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -30 | LIRIJANA JAKŠIĆ (BANIJA PANDAS) |
PTG 0:12 | SARA SPASOJEVIC (Pantera) |
011 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -30 | LEONARDA BUČAR (Sutla Šenkovec) |
PTF 8:5 | LUCIJA PUTAR (Dubrava) |
012 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -30 | LEONA GRUBIŠA (BANIJA PANDAS) |
PTG 12:0 | DINA SELAK (SENJ) |
013 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -33 | DOROTEA MAGDIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
SDP 2:1 | FRIDA ĆUŽE (Contra) |
014 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -33 | MARIJA BOROVIĆ (Velika Gorica) |
PTF 11:5 | LANA KOPJAR (Osvit) |
015 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -33 | NELA PUHALO (Pantera) |
PTF 3:0 | DORA KRUŠLIN (Tigar Zagreb) |
016 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -33 | SARA MARIČIĆ (FENIKS-VUKOMEREC) |
PTG 12:0 | NINA CONER (Osvit) |
017 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -36 | MIHAELA JURJEVIĆ (Obrovac) |
PTF 3:9 | SARA ANĐELIĆ (Velika Gorica) |
018 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -36 | MARTA GLOBAN (Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac) |
WDR 6:17 | DORA ČERNELIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
019 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -36 | ANA ROGINIĆ (Čigra) |
PTF 5:3 | BARBARA KISIĆ (METALAC) |
020 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -47 | NINA DOBRANOVIĆ (Osvit) |
- | MATEA EŠEGOVIĆ (Sutla Šenkovec) |
021 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -47 | KARLA KELLEK (Dubrava) |
PTF 0:7 | ANA STIMAC (Pantera) |
022 | 1/4 | Kadetkinje -33 | GABRIJELA FEHERVARI (BANIJA PANDAS) |
PTF 3:0 | PATRICIA ŠPRAJC (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
023 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -39 | ANA STOJEVIĆ (Čigra) |
SDP 4:3 | KARLA LONČAR (GACKA) |
024 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -39 | ALEKSANDRA MACUT (BANIJA PANDAS) |
PTG 12:0 | DARIA RAJKOVIĆ (Osvit) |
025 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -39 | SARA HAMPOVČAN (Dubrava) |
PTF 10:6 | NIKA STAŽNIK (Medvedgrad) |
026 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -39 | LUCIJA ŠULJ (Čigra) |
PTF 9:4 | MARIS METER (Jastreb) |
027 | 1/4 | Kadeti -45 | ROKO SIKAVICA (Casper) |
SUP | EDIJAN ŠEĆIĆ (Zagrebačka Taekwondo Škola) |
028 | 1/4 | Kadeti -45 | ROBERT MIJIĆ (Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac) |
WDR | TOMISLAV ČUPIĆ (ZG-DUBRAVA) |
029 | 1/4 | Kadeti -45 | NIKSA STANISAVLJEVIC (TKD/Kozara/ Prijedor) |
PTF 0:2 | LIN KOVACIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
030 | 1/4 | Kadeti -45 | JAKA GORJUP (Zagorje-SLO) |
PTG 0:13 | ROKO BLAŠKOVIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
031 | 1/4 | Kadetkinje -37 | NADJA DRAGIC (TKD/Kozara/ Prijedor) |
PTF 16:11 | CARMEN HEINRICH (Jastreb) |
032 | 1/4 | Kadetkinje -37 | LUCIJA HREBAC (BANIJA PANDAS) |
PTF 0:7 | LANA MALETIĆ (Velika Gorica) |
033 | 1/4 | Kadetkinje -37 | MAREA VODOPIJA (Cobra) |
SDP 8:7 | LUCIJA BUJAS (TKD-KBK-MARIBOR) |
034 | 1/4 | Kadetkinje -37 | NIKA KOPJAR (Osvit) |
WDR 10:0 | LARA KRIŽANIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
035 | 1/2 | Mlađi kadeti B -47 | TEO MARKOVIĆ (GACKA) |
PTG 14:2 | JOSIP GALIĆ (Jastreb) |
036 | 1/2 | Mlađi kadeti B -47 | EROL MUJKIĆ (Jastreb) |
PTG 3:15 | DOMINIK ARŠULIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
037 | 1/2 | Mlađi kadeti B -51 | CARLOS GRBA (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
PTF 22:17 | STEFAN GRBIĆ (GACKA) |
038 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B +51 | MILICA MARMAT ("SPARTAK" Prijedor) |
PTF 10:11 | EVA JAKŠIĆ (Dubrava) |
039 | 1/2 | Mlađi kadeti B +51 | DINO TONKIVIĆ (GACKA) |
PTF 0:9 | LUKA ĆUSAK (JAKOVLJE) |
040 | 1/2 | Mlađi kadeti B +51 | JAN MAŠINOVIĆ (BANIJA PANDAS) |
WDR | FILIP ŠAKIĆ (Obrovac) |
041 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -30 | ELENA MILIVOJŠA (TKD/Kozara/ Prijedor) |
PTF 0:6 | SARA SPASOJEVIC (Pantera) |
042 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -30 | LEONARDA BUČAR (Sutla Šenkovec) |
PTF 1:14 | LEONA GRUBIŠA (BANIJA PANDAS) |
043 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -33 | DOROTEA MAGDIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
PTF 5:4 | MARIJA BOROVIĆ (Velika Gorica) |
044 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -33 | NELA PUHALO (Pantera) |
PTF 5:8 | SARA MARIČIĆ (FENIKS-VUKOMEREC) |
045 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -36 | SARA ANĐELIĆ (Velika Gorica) |
PTG 18:6 | DORA ČERNELIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
046 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -36 | ANA ROGINIĆ (Čigra) |
SDP 10:9 | ANTONIJA PUŠIĆ (Velika Gorica) |
047 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -47 | NINA DOBRANOVIĆ (Osvit) |
PTG 4:16 | NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (Čigra) |
048 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -47 | ANA STIMAC (Pantera) |
PTG 13:0 | DOROTEA DANANIĆ (ZELINGRAD) |
049 | 1/2 | Kadetkinje -33 | GABRIJELA FEHERVARI (BANIJA PANDAS) |
PTF 1:2 | KORINA HOLJEVAC (Dubrava) |
050 | 1/2 | Kadetkinje -33 | ANDREA BARTULAC (GACKA) |
PTF 3:0 | ANJA POPOVIĆ (Fox) |
051 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -39 | ANA STOJEVIĆ (Čigra) |
PTF 5:1 | ALEKSANDRA MACUT (BANIJA PANDAS) |
052 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -39 | SARA HAMPOVČAN (Dubrava) |
PTF 4:5 | LUCIJA ŠULJ (Čigra) |
053 | 1/2 | Kadeti -45 | ROKO SIKAVICA (Casper) |
PTF 5:7 | TOMISLAV ČUPIĆ (ZG-DUBRAVA) |
054 | 1/2 | Kadeti -45 | LIN KOVACIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
SDP 5:4 | ROKO BLAŠKOVIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
055 | 1/2 | Kadetkinje -37 | NADJA DRAGIC (TKD/Kozara/ Prijedor) |
WDR 0:3 | LANA MALETIĆ (Velika Gorica) |
056 | 1/2 | Kadetkinje -37 | MAREA VODOPIJA (Cobra) |
PTF 0:11 | NIKA KOPJAR (Osvit) |
057 | 1/1 | Mlađi kadeti A -51 | MATEJ HABDIJA (Radnik) |
PTG 16:3 | IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA) |
058 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A -47 | BRUNA HOGGE (Casper) |
PTF 6:2 | SARA MALJKOVIĆ (Osvit) |
059 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A -51 | LUCIJA RIBIĆ (METALAC) |
PTF 2:7 | NIKOLINA MESIĆ (Jastreb) |
060 | 1/1 | Mlađi kadeti B -47 | TEO MARKOVIĆ (GACKA) |
PTF 20:17 | DOMINIK ARŠULIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
061 | 1/1 | Mlađi kadeti B -51 | CARLOS GRBA (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
PTF 8:2 | MATIJA KARIĆ (MOTIV+) |
062 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B +51 | EVA JAKŠIĆ (Dubrava) |
PTG 13:1 | JELENA VUGRINEC (Osvit) |
063 | 1/1 | Mlađi kadeti B +51 | LUKA ĆUSAK (JAKOVLJE) |
PTF 9:0 | FILIP ŠAKIĆ (Obrovac) |
064 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -30 | SARA SPASOJEVIC (Pantera) |
SDP 5:6 | LEONA GRUBIŠA (BANIJA PANDAS) |
065 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -33 | DOROTEA MAGDIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
PTF 13:5 | SARA MARIČIĆ (FENIKS-VUKOMEREC) |
066 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -36 | SARA ANĐELIĆ (Velika Gorica) |
PTF 13:4 | ANA ROGINIĆ (Čigra) |
067 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -47 | NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (Čigra) |
PTF 6:3 | ANA STIMAC (Pantera) |
068 | 1/1 | Kadetkinje -33 | KORINA HOLJEVAC (Dubrava) |
PTF 1:5 | ANDREA BARTULAC (GACKA) |
069 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -39 | ANA STOJEVIĆ (Čigra) |
PTF 2:0 | LUCIJA ŠULJ (Čigra) |
070 | 1/1 | Kadeti -45 | TOMISLAV ČUPIĆ (ZG-DUBRAVA) |
PTF 3:4 | LIN KOVACIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
071 | 1/1 | Kadetkinje -37 | LANA MALETIĆ (Velika Gorica) |
SUP 3:3 | NIKA KOPJAR (Osvit) |