Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
4th HALLELUJAH CUP -WORLD HALLELUJAH CHAMPIONSHIP
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets A (male)
Younger cadets A (female)
Younger cadets B (male)
Younger cadets B (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors A (male)
Juniors A (female)
Juniors B (male)
Juniors B (female)
Seniors A (male)
Seniors A (female)
Seniors B (male)
Seniors B (female)
Small olympics - A (male)
Small olympics - A (female)
Small olympics - B (male)
Small olympics - B (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Seniors A (male) - 58
Seniors A (male) - 68
Seniors A (male) - 80
Seniors A (male) +80
Seniors A (male) - 58
B032
226
0
MARTIN MIHELY (KOSICE)
438
0
KARIM TAFSI (ILYO KE)
Medalists
1. KARIM TAFSI, Ilyo TKD SKP Kosice
2. MARTIN MIHELY, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. ----
3. ----
Seniors A (male) - 68
A019
186
0
LUIGI GENTILE (KUKKIWO)
334
0
ALEN ČUKURIJA (TKDNGS)
A020
273
7
PETER LANCKO (FALCON)
276
8
ZLATKO BATISTIĆ (FORTECA)
A042
334
5
ALEN ČUKURIJA (TKDNGS)
276
4
ZLATKO BATISTIĆ (FORTECA)
Medalists
1. ALEN ČUKURIJA, Novi Grad Sarajevo
2. ZLATKO BATISTIĆ, Forteca Korčula
3. LUIGI GENTILE, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. PETER LANCKO, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Seniors A (male) - 80
A008
3
5
DAVID SAJKO (ILYO KE)
284
9
TONI KANAET (MARJAN)
16
ADRIAN ANGYAL (ILYO KE)
A009
190
13
BORIS LIESKOVSKY (ILYO KE)
231
8
ANDRAS SZABO (TAJFUN)
64
GIANFRANCO FORTE (ANTONIO)
A027
284
11
TONI KANAET (MARJAN)
16
5
ADRIAN ANGYAL (ILYO KE)
A028
190
5
BORIS LIESKOVSKY (ILYO KE)
64
4
GIANFRANCO FORTE (ANTONIO)
A046
284
13
TONI KANAET (MARJAN)
190
6
BORIS LIESKOVSKY (ILYO KE)
Medalists
1. TONI KANAET, Marjan
2. BORIS LIESKOVSKY, Ilyo TKD SKP Kosice
3. ADRIAN ANGYAL, Ilyo TKD SKP Kosice
3. GIANFRANCO FORTE, Centro Taekwondo Alessandria
Seniors A (male) +80
A032
274
12
DINKO ŠEGEDIN (FORTECA)
272
0
JAROSLAV DÓBI (FALCON)
Medalists
1. DINKO ŠEGEDIN, Forteca Korčula
2. JAROSLAV DÓBI, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. ----
3. ----