Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
5. World Hallelujah Cup
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets A (male)
Younger cadets A (female)
Younger cadets B (male)
Younger cadets B (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors A (male)
Juniors A (female)
Seniors A (male)
Seniors A (female)
Seniors B (male)
Small olympics - A (male)
Small olympics - A (female)
Small olympics - B (male)
Small olympics - B (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets B (female) -30
Younger cadets B (female) -33
Younger cadets B (female) -36
Younger cadets B (female) -39
Younger cadets B (female) -43
Younger cadets B (female) -51
Younger cadets B (female) -30
2006
70
0
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
295
0
BARBARA ŠPIŠIĆ (TKD PRA)
318
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
288
MARIJA VLAIĆ (LOTUS)
162
IVANA PROFOZ (TKD KAR)
2029
70
4
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
318
5
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
2030
288
1
MARIJA VLAIĆ (LOTUS)
162
10
IVANA PROFOZ (TKD KAR)
2047
318
4
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
162
7
IVANA PROFOZ (TKD KAR)
Medalists
1. IVANA PROFOZ, Karlovac
2. MARTA JURIĆ, Čigra
3. MARIJA VLAIĆ, LOTUS
3. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
Younger cadets B (female) -33
2013
118
11
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
165
4
MAJA KOLIĆ (TKD KAR)
2014
219
2
NAIDA TUTUIĆ (TKDNGS)
317
9
MARTA HORVAT (ČIGRA)
2039
118
12
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
317
0
MARTA HORVAT (ČIGRA)
Medalists
1. ANETA LUKÁČOVÁ, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2. MARTA HORVAT, Čigra
3. MAJA KOLIĆ, Karlovac
3. NAIDA TUTUIĆ, Novi Grad Sarajevo
Younger cadets B (female) -36
2015
87
6
LAURA SULJKANOVIĆ (RUG)
76
4
MARTINA SCARABELLO (ANTONIO)
2016
125
11
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
252
16
PAULA FILA (ORKAAS)
2040
87
5
LAURA SULJKANOVIĆ (RUG)
252
2
PAULA FILA (ORKAAS)
Medalists
1. LAURA SULJKANOVIĆ, RUGVICA
2. PAULA FILA, ORKA AS
3. MARTINA SCARABELLO, Centro Taekwondo Alessandria
3. DORA ČERNELIĆ, DUGA RESA
Younger cadets B (female) -39
3001
266
3
NELA LASAN (MAKSMR)
277
7
CHIARA MILIŠA (LOTUS)
324
ELMA HODZIC (FRENKI)
3002
310
14
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
124
9
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
161
ANTONELA ŠALIĆ (TKD KAR)
3018
277
0
CHIARA MILIŠA (LOTUS)
324
0
ELMA HODZIC (FRENKI)
3019
310
21
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
161
0
ANTONELA ŠALIĆ (TKD KAR)
3038
277
0
CHIARA MILIŠA (LOTUS)
310
12
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. ANA ROGINIĆ, Čigra
2. CHIARA MILIŠA, LOTUS
3. ANTONELA ŠALIĆ, Karlovac
3. ----
Younger cadets B (female) -43
3011
280
1
KATARINA PAVIĆ (LOTUS)
272
20
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
166
KARMEN DOLINAR (TKD KAR)
3033
272
0
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
166
0
KARMEN DOLINAR (TKD KAR)
Medalists
1. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
2. KARMEN DOLINAR, Karlovac
3. KATARINA PAVIĆ, LOTUS
3. ----
Younger cadets B (female) -51
3012
57
0
AMILA KARAGA (FRENKI)
285
0
EVA JURIN (LOTUS)
304
NIKA BREZOVIĆ (TKD PRA)
3034
285
2
EVA JURIN (LOTUS)
304
12
NIKA BREZOVIĆ (TKD PRA)
Medalists
1. NIKA BREZOVIĆ, TK Prana Karlovac
2. EVA JURIN, LOTUS
3. AMILA KARAGA, tkd frenki
3. ----