Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
7. Grobnik Kup - 2016
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje +51
Mlađe kadetkinje -27
1005
48
1
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
122
4
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
96
CHIARA VATTA (TKSUŠAK)
5
LEA PACEK (GROBNIK)
124
HANA ZUBER (ISTRA)
1021
122
6
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
96
2
CHIARA VATTA (TKSUŠAK)
1022
5
3
LEA PACEK (GROBNIK)
124
0
HANA ZUBER (ISTRA)
1035
122
14
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
5
2
LEA PACEK (GROBNIK)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. LEA PACEK, GROBNIK-ČAVLE
3. CHIARA VATTA, SUŠAK
3. HANA ZUBER, Istra - Pula
Mlađe kadetkinje -30
1006
39
7
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
67
15
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
6
LORA BIRTIĆ (GROBNIK)
1007
108
6
EMILY MOLNAR (OGRC)
94
7
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
27
PETRA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
1023
67
11
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
6
4
LORA BIRTIĆ (GROBNIK)
1024
94
12
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
27
0
PETRA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
1036
67
7
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
94
2
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
Medalists
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. LORA BIRTIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. PETRA ŠPANJIĆ, Rječina
Mlađe kadetkinje -33
1008
85
12
MATEA LAZAREVIĆ (TKSUŠAK)
21
0
LEA BAN (RJEČINA)
117
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
15
DORI JURIČIĆ (RJEČINA)
11
DINA SELAK (SENJ)
1025
85
3
MATEA LAZAREVIĆ (TKSUŠAK)
117
15
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
1026
15
3
DORI JURIČIĆ (RJEČINA)
11
14
DINA SELAK (SENJ)
1037
117
8
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
11
1
DINA SELAK (SENJ)
Medalists
1. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
2. DINA SELAK, SENJ
3. MATEA LAZAREVIĆ, SUŠAK
3. DORI JURIČIĆ, Rječina
Mlađe kadetkinje -36
1012
143
0
DORA GVOJIĆ (PLTVICE)
68
2
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
90
EVA UHAČ (ISTRA)
1030
68
12
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
90
6
EVA UHAČ (ISTRA)
Medalists
1. MAGDALENA FLANJAK, TKD BRINJE
2. EVA UHAČ, Istra - Pula
3. DORA GVOJIĆ, Plitvice
3. ----
Mlađe kadetkinje -39
1009
52
0
TENA JEĐUD (TKD KAR)
120
14
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
92
MARTINA GRABAR (ISTRA)
112
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
154
KARLA LONČAR (GACKA)
1027
120
12
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
92
0
MARTINA GRABAR (ISTRA)
1028
112
3
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
154
4
KARLA LONČAR (GACKA)
1038
120
0
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
154
5
KARLA LONČAR (GACKA)
Medalists
1. KARLA LONČAR, GACKA
2. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
3. SARA HAMPOVČAN, Dubrava
3. MARTINA GRABAR, Istra - Pula
Mlađe kadetkinje -43
1013
55
7
EMA JAGIČ (ZAPREŠI)
177
1
LARA ŠĆULAC (GROBNIK)
1014
8
11
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
182
5
ANA CUCULIĆ (GROBNIK)
1031
55
8
EMA JAGIČ (ZAPREŠI)
8
2
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. EMA JAGIČ, Zaprešić_
2. MATEA KAUZLARIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. LARA ŠĆULAC, GROBNIK-ČAVLE
3. ANA CUCULIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađe kadetkinje -47
2006
171
6
EMA MLAĐEN (DRENOVA)
144
5
NIKA GVOJIĆ (PLTVICE)
7
MAGDALENA JURČIĆ (GROBNIK)
2029
171
9
EMA MLAĐEN (DRENOVA)
7
6
MAGDALENA JURČIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. EMA MLAĐEN, DRENOVA-RIJEKA
2. MAGDALENA JURČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. NIKA GVOJIĆ, Plitvice
3. ----
Mlađe kadetkinje +51
2007
54
5
BARBARA SLIŠKOVIĆ (ZAPREŠI)
20
2
LAURA BABIĆ (RJEČINA)
113
CVITA MALEC (DUBRAVA)
2030
54
3
BARBARA SLIŠKOVIĆ (ZAPREŠI)
113
1
CVITA MALEC (DUBRAVA)
Medalists
1. BARBARA SLIŠKOVIĆ, Zaprešić_
2. CVITA MALEC, Dubrava
3. LAURA BABIĆ, Rječina
3. ----