Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets A (male)
Younger cadets A (female)
Younger cadets B (male)
Younger cadets B (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors A (male)
Juniors A (female)
Juniors B (male)
Juniors B (female)
Seniors A (male)
Seniors A (female)
Seniors B (male)
Seniors B (female)
Small olympics - A (male)
Small olympics - A (female)
Small olympics - B (male)
Small olympics - B (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets A (female) -27
Younger cadets A (female) -30
Younger cadets A (female) -33
Younger cadets A (female) -36
Younger cadets A (female) -39
Younger cadets A (female) -43
Younger cadets A (female) -47
Younger cadets A (female) +51
Younger cadets A (female) -27
4037
606
2
LENA DINKOVIĆ (MED)
119
1
DORA JAZVIĆ (RUG)
588
LORA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
4063
606
1
LENA DINKOVIĆ (MED)
588
0
LORA MARINKOVIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. LENA DINKOVIĆ, Medvedgrad
2. LORA MARINKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. DORA JAZVIĆ, RUGVICA
3. ----
Younger cadets A (female) -30
2030
714
10
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
361
5
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
2031
395
13
PIA JURIČIĆ (RJEČINA)
69
1
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
2032
778
1
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
306
2
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
432
LANA PRĐUN (MASTER)
2056
714
1
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
395
2
PIA JURIČIĆ (RJEČINA)
2057
306
3
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
432
5
LANA PRĐUN (MASTER)
2071
395
3
PIA JURIČIĆ (RJEČINA)
432
6
LANA PRĐUN (MASTER)
Medalists
1. LANA PRĐUN, MASTER
2. PIA JURIČIĆ, Rječina
3. KORINA HOLJEVAC, Dubrava
3. FRIDA ĆUŽE, Contra
Younger cadets A (female) -33
2033
124
11
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
62
1
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
2034
772
0
ELLA KASUMOVIĆ (TKD_BJE)
693
11
ANDREA BARTULAC (GACKA)
2035
377
6
ANA CUCULIĆ (GROBNIK)
758
14
SARA PIDRO (BUGOJNO)
780
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
2058
124
1
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
693
5
ANDREA BARTULAC (GACKA)
2059
758
2
SARA PIDRO (BUGOJNO)
780
3
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
2072
693
3
ANDREA BARTULAC (GACKA)
780
2
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. ANA RANĐELOVIĆ, GAIANA
3. LUCIJA NESNIDAL, RUGVICA
3. SARA PIDRO, BUGOJNO
Younger cadets A (female) -36
3009
305
11
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
77
1
LARA ŠĆULAC (GROBNIK)
326
VITA PRPIĆ (SENJ)
681
NIKA JURAC (FENVUK)
800
LARA PAVIČIĆ (FOX)
3010
801
7
TARRA BUDAK (FOX)
448
5
KARLA MORENA-FUMIĆ (ZGDUB)
295
DORA TROHA (BIST)
589
MAREA VODOPIJA (TIGAZ)
346
SLAVICA LETICA (KORYOTG)
3036
305
0
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
326
0
VITA PRPIĆ (SENJ)
3037
681
0
NIKA JURAC (FENVUK)
800
0
LARA PAVIČIĆ (FOX)
3038
801
7
TARRA BUDAK (FOX)
295
2
DORA TROHA (BIST)
3039
589
1
MAREA VODOPIJA (TIGAZ)
346
3
SLAVICA LETICA (KORYOTG)
3058
326
5
VITA PRPIĆ (SENJ)
681
3
NIKA JURAC (FENVUK)
3059
801
2
TARRA BUDAK (FOX)
346
10
SLAVICA LETICA (KORYOTG)
3071
326
6
VITA PRPIĆ (SENJ)
346
8
SLAVICA LETICA (KORYOTG)
Medalists
1. SLAVICA LETICA, Koryo Tomislavgrad
2. VITA PRPIĆ, SENJ
3. TARRA BUDAK, Fox
3. NIKA JURAC, FENIKS-VUKOMEREC
Younger cadets A (female) -39
3068
876
4
STANIC ANDREA (LJUBIJA)
535
6
IRA GRGIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. IRA GRGIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. STANIC ANDREA, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Younger cadets A (female) -43
4061
79
1
MAGDALENA JURČIĆ (GROBNIK)
642
6
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
Medalists
1. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
2. MAGDALENA JURČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Younger cadets A (female) -47
4038
318
1
MARTA JURIĆ (SCOMBAT)
43
4
DORA PERIĆ (MAKSMR)
719
MARTA VAMBERGER (CONTRA)
4064
43
5
DORA PERIĆ (MAKSMR)
719
1
MARTA VAMBERGER (CONTRA)
Medalists
1. DORA PERIĆ, MAKSIMIR
2. MARTA VAMBERGER, Contra
3. MARTA JURIĆ, Scardona Combat
3. ----
Younger cadets A (female) +51
4039
321
0
MARIJETA PIŽIĆ (SCOMBAT)
175
0
ANA FIČOR (GROBNIK)
4040
319
3
KLARA BANIĆ (SCOMBAT)
302
4
ANDREJA PERKOVIĆ (DUBRAVA)
4065
321
9
MARIJETA PIŽIĆ (SCOMBAT)
302
10
ANDREJA PERKOVIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. ANDREJA PERKOVIĆ, Dubrava
2. MARIJETA PIŽIĆ, Scardona Combat
3. KLARA BANIĆ, Scardona Combat
3. ANA FIČOR, GROBNIK-ČAVLE