001 | 1/8 | Kadeti A -49 | FILIP ŠUMERA (SOLARIS ŠIBENIK) |
PTF 3:14 | ADNAN MAŠIĆ (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
002 | 1/4 | Kadeti A -41 | LUCA DE MATTIA (FREE SPIRIT TRIESTE) |
PTF 8:6 | MATEJ HORVATH (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
003 | 1/4 | Kadeti A -41 | MUHAMMED SMAJIĆ (AKADEMIJA JALE) |
PTF 8:5 | JOSIP BLAŽUN (Ozalj) |
004 | 1/4 | Kadeti A -41 | IVAN MATIĆ (RUGVICA) |
PTF 5:10 | MIROSLAV FRGOLEC (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
005 | 1/4 | Kadeti A -41 | SERGEJ TEOFILOVIĆ (DERVENTA) |
PTF 14:1 | MARIN LUCIĆ (SOLARIS ŠIBENIK) |
006 | 1/4 | Kadeti A -45 | ROKO BLAŠKOVIĆ (DUGA RESA) |
PTF 9:2 | RICHARD BRISKAR (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
007 | 1/4 | Kadeti A -45 | SANDRO TUŠKAN (Karlovac) |
PTF 12:0 | TOMISLAV KUŠEK (TK TRNJE) |
008 | 1/4 | Kadeti A -45 | LIN KOVACIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
PTF 15:2 | JOSIP ŠTEKO (TK TRNJE) |
009 | 1/4 | Kadeti A -53 | ALESSANDRO BIRTI (FREE SPIRIT TRIESTE) |
WDR | JAKUB HUDAK (Ilyo TKD SKP Kosice) |
010 | 1/4 | Kadeti A -57 | MARIN VRATARIĆ (DUGA RESA) |
SDP 1:0 | MATEO KARADAKIĆ (SOLARIS ŠIBENIK) |
011 | 1/4 | Kadeti B -41 | NEMANJA KOTARAS (Ljubija-Prijedor) |
PTG 14:1 | MANUEL MARIĆ (Karlovac) |
012 | 1/4 | Kadeti B -41 | ERIC FULLER (PLOVANIJA-ZADAR) |
WDR 0:3 | SAŠA MIŠLJENOVIĆ (Karlovac) |
013 | 1/4 | Kadeti B -45 | KARLO DELKOVIĆ (Ozalj) |
RSC 0:10 | FILIP GALIJANIĆ (Jastreb) |
014 | 1/4 | Kadeti B -45 | ANTE LOJE (Forteca Korčula) |
PTF 0:8 | IVAN RENDULIĆ (Karlovac) |
015 | 1/4 | Kadetkinje B -41 | GIULIA NARDINI (FREE SPIRIT TRIESTE) |
PTF 14:1 | LANA BOGDAN (LOTUS) |
016 | 1/4 | Kadetkinje B -44 | CLARA IACUMIN (SSDRL CORPO LIBERO) |
PTF 0:14 | ALEXA KOHL (KUKKIWON - LUXEMBOURG) |
017 | 1/4 | Kadeti A -49 | ADNAN MAŠIĆ (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
PTG 16:1 | TIMOTEJ MLINARIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
018 | 1/4 | Kadeti A -49 | ZEJD GULAMIC (Asia Budo Graz) |
SUP 1:4 | KRISTIJAN KUŠTER (VARAŽDIN 1) |
019 | 1/4 | Kadeti A -49 | GIACOMO SPANALATTE (FREE SPIRIT TRIESTE) |
PTF 6:2 | TOMAS CERNAK (Ilyo TKD SKP Kosice) |
020 | 1/4 | Kadeti A -49 | DENIS IVOŠEVIĆ (Ogulin) |
PTF 7:2 | PATRIK BOGELJIĆ (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
021 | 1/2 | Kadetkinje A -41 | MAJA MIKŠIĆ (Karlovac) |
PTF 5:10 | VITA PRPIĆ (SENJ) |
022 | 1/2 | Kadetkinje A -47 | LANA MALOGORSKI (Omega) |
PTG 0:28 | SARA SEKELOVA (Ilyo TKD SKP Kosice) |
023 | 1/2 | Kadetkinje A -47 | LANA TEKIĆ (VARAŽDIN 1) |
PTG 6:18 | TENA NAGLIĆ (Karlovac) |
024 | 1/2 | Kadetkinje A -51 | PIADORA LONCARIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
WDR | VIKTORIA GASPAR (ARANY TIGRIS - HUNGARY) |
025 | 1/2 | Kadetkinje A -51 | SARA MIŠLJENOVIĆ (Karlovac) |
PTG 14:1 | CVITA KINKELA (SOLARIS ŠIBENIK) |
026 | 1/2 | Kadeti B -49 | DAVID ĐAKOVIĆ (Karlovac) |
PTF 10:8 | ELVEDIN DŽANAN (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
027 | 1/2 | Kadeti A -41 | LUCA DE MATTIA (FREE SPIRIT TRIESTE) |
PTF 3:14 | MUHAMMED SMAJIĆ (AKADEMIJA JALE) |
028 | 1/2 | Kadeti A -41 | MIROSLAV FRGOLEC (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
PTG 2:14 | SERGEJ TEOFILOVIĆ (DERVENTA) |
029 | 1/2 | Kadeti A -45 | ROKO BLAŠKOVIĆ (DUGA RESA) |
PTF 9:4 | SANDRO TUŠKAN (Karlovac) |
030 | 1/2 | Kadeti A -45 | LIN KOVACIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
PTF 8:2 | JOSIP NIKŠIĆ (TKD "ČAPLJINA") |
031 | 1/2 | Kadeti A -53 | JAKUB HUDAK (Ilyo TKD SKP Kosice) |
PUN 9:7 | DANIEL CSEREP (ARANY TIGRIS - HUNGARY) |
032 | 1/2 | Kadeti A -53 | NEJC PRIJATELJ (ORIENT TKD) |
RSC 0:6 | MUSTAFA SULJIC (Asia Budo Graz) |
033 | 1/2 | Kadeti A -57 | MARIN VRATARIĆ (DUGA RESA) |
WDR | UBEJD DŽEVAHIRIĆ (BUGOJNO) |
034 | 1/2 | Kadeti A -57 | RONALD QUITILEN (DUGA RESA) |
SDP 3:4 | KARLO ŠEGEDIN (Forteca Korčula) |
035 | 1/2 | Kadeti B -41 | NEMANJA KOTARAS (Ljubija-Prijedor) |
SDP 5:4 | PAVLE ARBANAS (PLOVANIJA-ZADAR) |
036 | 1/2 | Kadeti B -41 | SAŠA MIŠLJENOVIĆ (Karlovac) |
PTG 16:0 | PETAR PILJA (Karlovac) |
037 | 1/2 | Kadeti B -45 | FILIP GALIJANIĆ (Jastreb) |
WDR 7:3 | ALEK KNEŽEVIĆ (GAIANA) |
038 | 1/2 | Kadeti B -45 | IVAN RENDULIĆ (Karlovac) |
PTF 15:2 | PATRIK IVANKOVIĆ (Bistra) |
039 | 1/2 | Kadetkinje B -41 | GIULIA NARDINI (FREE SPIRIT TRIESTE) |
RSC 12:0 | LUCIJA LOJE (Forteca Korčula) |
040 | 1/2 | Kadetkinje B -41 | MARTA BEBEK (TK TRNJE) |
PTF 1:13 | HELENA DUJMIĆ (Ogulin) |
041 | 1/2 | Kadetkinje B -44 | ALEXA KOHL (KUKKIWON - LUXEMBOURG) |
PTG 3:15 | IVANA REPNJAK (VARAŽDIN 1) |
042 | 1/2 | Kadetkinje B -44 | NURHANA FAZLIC (Asia Budo Graz) |
PTF 16:18 | ZITA MARTINOVIĆ (TK Prana Karlovac) |
043 | 1/2 | Kadeti A -49 | ADNAN MAŠIĆ (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
PTG 14:1 | KRISTIJAN KUŠTER (VARAŽDIN 1) |
044 | 1/2 | Kadeti A -49 | GIACOMO SPANALATTE (FREE SPIRIT TRIESTE) |
PTF 3:7 | DENIS IVOŠEVIĆ (Ogulin) |
045 | 1/1 | Kadetkinje B -47 | NIKOL FILA (ORKA AS) |
PTF 12:6 | LAURA NEKIĆ (SENJ) |
046 | 1/1 | Kadetkinje B -51 | PANNA VESZI (ARANY TIGRIS - HUNGARY) |
WDR | BARBARA BARUKČIĆ (Karlovac) |
047 | 1/1 | Kadetkinje A -41 | VITA PRPIĆ (SENJ) |
WDR 2:1 | ANA RANĐELOVIĆ (GAIANA) |
048 | 1/1 | Kadetkinje A -47 | SARA SEKELOVA (Ilyo TKD SKP Kosice) |
PTF 12:6 | TENA NAGLIĆ (Karlovac) |
049 | 1/1 | Kadetkinje A -51 | PIADORA LONCARIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
PTF 0:3 | SARA MIŠLJENOVIĆ (Karlovac) |
050 | 1/1 | Kadeti B -49 | DAVID ĐAKOVIĆ (Karlovac) |
DSQ | DENI KNEŽEVIĆ (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
051 | 1/1 | Kadeti A -41 | MUHAMMED SMAJIĆ (AKADEMIJA JALE) |
RSC 2:4 | SERGEJ TEOFILOVIĆ (DERVENTA) |
052 | 1/1 | Kadeti A -45 | ROKO BLAŠKOVIĆ (DUGA RESA) |
PTF 1:4 | LIN KOVACIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
053 | 1/1 | Kadeti A -53 | DANIEL CSEREP (ARANY TIGRIS - HUNGARY) |
PTF 14:5 | MUSTAFA SULJIC (Asia Budo Graz) |
054 | 1/1 | Kadeti A -57 | UBEJD DŽEVAHIRIĆ (BUGOJNO) |
SDP 0:1 | KARLO ŠEGEDIN (Forteca Korčula) |
055 | 1/1 | Kadeti B -41 | NEMANJA KOTARAS (Ljubija-Prijedor) |
PUN 7:17 | SAŠA MIŠLJENOVIĆ (Karlovac) |
056 | 1/1 | Kadeti B -45 | FILIP GALIJANIĆ (Jastreb) |
PTF 10:6 | IVAN RENDULIĆ (Karlovac) |
057 | 1/1 | Kadetkinje B -41 | GIULIA NARDINI (FREE SPIRIT TRIESTE) |
PUN 9:10 | HELENA DUJMIĆ (Ogulin) |
058 | 1/1 | Kadetkinje B -44 | IVANA REPNJAK (VARAŽDIN 1) |
PTF 11:26 | ZITA MARTINOVIĆ (TK Prana Karlovac) |
059 | 1/1 | Kadeti A -49 | ADNAN MAŠIĆ (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
PTF 18:12 | DENIS IVOŠEVIĆ (Ogulin) |