Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Dan Gun Open 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area A
Area B
Area C
Area C.
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (male) -47
Younger cadets (male) -51
Younger cadets (male) +51
Younger cadets (female) +51
Cadets A (male) -37
Cadets A (male) -41
Cadets A (male) -53
Cadets A (female) -44
Cadets A (female) -59
Cadets B (male) -33
Cadets B (male) -37
Cadets B (male) -41
Cadets B (male) -45
Cadets B (male) -49
Cadets B (male) -53
Cadets B (male) -57
Cadets B (male) +65
Cadets B (female) -55
Cadets B (female) -59
Juniors A (male) -55
Juniors A (male) -59
Juniors A (male) -68
Juniors A (female) -55
Juniors B (male) -68
Seniors (male) -68
Seniors (female) -57
Seniors (female) -73
Younger cadets (male) -47
B003
240
3
IVAN TOMISLAV MARIJAN (KWON)
151
11
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
B004
160
11
MARKO MRAVINAC (JASTREB)
273
2
MAKS NOVAK (OSVI)
B043
151
5
SVEN GAVRANOVIĆ (JASTREB)
160
0
MARKO MRAVINAC (JASTREB)
Medalists
1. SVEN GAVRANOVIĆ, Jastreb
2. MARKO MRAVINAC, Jastreb
3. IVAN TOMISLAV MARIJAN, KWON
3. MAKS NOVAK, Osvit
Younger cadets (male) -51
B005
76
13
KARLO MALETIĆ (TKD PRA)
66
1
LEO FUDURIĆ (TKDDRHR)
167
LOVRO MILOŠ (JASTREB)
B044
76
9
KARLO MALETIĆ (TKD PRA)
167
0
LOVRO MILOŠ (JASTREB)
Medalists
1. KARLO MALETIĆ, TK Prana Karlovac
2. LOVRO MILOŠ, Jastreb
3. LEO FUDURIĆ, DUGA RESA
3. ----
Younger cadets (male) +51
B006
272
7
VITO KRPAN (OSVI)
179
4
BRUNO RAVENŠČAK (OMEGA)
B007
163
7
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
186
2
PATRIK VRAGOVIĆ (TKD KAR)
B045
272
3
VITO KRPAN (OSVI)
163
5
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
Medalists
1. LUKA ĆUSAK, JAKOVLJE
2. VITO KRPAN, Osvit
3. PATRIK VRAGOVIĆ, Karlovac
3. BRUNO RAVENŠČAK, Omega
Younger cadets (female) +51
B008
12
0
BARBARA BAJAC (ACTIV)
146
0
RAHELA HUZANIĆ (DUBRAVA)
B009
208
12
MIRNA KNEZ (DUBRAVA)
189
6
ANA KELEMEN (TKD KAR)
B046
12
14
BARBARA BAJAC (ACTIV)
208
4
MIRNA KNEZ (DUBRAVA)
Medalists
1. BARBARA BAJAC, Activ
2. MIRNA KNEZ, Dubrava
3. RAHELA HUZANIĆ, Dubrava
3. ANA KELEMEN, Karlovac
Cadets A (male) -37
B047
32
12
MATIJA ČREP (ACTIV)
205
0
MATIJA IVŠIĆ (DANGUN)
Medalists
1. MATIJA ČREP, Activ
2. MATIJA IVŠIĆ, Dan-Gun
3. ----
3. ----
Cadets A (male) -41
B035
200
0
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
44
12
ROKO BLAŽIČKO (ACTIV)
Medalists
1. ROKO BLAŽIČKO, Activ
2. DANIJEL BEŠIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----
Cadets A (male) -53
B011
63
14
DAVID KRANJČEC (ACTIV)
234
1
ÁKOS FEKETE (SÁRGA T)
16
FILIP ANDREIS (ACTIV)
B048
63
1
DAVID KRANJČEC (ACTIV)
16
3
FILIP ANDREIS (ACTIV)
Medalists
1. FILIP ANDREIS, Activ
2. DAVID KRANJČEC, Activ
3. ÁKOS FEKETE, Sárga Tenger Egyesület
3. ----
Cadets A (female) -44
B012
35
8
MIA BOŽIČEVIĆ (ACTIV)
265
10
LAURA MARGETIĆ (MED)
B013
38
4
NIKA TEPŠIĆ (ACTIV)
112
1
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
B049
265
0
LAURA MARGETIĆ (MED)
38
9
NIKA TEPŠIĆ (ACTIV)
Medalists
1. NIKA TEPŠIĆ, Activ
2. LAURA MARGETIĆ, Medvedgrad
3. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. MIA BOŽIČEVIĆ, Activ
Cadets A (female) -59
B036
201
13
CLAUDIA KUŽNIK (DANGUN)
285
8
BRUNA BOLF (OSVI)
Medalists
1. CLAUDIA KUŽNIK, Dan-Gun
2. BRUNA BOLF, Osvit
3. ----
3. ----
Cadets B (male) -33
B014
137
5
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
2
0
KARLO BIŽIĆ (MAKSMR)
B015
82
7
MARIO MUTAK (TKD PRA)
21
11
JAN TODOROVSKI (ACTIV)
B050
137
7
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
21
3
JAN TODOROVSKI (ACTIV)
Medalists
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. JAN TODOROVSKI, Activ
3. KARLO BIŽIĆ, MAKSIMIR
3. MARIO MUTAK, TK Prana Karlovac
Cadets B (male) -37
B001
183
0
KRISTIJAN KUŠTER (TKD KAR)
54
9
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
266
ANDRO PLESKALT (MED)
86
NEVIO SVILIČIĆ (TKD PRA)
59
PÉTER FISCHER (UJPEST)
B031
54
9
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
266
14
ANDRO PLESKALT (MED)
B032
86
0
NEVIO SVILIČIĆ (TKD PRA)
59
3
PÉTER FISCHER (UJPEST)
B061
266
1
ANDRO PLESKALT (MED)
59
9
PÉTER FISCHER (UJPEST)
Medalists
1. PÉTER FISCHER, UTE
2. ANDRO PLESKALT, Medvedgrad
3. NEVIO SVILIČIĆ, TK Prana Karlovac
3. DORIAN DEMETER, MAKSIMIR
Cadets B (male) -41
B016
73
16
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
185
0
LUKA VARGA (TKD KAR)
B017
247
1
TIN DESPOT (ACTIV)
138
18
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
B051
73
0
DARKO KOLAR (TKDDRHR)
138
14
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
Medalists
1. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin
2. DARKO KOLAR, DUGA RESA
3. TIN DESPOT, Activ
3. LUKA VARGA, Karlovac
Cadets B (male) -45
B018
145
7
LEON SLAVIČEK (DUBRAVA)
286
14
JOSIP GALOVIĆ (OSVI)
B019
98
10
FILIP VONIĆ (MAKSMR)
69
0
RONALD QUITILEN (TKDDRHR)
B052
286
8
JOSIP GALOVIĆ (OSVI)
98
10
FILIP VONIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. FILIP VONIĆ, MAKSIMIR
2. JOSIP GALOVIĆ, Osvit
3. RONALD QUITILEN, DUGA RESA
3. LEON SLAVIČEK, Dubrava
Cadets B (male) -49
B020
80
0
GORAN BUNČIĆ (TKD PRA)
195
12
MARKO GRABUŠIĆ (JASTREB)
209
MARKO VUKUŠIĆ (DUBRAVA)
B053
195
16
MARKO GRABUŠIĆ (JASTREB)
209
0
MARKO VUKUŠIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. MARKO GRABUŠIĆ, Jastreb
2. MARKO VUKUŠIĆ, Dubrava
3. GORAN BUNČIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
Cadets B (male) -53
B002
172
15
KARLO BLAŠKOVIĆ (TKD KAR)
140
0
DARIO ZAGOREC (DUBRAVA)
123
MATEJ DESANIĆ (SIBENIK)
176
KARLO ČOVRAN (TKD KAR)
70
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
B033
172
11
KARLO BLAŠKOVIĆ (TKD KAR)
123
14
MATEJ DESANIĆ (SIBENIK)
B034
176
1
KARLO ČOVRAN (TKD KAR)
70
13
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
B062
123
6
MATEJ DESANIĆ (SIBENIK)
70
13
TIN KATIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. TIN KATIĆ, DUGA RESA
2. MATEJ DESANIĆ, JURAJ DALMATINAC
3. KARLO ČOVRAN, Karlovac
3. KARLO BLAŠKOVIĆ, Karlovac
Cadets B (male) -57
B021
147
1
MARKO VLAHOVIĆ (DUBRAVA)
79
13
DAVID RAKUŠA (TKD PRA)
B022
174
11
MARTIN PISKAČ (TKD KAR)
218
13
MARIO GJURKINJAK (DANGUN)
B054
79
12
DAVID RAKUŠA (TKD PRA)
174
3
MARTIN PISKAČ (TKD KAR)
Medalists
1. DAVID RAKUŠA, TK Prana Karlovac
2. MARTIN PISKAČ, Karlovac
3. MARKO VLAHOVIĆ, Dubrava
3. MARIO GJURKINJAK, Dan-Gun
Cadets B (male) +65
B023
173
15
MIHAEL ROHTEK (TKD KAR)
219
0
ILIJA LOPAR (DANGUN)
B024
184
1
LEON HUZJAK (TKD KAR)
110
13
KRUNOSLAV TRNINIĆ (MAKSMR)
B055
173
9
MIHAEL ROHTEK (TKD KAR)
110
0
KRUNOSLAV TRNINIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. MIHAEL ROHTEK, Karlovac
2. KRUNOSLAV TRNINIĆ, MAKSIMIR
3. ILIJA LOPAR, Dan-Gun
3. LEON HUZJAK, Karlovac
Cadets B (female) -55
B025
288
16
TARA POSAVEC (OSVI)
71
9
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
B026
282
9
LEONARDA ŠIMIĆ (OSVI)
175
16
LORENA ČOLJA (TKD KAR)
B056
288
0
TARA POSAVEC (OSVI)
175
12
LORENA ČOLJA (TKD KAR)
Medalists
1. LORENA ČOLJA, Karlovac
2. TARA POSAVEC, Osvit
3. LEONARDA ŠIMIĆ, Osvit
3. MATEJA KASUNIĆ, DUGA RESA
Cadets B (female) -59
B037
283
10
NIKOLINA COLNAGO (OSVI)
284
13
LUCIA MAĆEŠIĆ (OSVI)
Medalists
1. LUCIA MAĆEŠIĆ, Osvit
2. NIKOLINA COLNAGO, Osvit
3. ----
3. ----
Juniors A (male) -55
B027
211
7
JURICA SEVER (DUBRAVA)
289
3
MARINO OKANOVIĆ (OSVI)
62
PAVLE ŠIMEK (JAKOVLJ)
B057
211
10
JURICA SEVER (DUBRAVA)
62
1
PAVLE ŠIMEK (JAKOVLJ)
Medalists
1. JURICA SEVER, Dubrava
2. PAVLE ŠIMEK, JAKOVLJE
3. MARINO OKANOVIĆ, Osvit
3. ----
Juniors A (male) -59
B038
239
13
MÁTÉ PÁSZTOR (SÁRGA T)
78
6
BRUNO RAHIJA (TKD PRA)
Medalists
1. MÁTÉ PÁSZTOR, Sárga Tenger Egyesület
2. BRUNO RAHIJA, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----
Juniors A (male) -68
B039
237
6
ZSOLT PÁSZTOR (SÁRGA T)
241
3
MARIO MEHMETI (KWON)
Medalists
1. ZSOLT PÁSZTOR, Sárga Tenger Egyesület
2. MARIO MEHMETI, KWON
3. ----
3. ----
Juniors A (female) -55
B040
212
11
LEA MAJETIĆ (DUBRAVA)
77
0
ANA OSTOJA (TKD PRA)
Medalists
1. LEA MAJETIĆ, Dubrava
2. ANA OSTOJA, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----
Juniors B (male) -68
B028
222
5
MATEO KOLMAN (JASTREB)
243
7
GABOR RAJCZI (SÁRGA T)
221
MATEJ IVANAC (OGULIN)
B058
243
7
GABOR RAJCZI (SÁRGA T)
221
10
MATEJ IVANAC (OGULIN)
Medalists
1. MATEJ IVANAC, Ogulin
2. GABOR RAJCZI, Sárga Tenger Egyesület
3. MATEO KOLMAN, Jastreb
3. ----
Seniors (male) -68
B029
92
11
ÁDÁM SOBOTKA (TAJFUN)
83
15
ZDENKO ITRIĆ (TKD PRA)
113
VLATKO BOLJEŠIĆ (BRINJ)
B059
83
8
ZDENKO ITRIĆ (TKD PRA)
113
1
VLATKO BOLJEŠIĆ (BRINJ)
Medalists
1. ZDENKO ITRIĆ, TK Prana Karlovac
2. VLATKO BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. ÁDÁM SOBOTKA, Tájfun SE
3. ----
Seniors (female) -57
B030
268
12
TINA MRAOVIĆ (MED)
244
0
KITTI LOVAS (SÁRGA T)
85
SNJEŽANA LINTA (TKD PRA)
B060
268
5
TINA MRAOVIĆ (MED)
85
1
SNJEŽANA LINTA (TKD PRA)
Medalists
1. TINA MRAOVIĆ, Medvedgrad
2. SNJEŽANA LINTA, TK Prana Karlovac
3. KITTI LOVAS, Sárga Tenger Egyesület
3. ----
Seniors (female) -73
B042
126
1
NIVES RADIĆ (SIBENIK)
267
7
IVA MARINČIĆ (MED)
Medalists
1. IVA MARINČIĆ, Medvedgrad
2. NIVES RADIĆ, JURAJ DALMATINAC
3. ----
3. ----