Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Dan Gun Open 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Kick (male)
Kick (female)
Minnies (male)
Minnies (female)
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors A (male)
Juniors A (female)
Juniors B (male)
Seniors (male)
Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (female) -27
Younger cadets (female) -30
Younger cadets (female) -33
Younger cadets (female) -36
Younger cadets (female) -39
Younger cadets (female) -43
Younger cadets (female) +51
Younger cadets (female) -27
A018
37
16
NIKA ČREP (ACTIV)
144
6
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
A019
264
10
ENA KULIĆ (MED)
100
15
KLARA MATEJČIĆ (MAKSMR)
A020
255
10
LEONARDA HUNSKI (MED)
169
6
LEA VINCEK (TKD KAR)
133
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
A048
37
13
NIKA ČREP (ACTIV)
100
1
KLARA MATEJČIĆ (MAKSMR)
A049
255
14
LEONARDA HUNSKI (MED)
133
2
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
A067
37
2
NIKA ČREP (ACTIV)
255
6
LEONARDA HUNSKI (MED)
Medalists
1. LEONARDA HUNSKI, Medvedgrad
2. NIKA ČREP, Activ
3. VANESSA BOSILJ, Ogulin
3. KLARA MATEJČIĆ, MAKSIMIR
Younger cadets (female) -30
A020A
226
8
ANDREA BARTULAC (GACKA)
43
1
RHEA ĐOKIĆ (ACTIV)
132
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
290
LANA DEMETER (MAKSMR)
48
TIA SLOVENC (ACTIV)
A042
226
5
ANDREA BARTULAC (GACKA)
132
3
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
A043
290
4
LANA DEMETER (MAKSMR)
48
7
TIA SLOVENC (ACTIV)
A064
226
10
ANDREA BARTULAC (GACKA)
48
11
TIA SLOVENC (ACTIV)
Medalists
1. TIA SLOVENC, Activ
2. ANDREA BARTULAC, GACKA
3. LANA DEMETER, MAKSIMIR
3. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
Younger cadets (female) -33
A008
36
11
NIKA BLAŽIČKO (ACTIV)
180
10
PATRICIJA MARKESINA (OMEGA)
A009
202
1
MAREA VODIPIJA (DANGUN)
161
9
ELA SEKUŠAK (JASTREB)
A010
171
9
LANA TEKIĆ (TKD KAR)
125
7
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
276
SARA LAZARUŠIĆ (OSVI)
A011
56
18
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
177
6
LANA MALOGORSKI (OMEGA)
A012
217
1
JOSIPA KIČIĆ (DANGUN)
224
13
LANA KOVAČEVIĆ (JASTREB)
A013
263
3
LEDA ĐIMOTI (MED)
277
8
TARRA BUDAK (OSVI)
215
ANTONIJA KAVEDŽIJA (DANGUN)
A037
36
9
NIKA BLAŽIČKO (ACTIV)
161
8
ELA SEKUŠAK (JASTREB)
A038
171
1
LANA TEKIĆ (TKD KAR)
276
5
SARA LAZARUŠIĆ (OSVI)
A039
56
11
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
224
19
LANA KOVAČEVIĆ (JASTREB)
A040
277
14
TARRA BUDAK (OSVI)
215
2
ANTONIJA KAVEDŽIJA (DANGUN)
A060
36
1
NIKA BLAŽIČKO (ACTIV)
276
11
SARA LAZARUŠIĆ (OSVI)
A061
224
4
LANA KOVAČEVIĆ (JASTREB)
277
6
TARRA BUDAK (OSVI)
A073
276
6
SARA LAZARUŠIĆ (OSVI)
277
1
TARRA BUDAK (OSVI)
Medalists
1. SARA LAZARUŠIĆ, Osvit
2. TARRA BUDAK, Osvit
3. NIKA BLAŽIČKO, Activ
3. LANA KOVAČEVIĆ, Jastreb
Younger cadets (female) -36
A021
192
8
ELA JELIĆ (OMEGA)
61
0
KLARA SENIČIĆ (JAKOVLJ)
148
SARA ŠAVORIĆ (DUBRAVA)
A022
142
6
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
158
3
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
122
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
A050
192
17
ELA JELIĆ (OMEGA)
148
5
SARA ŠAVORIĆ (DUBRAVA)
A051
142
15
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
122
2
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
A068
192
2
ELA JELIĆ (OMEGA)
142
8
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. EMA GALIĆ, Dubrava
2. ELA JELIĆ, Omega
3. LUCIJA DESANIĆ, JURAJ DALMATINAC
3. SARA ŠAVORIĆ, Dubrava
Younger cadets (female) -39
A044
28
7
MAJA ANDREIS (ACTIV)
261
3
LUCIJA PICEK POSAVEC (MED)
A045
279
9
MARTA HELENA PRPIĆ (OSVI)
131
2
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
A065
28
1
MAJA ANDREIS (ACTIV)
279
12
MARTA HELENA PRPIĆ (OSVI)
Medalists
1. MARTA HELENA PRPIĆ, Osvit
2. MAJA ANDREIS, Activ
3. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
3. LUCIJA PICEK POSAVEC, Medvedgrad
Younger cadets (female) -43
A023
124
1
MELANIE MATIĆ (SIBENIK)
242
7
DORA PERIĆ (MAKSMR)
280
CARLA ŠAKORONJA (OSVI)
A024
281
5
PETRA MRZLJAK (OSVI)
153
7
KARLA KIRIN (JASTREB)
93
MELANI PAVLIŠKO (JAKOVLJ)
A052
242
15
DORA PERIĆ (MAKSMR)
280
6
CARLA ŠAKORONJA (OSVI)
A053
153
12
KARLA KIRIN (JASTREB)
93
3
MELANI PAVLIŠKO (JAKOVLJ)
A069
242
3
DORA PERIĆ (MAKSMR)
153
4
KARLA KIRIN (JASTREB)
Medalists
1. KARLA KIRIN, Jastreb
2. DORA PERIĆ, MAKSIMIR
3. MELANI PAVLIŠKO, JAKOVLJE
3. CARLA ŠAKORONJA, Osvit
Younger cadets (female) +51
B008
12
0
BARBARA BAJAC (ACTIV)
146
0
RAHELA HUZANIĆ (DUBRAVA)
B009
208
12
MIRNA KNEZ (DUBRAVA)
189
6
ANA KELEMEN (TKD KAR)
B046
12
14
BARBARA BAJAC (ACTIV)
208
4
MIRNA KNEZ (DUBRAVA)
Medalists
1. BARBARA BAJAC, Activ
2. MIRNA KNEZ, Dubrava
3. RAHELA HUZANIĆ, Dubrava
3. ANA KELEMEN, Karlovac