Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
KARLOVAC OPEN 2014, 1st KOREA AMBASSADOR CUP
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets A (male)
Younger cadets A (female)
Younger cadets B (male)
Younger cadets B (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors A (male)
Juniors A (female)
Juniors B (male)
Juniors B (female)
Seniors A (male)
Seniors A (female)
Seniors B (male)
Seniors B (female)
Small olympics - A (male)
Small olympics - A (female)
Small olympics - B (male)
Small olympics - B (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets B (female) -41
Cadets B (female) -44
Cadets B (female) -47
Cadets B (female) -51
Cadets B (female) -55
Cadets B (female) -41
F031
202
8
NATALIE ZELEMBRZ (BUDOGRA)
249
7
KATARINA LUKAC (ŠUJICA )
F032
569
2
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
659
13
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
F055
202
4
NATALIE ZELEMBRZ (BUDOGRA)
659
14
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. IVA ĆURIĆ, ORKA AS
2. NATALIE ZELEMBRZ, Asia Budo Graz
3. NIKA TUMBRI, Tigar Zagreb
3. KATARINA LUKAC, ŠUJICA Tomislavgrad
Cadets B (female) -44
G017
807
0
PETRA DELIĆ (GUSAR)
276
0
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
250
MAGDALENA STIPIĆ (ŠUJICA )
G051
276
7
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
250
0
MAGDALENA STIPIĆ (ŠUJICA )
Medalists
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. MAGDALENA STIPIĆ, ŠUJICA Tomislavgrad
3. PETRA DELIĆ, Gusar
3. ----
Cadets B (female) -47
G018
365
13
KATJA VIDAKOVIĆ (TKD KAR)
672
14
JELENA BUČAR (ORKAAS)
G019
748
0
KAROLÍNA MRAVCOVÁ (FALCON)
511
0
GABRIELA TOMIĆ (FORTECA)
G052
672
10
JELENA BUČAR (ORKAAS)
748
20
KAROLÍNA MRAVCOVÁ (FALCON)
Medalists
1. KAROLÍNA MRAVCOVÁ, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2. JELENA BUČAR, ORKA AS
3. GABRIELA TOMIĆ, Forteca Korčula
3. KATJA VIDAKOVIĆ, Karlovac
Cadets B (female) -51
G041
113
6
LETIZIA COSTANTINO (FS_TS)
247
11
LAURA GRBIN (FORTECA)
Medalists
1. LAURA GRBIN, Forteca Korčula
2. LETIZIA COSTANTINO, FREE SPIRIT TRIESTE
3. ----
3. ----
Cadets B (female) -55
G042
278
12
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
618
0
TAMARA VRKIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MATEJA KASUNIĆ, DUGA RESA
2. TAMARA VRKIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----