Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Lee Kwangbae Jastreb Cup
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
Seniors (male)
Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets B (female) -37
Cadets B (female) -41
Cadets B (female) -44
Cadets B (female) -47
Cadets B (female) -51
Cadets B (female) -55
Cadets B (female) -59
Cadets B (female) +59
Cadets B (female) -37
D022
436
3
NIKA HAJAK (MAKSMR)
434
0
NELA ČUBRIČ (METALC)
105
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
D042
436
1
NIKA HAJAK (MAKSMR)
105
4
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
Medalists
1. LUCIJA HREBAC, BANIJA PANDAS
2. NIKA HAJAK, MAKSIMIR
3. NELA ČUBRIČ, METALAC
3. ----
Cadets B (female) -41
D008
402
1
LORA ĐURIĆ (VUKOVI)
353
7
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
D009
292
4
NICOLE DAGELIĆ (JASTREB)
512
16
LORENA MIRT (OSVI)
D010
107
3
MONA PETRIĆ (BAN-PAN)
470
5
NIKOLINA MANDIĆ (DUBRAVA)
561
ANTONIJA BUŠLJETA (TKSUŠAK)
D029
353
13
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
512
0
LORENA MIRT (OSVI)
D030
470
8
NIKOLINA MANDIĆ (DUBRAVA)
561
7
ANTONIJA BUŠLJETA (TKSUŠAK)
D046
353
6
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
470
1
NIKOLINA MANDIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. EMA GALIĆ, Dubrava
2. NIKOLINA MANDIĆ, Dubrava
3. LORENA MIRT, Osvit
3. ANTONIJA BUŠLJETA, SUŠAK
Cadets B (female) -44
D011
421
10
LAURA MARGETIĆ (MED)
347
6
KARLA KRIŽANAC (DUBRAVA)
372
NIKA CELINIĆ (ORI)
427
ANTONIJA HALAPIR (MED)
306
MARIJA BEŠLIĆ (POSKOK)
D031
421
19
LAURA MARGETIĆ (MED)
372
7
NIKA CELINIĆ (ORI)
D032
427
26
ANTONIJA HALAPIR (MED)
306
15
MARIJA BEŠLIĆ (POSKOK)
D047
421
11
LAURA MARGETIĆ (MED)
427
3
ANTONIJA HALAPIR (MED)
Medalists
1. LAURA MARGETIĆ, Medvedgrad
2. ANTONIJA HALAPIR, Medvedgrad
3. NIKA CELINIĆ, Orion
3. MARIJA BEŠLIĆ, POSKOK - POSUŠJE
Cadets B (female) -47
C015
312
14
TENA STRČIĆ (SPRTUS)
534
1
ANTONIA GALIJANIĆ (JASTREB)
415
BRUNA LUKAČIĆ (ORI)
C016
294
1
PETRA GRABUŠIĆ (JASTREB)
560
3
KLARA POLIĆ (TKSUŠAK)
255
IVANA LULIĆ (MAKSMR)
C034
312
10
TENA STRČIĆ (SPRTUS)
415
9
BRUNA LUKAČIĆ (ORI)
C035
560
16
KLARA POLIĆ (TKSUŠAK)
255
2
IVANA LULIĆ (MAKSMR)
C047
312
6
TENA STRČIĆ (SPRTUS)
560
16
KLARA POLIĆ (TKSUŠAK)
Medalists
1. KLARA POLIĆ, SUŠAK
2. TENA STRČIĆ, SPIRITUS
3. IVANA LULIĆ, MAKSIMIR
3. BRUNA LUKAČIĆ, Orion
Cadets B (female) -51
C020
491
1
PETRA CONER (OSVI)
251
9
FURJAN EMA (ZGDUB)
C021
493
5
MARIJA PERŠUN (OSVI)
339
8
LARA BRADAČ (PANTAR)
C040
251
8
FURJAN EMA (ZGDUB)
339
2
LARA BRADAČ (PANTAR)
Medalists
1. FURJAN EMA, ZG-DUBRAVA
2. LARA BRADAČ, TKD PANTAR
3. PETRA CONER, Osvit
3. MARIJA PERŠUN, Osvit
Cadets B (female) -55
C017
332
8
JELENA BUČAR (ORKAAS)
311
6
JOSIPA GASHI (SPRTUS)
194
KATARINA LATKOVIĆ (BAN-PAN)
336
MIHAELA KLAIĆ (ORKAAS)
545
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
C036
332
3
JELENA BUČAR (ORKAAS)
194
0
KATARINA LATKOVIĆ (BAN-PAN)
C037
336
7
MIHAELA KLAIĆ (ORKAAS)
545
4
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
C048
332
1
JELENA BUČAR (ORKAAS)
336
6
MIHAELA KLAIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. MIHAELA KLAIĆ, ORKA AS
2. JELENA BUČAR, ORKA AS
3. ANA MARIJA ŽALAC, GACKA
3. KATARINA LATKOVIĆ, BANIJA PANDAS
Cadets B (female) -59
B032
59
9
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
163
3
LEA MAKSIMOVIĆ (DRGNSLO)
Medalists
1. MATEJA KASUNIĆ, DUGA RESA
2. LEA MAKSIMOVIĆ, DRAGON
3. ----
3. ----
Cadets B (female) +59
A001
309
7
MARIJA CRNOGORAC (POSKOK)
429
0
ANTONELA CESSARE (MED)
514
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
462
PAULA BREKALO (TKDDS)
420
KLAUDIA CESSARE (MED)
A022
309
3
MARIJA CRNOGORAC (POSKOK)
514
12
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
A023
462
14
PAULA BREKALO (TKDDS)
420
7
KLAUDIA CESSARE (MED)
A037
514
5
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
462
2
PAULA BREKALO (TKDDS)
Medalists
1. NIKA PETANJEK, Dubrava
2. PAULA BREKALO, DUGO SELO
3. MARIJA CRNOGORAC, POSKOK - POSUŠJE
3. KLAUDIA CESSARE, Medvedgrad