Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
11. adidas MAKSIMIR CUP 2013.
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
Bistra
Bjelovar
Casper
Contra
Dan-Gun
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Futura
GACKA
jakovlje
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Ogulin
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Sárga-Tenger
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TCZ Ban Keglević
TK Prana Karlovac
TKD PANTAR
Velika Gorica
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Small olympics (male)-23
Small olympics (male)-26
Small olympics (female)-23
Younger cadets (male) -27
Younger cadets (male) -30
Younger cadets (female) -30
Cadets (male) -45
Younger cadets (male) -30
C001
251
4
DARIO PONGRAC (DUBRAVA)
367
1
LUKA GOLOMEIĆ (ORKAAS)
211
IAN MIDZOR (PANTERA)
395
ROK FAJDETIĆ (BKEGLEV)
338
MAKS ČOŠIĆ (MED)
122
PATRIK BETI (CASPER)
301
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
278
LUKA MIRKOVIĆ (JAKOVJE)
15
NIKO MORIĆ (MAKSMR)
C002
123
9
MARTIN MIKIĆ (CASPER)
396
7
MATIJA RADOŠ (BKEGLEV)
331
MARKO ANDABAKA (VG)
142
IVAN TOKIĆ (DUBRAVA)
7
KARLO BIŽIĆ (MAKSMR)
364
ALEN GOLOMEIĆ (ORKAAS)
345
NOA RUK (MED)
144
ANTE IVAN GREGURIĆ (DUBRAVA)
111
IVO VERNIK (TKDDS)
C011
251
3
DARIO PONGRAC (DUBRAVA)
211
11
IAN MIDZOR (PANTERA)
C012
395
3
ROK FAJDETIĆ (BKEGLEV)
338
3
MAKS ČOŠIĆ (MED)
C013
122
10
PATRIK BETI (CASPER)
301
6
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
C014
278
0
LUKA MIRKOVIĆ (JAKOVJE)
15
0
NIKO MORIĆ (MAKSMR)
C015
123
6
MARTIN MIKIĆ (CASPER)
331
4
MARKO ANDABAKA (VG)
C016
142
1
IVAN TOKIĆ (DUBRAVA)
7
10
KARLO BIŽIĆ (MAKSMR)
C017
364
0
ALEN GOLOMEIĆ (ORKAAS)
345
9
NOA RUK (MED)
C018
144
12
ANTE IVAN GREGURIĆ (DUBRAVA)
111
2
IVO VERNIK (TKDDS)
C031
211
7
IAN MIDZOR (PANTERA)
338
8
MAKS ČOŠIĆ (MED)
C032
122
12
PATRIK BETI (CASPER)
278
0
LUKA MIRKOVIĆ (JAKOVJE)
C033
123
0
MARTIN MIKIĆ (CASPER)
7
4
KARLO BIŽIĆ (MAKSMR)
C034
345
6
NOA RUK (MED)
144
0
ANTE IVAN GREGURIĆ (DUBRAVA)
C044
338
3
MAKS ČOŠIĆ (MED)
122
6
PATRIK BETI (CASPER)
C045
7
2
KARLO BIŽIĆ (MAKSMR)
345
3
NOA RUK (MED)
C051
122
9
PATRIK BETI (CASPER)
345
5
NOA RUK (MED)
Medalists
1. PATRIK BETI, Casper
2. NOA RUK, Medvedgrad
3. MAKS ČOŠIĆ, Medvedgrad
3. KARLO BIŽIĆ, MAKSIMIR