Prvenstvo Srbije za pionire i juniore

Date:07.03.2015 (subota)
Place:Beograd
Disciplines:-----
Date:14.03.2015 (subota)
Place:Sport Centar "Jane Sandanski", Avnoj Bulevar, Skopje, Macedonia
Disciplines:KYORUGI & POOMSAE
Registrations till:10.03.2015 23:59:00 (73 / 12 / 4)

G2 - 42th LOTTO DUTCH OPEN TAEKWONDO CHAMPIONSHIPS 2015

Date:14.03.2015 (subota) - 15.03.2015 (nedjelja)
Place:Netherlands
Disciplines:-----

Prvenstvo Srbije za kadete i seniore

Date:21.03.2015 (subota)
Place:Beograd
Disciplines:-----

SOFIA OPEN 2015 INTERNATIONAL TAEKWONDO TOURNAMENT

Date:21.03.2015 (subota) - 22.03.2015 (nedjelja)
Place:Sofia
Disciplines:-----
Date:22.03.2015 (nedjelja)
Place:JU SRC Derventa, Ulica Svetog Save broj 1, Derventa, Republika Srpska, BIH
Disciplines:KYORUGI
Registrations till:19.03.2015 23:59:00 (58 / 7 / 2)
Date:28.03.2015 (subota)
Place:Zagreb
Disciplines:-----
Registrations till:09.04.2014 23:59:00 (0 / 0 / 0)
Date:28.03.2015 (subota)
Place:Dvorana srednjoškolskog centra Imotski, Brune Bušića bb, Imotski, Hrvatska
Disciplines:KYORUGI
Registrations till:25.03.2015 23:59:00 (0 / 0 / 0)
Date:11.04.2015 (subota)
Place:ŠC "Sutinska Vrela", Dvoriček 2, Podsused, 10 000 Zagreb, Croatia
Disciplines:KYORUGI (VRTĆ/MK/K/J/S), POOMSAE, KICK
Registrations till:08.04.2015 23:59:00 (0 / 0 / 0)

JUNIORSKO I KADETSKO PRVENSTVO HRVATSKE

Date:18.04.2015 (subota)
Place:Split
Disciplines:-----

Netherland Children championships

Date:18.04.2015 (subota)
Place:Netherland
Disciplines:-----
Date:25.04.2015 (subota)
Place:Visoko
Disciplines:KYORUGI & POOMSAE
Registrations till:20.04.2015 00:00:00 (0 / 0 / 0)

TROFEJ BEOGRADA

Date:09.05.2015 (subota)
Place:Beograd
Disciplines:-----
Date:16.05.2015 (subota)
Place:Banja Luka
Disciplines:-----
Registrations till:01.01.2013 00:00:00 (0 / 0 / 0)

Prvenstvo Srbije do 21 godine

Date:17.05.2015 (nedjelja)
Place:Beograd
Disciplines:-----

Dutch masters

Date:23.05.2015 (subota)
Place:Netherlands
Disciplines:-----
Date:23.05.2015 (subota)
Place:Sportska dvorana "Mladost", Rakovac 1, Karlovac, Croatia
Disciplines:KYORUGI, POOMSAE, MALA OLIMPIJADA I KICK
Registrations till:20.05.2015 23:59:00 (5 / 2 / 2)

PRVENSTVO VOJVODINE

Date:23.05.2015 (subota) - 24.05.2015 (nedjelja)
Place:Sremska Mitrovica
Disciplines:-----
Date:30.05.2015 (subota)
Place:Športska dvorana „MAVRINCI“, Mavrinci 19a, 51219 ČAVLE
Disciplines:KYORUGI, KICK
Registrations till:27.05.2015 23:59:00 (0 / 0 / 0)
Date:06.06.2015 (subota)
Place:Brčko
Disciplines:-----
Registrations till:01.01.2013 00:00:00 (0 / 0 / 0)
Date:06.06.2015 (subota)
Place:
Disciplines:-----
Registrations till:09.04.2014 23:59:00 (0 / 0 / 0)
Date:13.06.2015 (subota)
Place:Sportska dvorana 'Robert Barbić-Beli', Senj, Hrvatska
Disciplines:KYORUGI, KICK
Registrations till:10.06.2015 23:59:00 (0 / 0 / 0)

Grand-Prix Series 1

Date:14.08.2015 (petak) - 16.08.2015 (nedjelja)
Place:Moscow, Russia
Disciplines:-----
Date:22.08.2015 (subota) - 23.08.2015 (nedjelja)
Place:Korčula
Disciplines:-----
Registrations till:09.04.2014 23:59:00 (0 / 0 / 0)

World Cadet Championships

Date:23.08.2015 (nedjelja) - 26.08.2015 (srijeda)
Place:Muju, Korea
Disciplines:-----
Date:26.09.2015 (subota)
Place:Ugljevik
Disciplines:-----
Registrations till:01.01.2013 00:00:00 (0 / 0 / 0)

Kup Srbije

Date:26.09.2015 (subota)
Place:Beograd
Disciplines:-----

Grand-Prix Series 3

Date:15.10.2015 (četvrtak) - 17.10.2015 (subota)
Place:Manchester, GB
Disciplines:-----

VOJVODINA OPEN

Date:24.10.2015 (subota)
Place:Novi Sad
Disciplines:-----
Date:31.10.2015 (subota)
Place:Skopje
Disciplines:KYORUGI
Registrations till:26.10.2015 23:59:00 (0 / 0 / 0)
Date:01.11.2015 (nedjelja)
Place:Bijeljina
Disciplines:-----
Registrations till:01.01.2013 00:00:00 (0 / 0 / 0)

ELIT OPEN

Date:14.11.2015 (subota)
Place:Inđija
Disciplines:-----
Date:12.12.2015 (subota)
Place:Zagreb
Disciplines:-----
Registrations till:09.04.2014 23:59:00 (0 / 0 / 0)