Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
12. adidas MAKSIMIR CUP 2014.
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
ASD DRAGO JESOLO
Bistra
Casper
Contra
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
Hwarang Ivanec
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KBS Naisus
Lekenik
MAKSIMIR
MASTER
Novalja
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SENJ
SPIRITUS
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Škorpion
Taekwondo klub "Hrvatski orao"
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TCZ Ban Keglević
TKD BRINJE
TKD PANTAR
Tkd Plamen
TKD Zaprešić
Velika Gorica
Zelingrad
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (female) -27
Younger cadets (female) -43
Younger cadets (female) -47
Cadets A (male) -37
Cadets A (male) -61
Cadets A (female) -51
Cadets B (female) -41
Younger cadets (female) -27
E025
425
9
NIKA ČREP (ACTIV)
239
3
DINA SELAK (SENJ)
496
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
58
LUCIJA JELIC (PANTERA)
220
LANA PRĐUN (MASTER)
E046
425
5
NIKA ČREP (ACTIV)
496
6
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
E047
58
18
LUCIJA JELIC (PANTERA)
220
7
LANA PRĐUN (MASTER)
E058
496
1
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
58
9
LUCIJA JELIC (PANTERA)
Medalists
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. VANESSA BOSILJ, Ogulin
3. LANA PRĐUN, MASTER
3. NIKA ČREP, Activ
Younger cadets (female) -43
E026
247
7
NINA MIHELAC (SENJ)
417
6
MARE BRAJEVIĆ (ACTIV)
E027
197
12
KARLA HOGGE (CASPER)
313
0
LUCIJA ROŠKO (SIBENIK)
E028
362
2
PETRA ČUNČIĆ (VG)
416
10
MAJA ANDREIS (ACTIV)
E029
195
0
BARBARA ŠOŠTARIĆ (CASPER)
261
0
MARTA ŠARIĆ (CRO)
E048
247
1
NINA MIHELAC (SENJ)
197
5
KARLA HOGGE (CASPER)
E049
416
9
MAJA ANDREIS (ACTIV)
195
11
BARBARA ŠOŠTARIĆ (CASPER)
E059
197
8
KARLA HOGGE (CASPER)
195
2
BARBARA ŠOŠTARIĆ (CASPER)
Medalists
1. KARLA HOGGE, Casper
2. BARBARA ŠOŠTARIĆ, Casper
3. NINA MIHELAC, SENJ
3. MAJA ANDREIS, Activ
Younger cadets (female) -47
F010
241
16
IVA GORSKI (SENJ)
403
1
HELENA KLINČIĆ (ACTIV)
79
DORA PERIĆ (MAKSMR)
349
BARBARA TARANDEK (VG)
314
MELANIE MATIĆ (SIBENIK)
F035
241
8
IVA GORSKI (SENJ)
79
13
DORA PERIĆ (MAKSMR)
F036
349
17
BARBARA TARANDEK (VG)
314
5
MELANIE MATIĆ (SIBENIK)
F055
79
16
DORA PERIĆ (MAKSMR)
349
15
BARBARA TARANDEK (VG)
Medalists
1. DORA PERIĆ, MAKSIMIR
2. BARBARA TARANDEK, Velika Gorica
3. IVA GORSKI, SENJ
3. MELANIE MATIĆ, JURAJ DALMATINAC
Cadets A (male) -37
G001
244
0
VID PRPIĆ (SENJ)
550
13
FRAN KRVAVICA (CASPER)
334
MARKO KRISTOF (PANTERA)
G002
343
20
VITO JELIC (PANTERA)
167
6
ĐULIJANO ĐURĐEVIĆ (OMEGA)
431
ROKO MATIJEVIĆ (ACTIV)
G023
550
13
FRAN KRVAVICA (CASPER)
334
1
MARKO KRISTOF (PANTERA)
G024
343
0
VITO JELIC (PANTERA)
431
0
ROKO MATIJEVIĆ (ACTIV)
G051
550
18
FRAN KRVAVICA (CASPER)
343
5
VITO JELIC (PANTERA)
Medalists
1. FRAN KRVAVICA, Casper
2. VITO JELIC, Pantera
3. MARKO KRISTOF, Pantera
3. ROKO MATIJEVIĆ, Activ
Cadets A (male) -61
G030
245
8
KARLO TOMLJENOVIĆ (SENJ)
510
1
EDISON OLLURI (JASTREB)
Medalists
1. KARLO TOMLJENOVIĆ, SENJ
2. EDISON OLLURI, Jastreb
3. ----
3. ----
Cadets A (female) -51
G017
254
9
DORA MATUŠIĆ (CRO)
426
7
NIKA TEPŠIĆ (ACTIV)
246
PAULA TOMLJENOVIĆ (SENJ)
G047
254
8
DORA MATUŠIĆ (CRO)
246
5
PAULA TOMLJENOVIĆ (SENJ)
Medalists
1. DORA MATUŠIĆ, TKD Zaprešić
2. PAULA TOMLJENOVIĆ, SENJ
3. NIKA TEPŠIĆ, Activ
3. ----
Cadets B (female) -41
F033
479
1
PAULA DODIĆ (SPRTUS)
522
12
LARA BRADAČ (PANTAR)
F034
204
5
ENA VEVEREC (BIST)
243
4
GEA TOMLJNOVIĆ (SENJ)
F054
522
1
LARA BRADAČ (PANTAR)
204
5
ENA VEVEREC (BIST)
Medalists
1. ENA VEVEREC, Bistra
2. LARA BRADAČ, TKD PANTAR
3. GEA TOMLJNOVIĆ, SENJ
3. PAULA DODIĆ, SPIRITUS