Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14. adidas Maksimir kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
Area 6
Area 7
Area K
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje -47
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadetkinje A -33
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -44
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Kadetkinje B -41
Juniori -45
Mlađe kadetkinje -47
4001
14
4
ANA STIMAC (PANTERA)
579
6
EMA KUČIŠ (VG)
393
PETRA GEČEK (ORKAAS)
4002
323
6
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
419
5
CHIARA DUJMOVIĆ (OSVI)
11
AMILA KARAGA (FRENKI)
4003
319
2
IRA LAMBAŠA (SIBENIK)
474
12
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
456
AMILA BAŠIĆ (BORAC)
4004
350
13
KAROLINA KIŠ (OMEGA)
489
9
PAULA TOTIĆ (TIGAZ)
299
SARA KRKOVIĆ (FENVUK)
4017
579
1
EMA KUČIŠ (VG)
393
6
PETRA GEČEK (ORKAAS)
4018
323
0
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
11
0
AMILA KARAGA (FRENKI)
4019
474
20
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
456
6
AMILA BAŠIĆ (BORAC)
4020
350
15
KAROLINA KIŠ (OMEGA)
299
9
SARA KRKOVIĆ (FENVUK)
4040
393
4
PETRA GEČEK (ORKAAS)
323
7
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
4041
474
10
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
350
7
KAROLINA KIŠ (OMEGA)
4054
323
5
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
474
8
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
Medalists
1. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
2. TEREZA BERAČ, JURAJ DALMATINAC
3. KAROLINA KIŠ, Omega
3. PETRA GEČEK, ORKA AS
Kadeti A -37
4005
151
1
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
104
5
IAN MIDZOR (PANTERA)
530
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
4006
516
8
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
485
5
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
482
MAX HAJAK (MAKSMR)
4030
104
10
IAN MIDZOR (PANTERA)
530
3
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
4031
516
13
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
482
4
MAX HAJAK (MAKSMR)
4049
104
7
IAN MIDZOR (PANTERA)
516
6
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
Medalists
1. IAN MIDZOR, Pantera
2. IVANO KURTOVIĆ, SUŠAK
3. LEON ŽAGAR, SUŠAK
3. MAX HAJAK, MAKSIMIR
Kadeti A -41
4007
433
11
JAN ŠURBAT (OSVI)
236
5
HERIBERT POVH (MONTR)
4008
502
3
MELHIOR GÁL (TAJFUN)
105
19
VITO JELIC (PANTERA)
4009
613
4
LEON DUKANOVIĆ (ELITE)
159
5
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
4010
576
8
TONI BUCKOVIĆ (IO)
109
0
DAVID MIHIC (PANTERA)
4032
433
2
JAN ŠURBAT (OSVI)
105
14
VITO JELIC (PANTERA)
4033
159
1
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
576
3
TONI BUCKOVIĆ (IO)
4050
105
4
VITO JELIC (PANTERA)
576
3
TONI BUCKOVIĆ (IO)
Medalists
1. VITO JELIC, Pantera
2. TONI BUCKOVIĆ, ION
3. JAN ŠURBAT, Osvit
3. VITO MILANOVIĆ, Jastreb
Kadeti A -45
4021
430
11
BORNA HERCEG (OSVI)
367
0
DORIAN DEMETER (MAKSMR)
4022
155
3
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
545
17
TOMISLAV ČUPIĆ (ZGDUB)
4044
430
5
BORNA HERCEG (OSVI)
545
4
TOMISLAV ČUPIĆ (ZGDUB)
Medalists
1. BORNA HERCEG, Osvit
2. TOMISLAV ČUPIĆ, ZG-DUBRAVA
3. DORIAN DEMETER, MAKSIMIR
3. MATEO VUKŠIĆ, Jastreb
Kadetkinje A -33
4023
268
0
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
107
0
NIKA KOLAREK (PANTERA)
4024
241
0
EMA SAMARZIJA (PANTERA)
475
14
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
4045
268
12
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
475
0
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
Medalists
1. KORINA HOLJEVAC, Dubrava
2. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
3. ----
3. EMA SAMARZIJA, Pantera
Kadetkinje A -37
4042
183
9
MAREA VODOPIJA (COB)
512
16
NIKA JURAC (FENVUK)
Medalists
1. NIKA JURAC, FENIKS-VUKOMEREC
2. MAREA VODOPIJA, Cobra
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -41
4011
152
3
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
281
0
NIKA PALIĆ (DUBRAVA)
4012
364
8
LANA DEMETER (MAKSMR)
593
9
RHEA ĐOKIĆ (IO)
4013
611
1
LANA PETRAČIJA (ELITE)
582
7
TIA SLOVENC (IO)
479
NIKA HAJAK (MAKSMR)
4034
152
5
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
593
2
RHEA ĐOKIĆ (IO)
4035
582
6
TIA SLOVENC (IO)
479
0
NIKA HAJAK (MAKSMR)
4051
152
8
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
582
7
TIA SLOVENC (IO)
Medalists
1. IVONA STRAŠĆEK, Jastreb
2. TIA SLOVENC, ION
3. RHEA ĐOKIĆ, ION
3. NIKA HAJAK, MAKSIMIR
Kadetkinje A -44
4014
269
6
ELA BUKOVAC (DUBRAVA)
589
5
MAJA ANDREIS (IO)
365
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
4015
157
1
NICOLE DAGELIĆ (JASTREB)
633
10
MARTA KVEŽ (ELITE)
581
KATJA BARIĆ (IO)
4036
269
20
ELA BUKOVAC (DUBRAVA)
365
0
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
4037
633
6
MARTA KVEŽ (ELITE)
581
2
KATJA BARIĆ (IO)
4052
269
0
ELA BUKOVAC (DUBRAVA)
633
7
MARTA KVEŽ (ELITE)
Medalists
1. MARTA KVEŽ, ELITE
2. ELA BUKOVAC, Dubrava
3. KATJA BARIĆ, ION
3. VERONIKA SOVIĆ, MAKSIMIR
Kadeti B -37
4025
58
12
DAVID VELAULA (SPRTKPD)
332
1
LUKA PRELOG (TKV)
170
JURE ŠKUNCA (NOVALJA)
4046
58
23
DAVID VELAULA (SPRTKPD)
170
0
JURE ŠKUNCA (NOVALJA)
Medalists
1. DAVID VELAULA, "SPARTAK" Prijedor
2. JURE ŠKUNCA, Novalja
3. LUKA PRELOG, VRBOVEC
3. ----
Kadeti B -41
4026
532
4
MÁRK BOZOKI (SATENG)
389
6
LUKA MAMIC (ORKAAS)
4027
592
3
STEFAN STOJNIĆ (SPRTKPD)
249
15
TEON TUČEK (ACTIV)
4047
389
1
LUKA MAMIC (ORKAAS)
249
12
TEON TUČEK (ACTIV)
Medalists
1. TEON TUČEK, Activ
2. LUKA MAMIC, ORKA AS
3. STEFAN STOJNIĆ, "SPARTAK" Prijedor
3. MÁRK BOZOKI, Sárga-Tenger Taekwondo Klub
Kadeti B -45
4028
445
0
MILAN ĐOKIĆ (OSVI)
287
20
FILIP GALIJANIĆ (JASTREB)
4029
185
14
LOVRO TUBA (BORIK)
567
0
JOSIP KOVAČEC (MAKSMR)
4048
287
13
FILIP GALIJANIĆ (JASTREB)
185
6
LOVRO TUBA (BORIK)
Medalists
1. FILIP GALIJANIĆ, Jastreb
2. LOVRO TUBA, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. MILAN ĐOKIĆ, Osvit
3. JOSIP KOVAČEC, MAKSIMIR
Kadetkinje B -41
4016
473
28
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
304
4
LANA BURIĆ (GACKA)
288
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
64
MARTA BEBEK (TKTRNJE)
524
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
4038
473
16
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
288
3
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
4039
64
12
MARTA BEBEK (TKTRNJE)
524
10
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
4053
473
14
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
64
5
MARTA BEBEK (TKTRNJE)
Medalists
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. MARTA BEBEK, TK TRNJE
3. CARMEN HEINRICH, Jastreb
3. ANA CIPETIĆ, Zagreb
Juniori -45
4043
220
5
LUKA DREMPETIĆ (S.SOKOL)
314
2
FRAN KRVAVICA (CASPER)
Medalists
1. LUKA DREMPETIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
2. FRAN KRVAVICA, Casper
3. ----
3. ----