Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
14. adidas Maksimir cup
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"SPARTAK" Prijedor
"START"
Activ
ASD DRAGO JESOLO
Bistra
Bjelovar
Casper
Cobra
Contra
Čigra
Dan-Gun
DONAT
Dubrava
ELITE
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
METALAC
Monter
Novalja
Ogulin
Omega
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Rovinj
RUGVICA
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
Scardona Combat
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
ŠKORPION GORNJA VRBA
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Tájfun SE
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TK TRNJE
TKD BRINJE
tkd frenki
TKD klub Kang
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (male) -33
Cadets A (female) +59
Cadets B (male) -57
Younger cadets (male) -33
1001
569
3
DARIO VINCEK (RUG)
604
2
LUCAS BOŽIĆ (IO)
182
JANKO KATULIĆ (LEKENIK)
345
LOVRO BEDEKOVIĆ (DUBRAVA)
450
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
455
ALI TALHA OZCOBAN (BORAC)
492
SVEN TINODI (TIGAZ)
391
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
119
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
1002
41
0
NIKO LUČIĆ (MAKSMR)
500
0
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
521
MARK HREN (TKDKANG)
347
MARKO KOJIĆ (DUBRAVA)
169
FLORIJAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
44
ALVISE COMIN (DRAGO)
414
ANDRIJA VLAHOV (SIBENIK)
402
IVAN ŠARIĆ (BKEGLEV)
603
VIKTOR VRBAN (IO)
1016
569
1
DARIO VINCEK (RUG)
182
2
JANKO KATULIĆ (LEKENIK)
1017
345
13
LOVRO BEDEKOVIĆ (DUBRAVA)
450
12
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
1018
455
5
ALI TALHA OZCOBAN (BORAC)
492
4
SVEN TINODI (TIGAZ)
1019
391
8
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
119
3
FILIP PUŠIĆ (NOVALJA)
1020
41
2
NIKO LUČIĆ (MAKSMR)
521
3
MARK HREN (TKDKANG)
1021
347
5
MARKO KOJIĆ (DUBRAVA)
169
0
FLORIJAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
1022
44
2
ALVISE COMIN (DRAGO)
414
8
ANDRIJA VLAHOV (SIBENIK)
1023
402
1
IVAN ŠARIĆ (BKEGLEV)
603
3
VIKTOR VRBAN (IO)
1040
182
2
JANKO KATULIĆ (LEKENIK)
345
11
LOVRO BEDEKOVIĆ (DUBRAVA)
1041
455
1
ALI TALHA OZCOBAN (BORAC)
391
13
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
1042
521
5
MARK HREN (TKDKANG)
347
3
MARKO KOJIĆ (DUBRAVA)
1043
414
3
ANDRIJA VLAHOV (SIBENIK)
603
8
VIKTOR VRBAN (IO)
1052
345
1
LOVRO BEDEKOVIĆ (DUBRAVA)
391
13
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
1053
521
6
MARK HREN (TKDKANG)
603
4
VIKTOR VRBAN (IO)
1059
391
14
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
521
5
MARK HREN (TKDKANG)
Medalists
1. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
2. MARK HREN, TKD klub Kang
3. LOVRO BEDEKOVIĆ, Dubrava
3. VIKTOR VRBAN, ION
Cadets A (female) +59
6001
324
8
SARA RAK (SIBENIK)
201
2
LUCIA PALINIĆ (SCOMBAT)
6002
1
3
BLERINA HYKOLLI (MAKSMR)
210
4
LAURA DUJMOVIĆ (S.SOKOL)
6003
526
18
TIJA DOBRIČ (TKDKANG)
203
3
MARIJETA PIŽIĆ (SCOMBAT)
82
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
6004
296
8
TAMARA VRKIĆ (JASTREB)
622
1
KLARA BANIĆ (SCOMBAT)
311
ZARA KARDUM (DONAT)
6005
81
0
DORA PERIĆ (MAKSMR)
382
0
MARUŠKA KALIK (LOKOM)
267
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
6012
324
2
SARA RAK (SIBENIK)
210
3
LAURA DUJMOVIĆ (S.SOKOL)
6013
526
15
TIJA DOBRIČ (TKDKANG)
82
1
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
6014
296
14
TAMARA VRKIĆ (JASTREB)
311
1
ZARA KARDUM (DONAT)
6015
382
5
MARUŠKA KALIK (LOKOM)
267
6
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
6028
210
5
LAURA DUJMOVIĆ (S.SOKOL)
526
7
TIJA DOBRIČ (TKDKANG)
6029
296
1
TAMARA VRKIĆ (JASTREB)
267
10
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
6045
526
5
TIJA DOBRIČ (TKDKANG)
267
17
NIKA PETANJEK (DUBRAVA)
Medalists
1. NIKA PETANJEK, Dubrava
2. TIJA DOBRIČ, TKD klub Kang
3. TAMARA VRKIĆ, Jastreb
3. LAURA DUJMOVIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
Cadets B (male) -57
5037
417
14
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
519
1
GAL MARŠIČ (TKDKANG)
Medalists
1. BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ, JAKOVLJE
2. GAL MARŠIČ, TKD klub Kang
3. ----
3. ----