Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
14. Jastreb Open 2012
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
LIMAČI A (M)
LIMAČI A (Ž)
LIMAČI B (M)
LIMAČI B (Ž)
KICK A (M)
KICK A (Ž)
KICK B (M)
KICK B (Ž)
MLAĐI KADETI A (M)
MLAĐI KADETI A (Ž)
MLAĐI KADETI B (M)
MLAĐI KADETI B (Ž)
KADETI A (M)
KADETI A (Ž)
KADETI B (M)
KADETI B (Ž)
JUNIORI (M)
JUNIORI (ž)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
MLAĐI KADETI B (Ž) -27
MLAĐI KADETI B (Ž) -30
MLAĐI KADETI B (Ž) -33
MLAĐI KADETI B (Ž) -36
MLAĐI KADETI B (Ž) -39
MLAĐI KADETI B (Ž) -43
MLAĐI KADETI B (Ž) -47
MLAĐI KADETI B (Ž) -51
MLAĐI KADETI B (Ž) +51
MLAĐI KADETI B (Ž) -27
386
ELA SEKUŠAK (JASTREB)
76
2
VIKTORIA KAUDERER (HUNGARY)
55
17
LARA PETEK (FOX)
596
1
PATRICIJA SUNTEŠIĆ (SAJNAM)
94
5
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
697
KARLA GALE (VG)
386
2
ELA SEKUŠAK (JASTREB)
55
8
LARA PETEK (FOX)
94
2
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
697
0
KARLA GALE (VG)
55
5
LARA PETEK (FOX)
94
0
NIKOLINA CAFUK (HIVANEC)
Medalists
1. LARA PETEK, Fox
2. NIKOLINA CAFUK, Hwarang Ivanec
3. ELA SEKUŠAK, Jastreb
3. KARLA GALE, Velika Gorica
MLAĐI KADETI B (Ž) -30
24
4
IVONA STRAŠČEK (ČIGRA)
643
1
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
699
ANDREA SUČIĆ (VG)
724
1
HANA VLAŠIĆ (CONTRA)
597
1
JANJA VESELČIĆ (SAJNAM)
198
5
HELENA BOROVIĆ (ORKAAS)
700
6
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
598
5
MATEA FABRIC (SAJNAM)
495
8
ANA MUHEK (BIST)
701
0
LANA MALETIĆ (VG)
252
5
LAURA KOPCSIK (SARGA)
698
0
LANA VEZMAR (VG)
13
12
MATEA BORIĆ (BRINJ)
313
5
JAS STAJNMEC (TKD KBK)
816
12
ANA KOBALI (ZAPRSC)
24
8
IVONA STRAŠČEK (ČIGRA)
699
1
ANDREA SUČIĆ (VG)
724
2
HANA VLAŠIĆ (CONTRA)
700
3
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
495
9
ANA MUHEK (BIST)
252
4
LAURA KOPCSIK (SARGA)
13
11
MATEA BORIĆ (BRINJ)
816
7
ANA KOBALI (ZAPRSC)
24
6
IVONA STRAŠČEK (ČIGRA)
700
2
LEONARDA ŠIPUŠIĆ (VG)
495
2
ANA MUHEK (BIST)
13
14
MATEA BORIĆ (BRINJ)
24
1
IVONA STRAŠČEK (ČIGRA)
13
0
MATEA BORIĆ (BRINJ)
Medalists
1. IVONA STRAŠČEK, Čigra
2. MATEA BORIĆ, TKD BRINJE
3. LEONARDA ŠIPUŠIĆ, Velika Gorica
3. ANA MUHEK, Bistra
MLAĐI KADETI B (Ž) -33
38
DUNJA DUJIĆ (TKDDM)
276
PAOLA VEČKOVIĆ (S.SOKOL)
297
HELENA HUNDIĆ (MAKSMR)
149
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
131
IRIS DINKOVIĆ (MED)
783
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
702
MARTA PLEŠA (VG)
496
6
JANA DRVIŠ (BIST)
829
0
MINA HRUBIK (SRBIJA)
199
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
319
TARA NIKOLIĆ (VARAZDN)
330
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
497
1
EMA MIDZAN (BIST)
2
6
NIKOLINA ŽGELA (BAN-PAN)
39
KAIRA PFEIFER (TKDDM)
556
MARTA HELENA PRPIĆ (OSVI)
769
0
MATEA MATAIĆ (LVNC)
817
4
FANI GELO (ZAPRSC)
736
ENA VEVEREC (JAKOVLJ)
38
7
DUNJA DUJIĆ (TKDDM)
276
10
PAOLA VEČKOVIĆ (S.SOKOL)
297
0
HELENA HUNDIĆ (MAKSMR)
149
5
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
131
0
IRIS DINKOVIĆ (MED)
783
1
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
702
0
MARTA PLEŠA (VG)
496
2
JANA DRVIŠ (BIST)
199
4
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
319
2
TARA NIKOLIĆ (VARAZDN)
330
7
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
2
1
NIKOLINA ŽGELA (BAN-PAN)
39
7
KAIRA PFEIFER (TKDDM)
556
17
MARTA HELENA PRPIĆ (OSVI)
817
2
FANI GELO (ZAPRSC)
736
6
ENA VEVEREC (JAKOVLJ)
276
3
PAOLA VEČKOVIĆ (S.SOKOL)
149
6
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
783
9
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
496
6
JANA DRVIŠ (BIST)
199
12
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
330
12
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
556
6
MARTA HELENA PRPIĆ (OSVI)
736
12
ENA VEVEREC (JAKOVLJ)
149
0
HELENA KIČEMA (NOVIZ)
783
4
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
199
5
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
736
4
ENA VEVEREC (JAKOVLJ)
783
2
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
199
0
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
2. IVA ĆURIĆ, ORKA AS
3. HELENA KIČEMA, Novi Zagreb
3. ENA VEVEREC, JAKOVLJE
MLAĐI KADETI B (Ž) -36
737
KARLA COHA (JAKOVLJ)
652
15
MARTINA SANDELIĆ (SKRPN)
791
17
HELENA KRZNARIĆ (SENJ)
14
6
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
387
3
KARLA KIRIN (JASTREB)
498
4
MATEA FUMIĆ (BIST)
537
2
LARA STANIĆ (MARTGR)
132
NIKA KLEPAC (MED)
557
6
PETRA MRZLJAK (OSVI)
3
5
FRANKA TURIĆ (BAN-PAN)
150
3
LARA CVJETKO (NOVIZ)
388
0
JOSIPA JURIĆ (JASTREB)
19
1
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
644
0
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
737
9
KARLA COHA (JAKOVLJ)
791
18
HELENA KRZNARIĆ (SENJ)
14
6
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
498
4
MATEA FUMIĆ (BIST)
132
14
NIKA KLEPAC (MED)
557
2
PETRA MRZLJAK (OSVI)
150
0
LARA CVJETKO (NOVIZ)
19
3
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
791
1
HELENA KRZNARIĆ (SENJ)
14
0
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
132
3
NIKA KLEPAC (MED)
19
4
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
791
11
HELENA KRZNARIĆ (SENJ)
19
14
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
Medalists
1. DORA MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
2. HELENA KRZNARIĆ, SENJ
3. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. NIKA KLEPAC, Medvedgrad
MLAĐI KADETI B (Ž) -39
259
5
KARLA ANČIĆ (ST-KWAN)
389
3
MIA VEKIĆ (JASTREB)
558
8
LUCIJA ČEPO (OSVI)
712
4
MIHAELA JURIĆ (TKV)
277
0
PETRA ŠENIĆNJAK (S.SOKOL)
4
12
KATARINA LATKOVIĆ (BAN-PAN)
703
0
MARINA VRBIĆ (VG)
56
0
TESA RAJČEVIĆ (FOX)
259
6
KARLA ANČIĆ (ST-KWAN)
558
7
LUCIJA ČEPO (OSVI)
4
0
KATARINA LATKOVIĆ (BAN-PAN)
56
5
TESA RAJČEVIĆ (FOX)
558
3
LUCIJA ČEPO (OSVI)
56
4
TESA RAJČEVIĆ (FOX)
Medalists
1. TESA RAJČEVIĆ, Fox
2. LUCIJA ČEPO, Osvit
3. KARLA ANČIĆ, St-kwan
3. KATARINA LATKOVIĆ, BANIJA PANDAS
MLAĐI KADETI B (Ž) -43
133
MIRTA JAIĆ (MED)
704
0
EMA BARIŠIĆ (VG)
278
5
ANTONIJA MALOIĆ (S.SOKOL)
792
6
PAULA TOMLJENOVIĆ (SENJ)
200
9
DORA PONGRAC (ORKAAS)
26
NIKA BARIĆ (ČIGRA)
706
BARBARA TARANDEK (VG)
25
AMELA NICOL IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
662
5
PAULA ŠOŠA (TIGAZ)
705
8
NINA MIKULIN (VG)
201
SARA TOMAC (ORKAAS)
133
1
MIRTA JAIĆ (MED)
278
6
ANTONIJA MALOIĆ (S.SOKOL)
200
9
DORA PONGRAC (ORKAAS)
26
8
NIKA BARIĆ (ČIGRA)
706
0
BARBARA TARANDEK (VG)
25
10
AMELA NICOL IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
705
7
NINA MIKULIN (VG)
201
2
SARA TOMAC (ORKAAS)
278
4
ANTONIJA MALOIĆ (S.SOKOL)
200
8
DORA PONGRAC (ORKAAS)
25
7
AMELA NICOL IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
705
0
NINA MIKULIN (VG)
200
7
DORA PONGRAC (ORKAAS)
25
4
AMELA NICOL IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. DORA PONGRAC, ORKA AS
2. AMELA NICOL IMŠIROVIĆ, Čigra
3. ANTONIJA MALOIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. NINA MIKULIN, Velika Gorica
MLAĐI KADETI B (Ž) -47
663
MIRNA JAVOROVIĆ (TIGAZ)
314
4
JAS STAJNMEC (TKD KBK)
156
1
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
663
1
MIRNA JAVOROVIĆ (TIGAZ)
314
13
JAS STAJNMEC (TKD KBK)
Medalists
1. JAS STAJNMEC, TKD-KBK-MARIBOR
2. MIRNA JAVOROVIĆ, Tigar Zagreb
3. ANA KUČINIĆ, Ogulin
3. ----
MLAĐI KADETI B (Ž) -51
339
LUCIJA JAKOVLJEVIĆ (TKDDS)
338
3
ANELLI TIRO (TKDDS)
390
7
LUCIJA OBROVAC (JASTREB)
339
2
LUCIJA JAKOVLJEVIĆ (TKDDS)
390
10
LUCIJA OBROVAC (JASTREB)
Medalists
1. LUCIJA OBROVAC, Jastreb
2. LUCIJA JAKOVLJEVIĆ, DUGO SELO
3. ANELLI TIRO, DUGO SELO
3. ----
MLAĐI KADETI B (Ž) +51
20
DORIS BEGIĆ (CROSTAR)
818
TEA MRŠIĆ (ZAPRSC)
68
NIKA PRPIĆ (GACKA)
707
8
LUCIJA MEDARIĆ (VG)
100
10
DORA MIHALIĆ (LOKOM)
20
4
DORIS BEGIĆ (CROSTAR)
818
1
TEA MRŠIĆ (ZAPRSC)
68
5
NIKA PRPIĆ (GACKA)
100
4
DORA MIHALIĆ (LOKOM)
20
2
DORIS BEGIĆ (CROSTAR)
68
3
NIKA PRPIĆ (GACKA)
Medalists
1. NIKA PRPIĆ, GACKA
2. DORIS BEGIĆ, Cro Star - Mostar
3. TEA MRŠIĆ, Zaprešić
3. DORA MIHALIĆ, Lokomotiva