Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
14. Sv. Nikola 2016
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Banjica
Bistra
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Karlovac
LOVINAC
Ogulin
Omega
Pantera
Plitvice
Rovinj
RUGVICA
SENJ
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -36
Kadeti -37
Kadeti -49
Kadeti -61
Kadetkinje -41
Mlađi kadeti -30
A018
45
0
SVEN ODAK (BAN-PAN)
217
0
IRENEJ STEPAN (ROVINJ2)
A019
198
1
LEONARDO OBROVAC (TKDDRHR)
220
15
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
A036
45
0
SVEN ODAK (BAN-PAN)
220
13
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
Medalists
1. ANDREJ TUŠKAN, Karlovac
2. SVEN ODAK, BANIJA PANDAS
3. LEONARDO OBROVAC, DUGA RESA
3. ----
Mlađi kadeti -36
A004
236
2
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
13
11
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
93
FILIP SPICEK (BIST)
A005
98
11
TIN SLOVENEC (BIST)
188
1
IVANO MIJIĆ (GROBNIK)
12
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
A025
13
3
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
93
1
FILIP SPICEK (BIST)
A026
98
0
TIN SLOVENEC (BIST)
12
9
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
A040
93
0
FILIP SPICEK (BIST)
12
0
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. OSCAR KOVAČIĆ, BANIJA PANDAS
2. FILIP SPICEK, Bistra
3. TIN SLOVENEC, Bistra
3. PETAR FIČKO, BANIJA PANDAS
Mlađi kadeti -47
B003
238
2
LEON KATUŠIN (BAN-PAN)
104
4
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
47
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
B029
104
1
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
47
4
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. DOMINIK ARŠULIĆ, DUGA RESA
2. BORNA MATIJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. LEON KATUŠIN, BANIJA PANDAS
3. ----
Mlađe kadetkinje -36
A011
111
16
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
53
4
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
A012
234
1
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
51
10
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
A013
173
0
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
226
0
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
66
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
A031
111
7
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
51
2
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
A032
226
6
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
66
17
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
A043
111
9
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
66
4
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
Medalists
1. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
2. EMA MATEŠA, DUGA RESA
3. TEA TRUPKOVIĆ, DUGA RESA
3. HANA IVANIŠ, Čigra
Kadeti -37
B007
192
14
IAN MIDZOR (PANTERA)
180
11
IVO VERNIK (RUG)
B008
90
14
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
49
2
NIKOLA MEJAŠKI (TKDDRHR)
B033
192
0
IAN MIDZOR (PANTERA)
90
0
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
2. IAN MIDZOR, Pantera
3. NIKOLA MEJAŠKI, DUGA RESA
3. IVO VERNIK, RUGVICA
Kadeti -49
B012
48
12
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
84
5
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
B013
221
2
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
184
4
TIMOTEJ MLINARIC (TKD KBK)
B036
48
0
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
184
0
TIMOTEJ MLINARIC (TKD KBK)
Medalists
1. TIMOTEJ MLINARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. ROKO BLAŠKOVIĆ, DUGA RESA
3. NIKO POLOVIĆ, DUGA RESA
3. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
Kadeti -61
B026
52
9
MARIN VRATARIĆ (TKDDRHR)
82
1
NIKO RATKOVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. MARIN VRATARIĆ, DUGA RESA
2. NIKO RATKOVIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----
Kadetkinje -41
B015
223
2
LANA BURIĆ (GACKA)
232
7
EMA GERJEVIĆ (SUTLA )
B016
113
20
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
50
0
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
B038
232
1
EMA GERJEVIĆ (SUTLA )
113
12
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Medalists
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. EMA GERJEVIĆ, Sutla Šenkovec
3. LARA KRIŽANIĆ, DUGA RESA
3. LANA BURIĆ, GACKA