Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
14. Sv. Nikola 2016
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BANIJA PANDAS
Banjica
Bistra
Čigra
DUGA RESA
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Karlovac
LOVINAC
Ogulin
Omega
Pantera
Plitvice
Rovinj
RUGVICA
SENJ
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje -36
Kadetkinje -37
Kadetkinje -41
Kadetkinje -44
Kadetkinje -51
Mlađe kadetkinje -36
A011
111
16
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
53
4
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
A012
234
1
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
51
10
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
A013
173
0
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
226
0
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
66
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
A031
111
7
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
51
2
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
A032
226
6
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
66
17
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
A043
111
9
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
66
4
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
Medalists
1. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
2. EMA MATEŠA, DUGA RESA
3. TEA TRUPKOVIĆ, DUGA RESA
3. HANA IVANIŠ, Čigra
Kadetkinje -37
B014
214
1
TEODORA RADAK (BANJICA)
4
5
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
24
PETRA ŽMAUC (SUTLA )
B037
4
12
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
24
5
PETRA ŽMAUC (SUTLA )
Medalists
1. GABRIJELA FEHERVARI, BANIJA PANDAS
2. PETRA ŽMAUC, Sutla Šenkovec
3. TEODORA RADAK, Banjica
3. ----
Kadetkinje -41
B015
223
2
LANA BURIĆ (GACKA)
232
7
EMA GERJEVIĆ (SUTLA )
B016
113
20
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
50
0
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
B038
232
1
EMA GERJEVIĆ (SUTLA )
113
12
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Medalists
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. EMA GERJEVIĆ, Sutla Šenkovec
3. LARA KRIŽANIĆ, DUGA RESA
3. LANA BURIĆ, GACKA
Kadetkinje -44
B001
239
7
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
233
6
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
80
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
235
AURORA ŠORE (LOV)
26
LARA MARAS (SUTLA )
B018
239
4
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
80
2
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
B019
235
2
AURORA ŠORE (LOV)
26
11
LARA MARAS (SUTLA )
B040
239
0
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
26
2
LARA MARAS (SUTLA )
Medalists
1. LARA MARAS, Sutla Šenkovec
2. LUCIJA HREBAC, BANIJA PANDAS
3. AURORA ŠORE, LOVINAC
3. MAJA MIKŠIĆ, Karlovac
Kadetkinje -51
B002
89
15
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
151
1
JELENA ŽERJAVIĆ (SUTLA )
169
LAURA NEKIĆ (SENJ)
208
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
19
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
B020
89
16
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
169
5
LAURA NEKIĆ (SENJ)
B021
208
5
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
19
6
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
B041
89
4
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
19
8
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
Medalists
1. MARIA BUKOVINSKI, Sutla Šenkovec
2. TENA NAGLIĆ, Karlovac
3. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
3. LAURA NEKIĆ, SENJ