Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
15. adidas Maksimir Cup
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Casper
Cobra
Contra
Čigra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Plitvice
RUGVICA
SENJ
Slatina
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Taekwondo Rovinj
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
VARAŽDIN 1
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (female) -30
Younger cadets (female) -43
Cadets B (male) -37
Mini olympics A (male)-30
Mini olympics B (male)-22
Younger cadets (female) -30
G006
235
0
JOSIPA BIJELIĆ (NOVALJA)
237
0
ELLA BUŽINEC (JAKOVLJ)
272
HANA PERCELA (SENJ)
386
EMA FILA (ORKAAS)
443
EMA ZALOKER (VG)
G007
456
16
ROZA HAVRLE (CONTRA)
274
14
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
108
IVA STRAZICIC (PANTERA)
150
LUCIJA BRCKO (JAKOVLJ)
254
TARA TUČEK (CASPER)
G025
237
0
ELLA BUŽINEC (JAKOVLJ)
272
0
HANA PERCELA (SENJ)
G026
386
4
EMA FILA (ORKAAS)
443
10
EMA ZALOKER (VG)
G027
456
7
ROZA HAVRLE (CONTRA)
108
13
IVA STRAZICIC (PANTERA)
G028
150
9
LUCIJA BRCKO (JAKOVLJ)
254
20
TARA TUČEK (CASPER)
G041
272
1
HANA PERCELA (SENJ)
443
20
EMA ZALOKER (VG)
G042
108
9
IVA STRAZICIC (PANTERA)
254
10
TARA TUČEK (CASPER)
G049
443
15
EMA ZALOKER (VG)
254
7
TARA TUČEK (CASPER)
Medalists
1. EMA ZALOKER, Velika Gorica
2. TARA TUČEK, Casper
3. HANA PERCELA, SENJ
3. IVA STRAZICIC, Pantera
Younger cadets (female) -43
F009
107
24
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
148
8
EMA VRBAS (JAKOVLJ)
187
NELA LASAN (MAKSMR)
F010
288
34
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
282
2
LAURA SULJKANOVIĆ (RUG)
447
IVA BECIĆ (VG)
F031
107
12
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
187
10
NELA LASAN (MAKSMR)
F032
288
36
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
447
0
IVA BECIĆ (VG)
F045
107
3
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
288
26
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
Medalists
1. ENA DASKIJEVIĆ, Omega
2. DORA STRAŽIČIĆ, Pantera
3. IVA BECIĆ, Velika Gorica
3. NELA LASAN, MAKSIMIR
Cadets B (male) -37
H004
405
25
IVAN POLJAK (PLTVICE)
149
5
VALENTINO BREGANSKI (JAKOVLJ)
86
LEON RATKOVIĆ (ZELINA)
H019
405
16
IVAN POLJAK (PLTVICE)
86
0
LEON RATKOVIĆ (ZELINA)
Medalists
1. IVAN POLJAK, Plitvice
2. LEON RATKOVIĆ, ZELINGRAD
3. VALENTINO BREGANSKI, JAKOVLJE
3. ----
Mini olympics A (male)-30
C008
152
36
PETAR KOSTANJCAR (JAKOVLJ)
259
38
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
C009
241
0
ŠIME ČAČIĆ (NOVALJA)
422
0
JAN KRANJČEVIĆ (GACKA)
C010
151
16
MARTIN COHA (JAKOVLJ)
210
35
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
223
DOMAGOJ GAŠPARIĆ (MAKSMR)
C022
259
8
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
422
24
JAN KRANJČEVIĆ (GACKA)
C023
210
30
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
223
8
DOMAGOJ GAŠPARIĆ (MAKSMR)
C034
422
11
JAN KRANJČEVIĆ (GACKA)
210
31
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
2. JAN KRANJČEVIĆ, GACKA
3. DOMAGOJ GAŠPARIĆ, MAKSIMIR
3. OSKAR ZRNIĆ, MAKSIMIR
Mini olympics B (male)-22
D022
183
0
FRAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
91
20
MIHAEL MAREČIĆ (ZELINA)
Medalists
1. MIHAEL MAREČIĆ, ZELINGRAD
2. FRAN ĆUSAK, JAKOVLJE
3. ----
3. ----