Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
15. adidas Maksimir Kup
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Casper
Cobra
Contra
Čigra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Plitvice
RUGVICA
SENJ
Slatina
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Taekwondo Rovinj
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
VARAŽDIN 1
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets B (male) +65
Juniors (male) -73
Mini olympics A (male)-24
Mini olympics A (male)-33
Mini olympics A (male)+45
Mini olympics A (female)-22
Mini olympics B (male)-26
Cadets B (male) +65
E006
180
17
IVAN GAŠPARAC (TKD PRA)
97
0
ALEN FILIPOVIĆ (ZELINA)
E007
249
10
PATRIK VRAGOVIĆ (PRVACI)
82
0
IVAN DANANIĆ (ZELINA)
E022
180
15
IVAN GAŠPARAC (TKD PRA)
249
10
PATRIK VRAGOVIĆ (PRVACI)
Medalists
1. PATRIK VRAGOVIĆ, VARAŽDIN 1
2. IVAN GAŠPARAC, TK Prana Karlovac
3. IVAN DANANIĆ, ZELINGRAD
3. ALEN FILIPOVIĆ, ZELINGRAD
Juniors (male) -73
E014
96
0
KARLO PENTAVAC (ZELINA)
179
0
TIBOR VRANIĆ (TKD PRA)
Medalists
1. KARLO PENTAVAC, ZELINGRAD
2. TIBOR VRANIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----
Mini olympics A (male)-24
C004
246
26
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
417
5
MIHAEL KRALJ (TKDDS)
C005
292
0
ŠIMUN MARIĆ (RUG)
409
0
MARTIN VURNEK (PLTVICE)
C006
285
26
MATEJ MATIĆ (RUG)
178
2
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
C007
319
0
MARKO KAZIJA (MAKSMR)
361
0
ALEN NOVOSEL (TIGAZ)
C020
246
23
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
292
32
ŠIMUN MARIĆ (RUG)
C021
285
0
MATEJ MATIĆ (RUG)
361
0
ALEN NOVOSEL (TIGAZ)
C033
292
0
ŠIMUN MARIĆ (RUG)
285
0
MATEJ MATIĆ (RUG)
Medalists
1. ŠIMUN MARIĆ, RUGVICA
2. MATEJ MATIĆ, RUGVICA
3. ROBERT RAIĆ, Jastreb
3. ALEN NOVOSEL, Tigar Zagreb
Mini olympics A (male)-33
C026
156
38
GABRIJEL VARENICA (S.SOKOL)
175
17
TONI SPUDIĆ (TKD PRA)
Medalists
1. GABRIJEL VARENICA, SUSEDGRAD SOKOL
2. TONI SPUDIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----
Mini olympics A (male)+45
C027
269
0
MARTIN HAMILTON (TKD PRA)
332
0
JAN LAKATOŠ (JASTREB)
Medalists
1. JAN LAKATOŠ, Jastreb
2. MARTIN HAMILTON, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----
Mini olympics A (female)-22
C017
113
27
PETRA JURIŠIĆ (MASTER)
177
6
KLARA BOŠNJAK (TKD PRA)
C018
174
47
NIKA KESER (TKD PRA)
214
57
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
C031
113
24
PETRA JURIŠIĆ (MASTER)
214
4
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
Medalists
1. PETRA JURIŠIĆ, MASTER
2. ANA HORVATIĆ, Ozalj
3. KLARA BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
3. NIKA KESER, TK Prana Karlovac
Mini olympics B (male)-26
D011
213
21
BRUNO LATIN (OZALJ)
327
30
LUKAS DUJIĆ (RUG)
D012
173
0
ANDREJ ČOVIĆ (TKD PRA)
328
0
BRUNO HRGIĆ (JASTREB)
D030
327
36
LUKAS DUJIĆ (RUG)
173
28
ANDREJ ČOVIĆ (TKD PRA)
Medalists
1. LUKAS DUJIĆ, RUGVICA
2. ANDREJ ČOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. BRUNO LATIN, Ozalj
3. ----