Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
15. adidas Maksimir Cup
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Casper
Cobra
Contra
Čigra
DONAT
Dubrava
DUGO SELO
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
Mladost Luka
Novalja
Ogulin
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Plitvice
RUGVICA
SENJ
Slatina
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Taekwondo Rovinj
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
VARAŽDIN 1
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (male) -33
Cadets A (male) -41
Cadets A (female) -47
Juniors (female) -59
Juniors (female) -68
Younger cadets (male) -33
G001
463
23
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
60
9
LUKA BOGOVIĆ (MLADOST)
367
SVEN HORVAT (TIGAZ)
G002
453
8
ANTONIO DEJAK (CONTRA)
377
4
MATEJ BALJAK (ZAGREB)
406
IVAN JAJČAN (TKDDS)
G003
363
0
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
378
0
LUKA KAZIJA (MAKSMR)
444
ANTE JURIĆ (VG)
G004
457
8
BRUNO JURČIĆ (CONTRA)
429
24
FILIP PLAVČIĆ (GACKA)
G004A
273
19
DARIO VINCEK (RUG)
466
1
ADRIAN LAH (PANTERA)
G017
463
17
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
367
13
SVEN HORVAT (TIGAZ)
G018
453
12
ANTONIO DEJAK (CONTRA)
406
2
IVAN JAJČAN (TKDDS)
G019
363
24
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
444
2
ANTE JURIĆ (VG)
G020
429
12
FILIP PLAVČIĆ (GACKA)
273
24
DARIO VINCEK (RUG)
G037
463
9
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
453
16
ANTONIO DEJAK (CONTRA)
G038
363
27
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
273
2
DARIO VINCEK (RUG)
G047
453
7
ANTONIO DEJAK (CONTRA)
363
6
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. ANTONIO DEJAK, Contra
2. ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. LUKŠA KOLEGA, Čigra
3. DARIO VINCEK, RUGVICA
Cadets A (male) -41
H001
372
18
IVAN MAŠIĆ (ZAGREB)
369
16
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
H002
300
0
BRUNO GRĐAN (OMEGA)
18
0
MAKS HAJAK (MAKSMR)
H017
372
6
IVAN MAŠIĆ (ZAGREB)
300
27
BRUNO GRĐAN (OMEGA)
Medalists
1. BRUNO GRĐAN, Omega
2. IVAN MAŠIĆ, Zagreb
3. MAKS HAJAK, MAKSIMIR
3. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb
Cadets A (female) -47
E001
371
0
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
301
29
ELA JELIĆ (OMEGA)
438
EMA KUČIŠ (VG)
E002
439
7
SARA HABIJANČIĆ (VG)
373
14
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
193
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
E009
301
15
ELA JELIĆ (OMEGA)
438
0
EMA KUČIŠ (VG)
E010
373
32
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
193
2
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
E024
301
20
ELA JELIĆ (OMEGA)
373
18
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Medalists
1. ELA JELIĆ, Omega
2. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
3. EMA KUČIŠ, Velika Gorica
3. VERONIKA SOVIĆ, MAKSIMIR
Juniors (female) -59
E016
460
30
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
374
10
JOSIPA PAPIĆ (ZAGREB)
Medalists
1. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. JOSIPA PAPIĆ, Zagreb
3. ----
3. ----
Juniors (female) -68
E008
127
20
MARIJA KNEBL (MAKSMR)
381
23
CHANTALL ČABRAJA (ZAGREB)
264
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
E023
381
12
CHANTALL ČABRAJA (ZAGREB)
264
6
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. CHANTALL ČABRAJA, Zagreb
2. MIRNA JAVOROVIĆ, MAKSIMIR
3. MARIJA KNEBL, MAKSIMIR
3. ----