Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. Memorijalni Taekwondo turnir "Josip Jović"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
Area K
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti - 27
Mlađi kadeti - 30
Mlađi kadeti - 33
Mlađi kadeti - 36
Mlađi kadeti - 39
Mlađi kadeti - 43
Mlađi kadeti - 51
Mlađi kadeti + 51
Mlađe kadetkinje - 24
Mlađe kadetkinje - 33
Mlađe kadetkinje - 43
Mlađi kadeti - 27
A010
18
2
IVAN MARIĆ (RUG)
311
0
MARKO(KONI) PERIĆ (KORYO-T)
A011
34
2
MARINO DUJMOVIĆ (MARJAN)
377
0
MARKO BAKULA (POSKOK)
A012
160
0
JAKOV NAKIĆ (DIVKNIN)
367
0
SLAVKO MADUNIĆ (KORYO-T)
A013
37
2
STANISLAV MIRIN (MARJAN)
451
0
FILIP VUKOJA (KOČERIN)
A036
18
16
IVAN MARIĆ (RUG)
34
3
MARINO DUJMOVIĆ (MARJAN)
A037
367
0
SLAVKO MADUNIĆ (KORYO-T)
37
2
STANISLAV MIRIN (MARJAN)
A057
18
2
IVAN MARIĆ (RUG)
37
0
STANISLAV MIRIN (MARJAN)
Medalists
1. IVAN MARIĆ, RUGVICA
2. STANISLAV MIRIN, Marjan
3. MARINO DUJMOVIĆ, Marjan
3. SLAVKO MADUNIĆ, KORYO-TG
Mlađi kadeti - 30
A014
27
0
LUKA MARČIĆ (MARJAN)
213
2
BORIS TAFRA (TKDGUSA)
30
ANDRIJA KEZIĆ (MARJAN)
A015
56
2
TOMA BULAJA (MARJAN)
314
0
PETAR HRGIĆ (MAG-LI)
227
LOVRE PERIĆ (IM)
A038
213
2
BORIS TAFRA (TKDGUSA)
30
0
ANDRIJA KEZIĆ (MARJAN)
A039
56
0
TOMA BULAJA (MARJAN)
227
0
LOVRE PERIĆ (IM)
A058
213
0
BORIS TAFRA (TKDGUSA)
56
2
TOMA BULAJA (MARJAN)
Medalists
1. TOMA BULAJA, Marjan
2. BORIS TAFRA, Gusar
3. LOVRE PERIĆ, Imotski
3. ANDRIJA KEZIĆ, Marjan
Mlađi kadeti - 33
A001
142
1
JOSIP RAŠIĆ (IM)
391
0
MARKO BARIŠIĆ (ŠUJICA )
A002
38
2
TONKO MLADINA (MARJAN)
339
0
FILIP MAMIĆ (TKDKBB)
A003
472
0
ANTE BILONIĆ (MONTR)
77
2
AHMED MAZIĆ (HVOJNIC)
32
LEO TARAŠIĆ (MARJAN)
A004
427
2
DOMINIK BOTA (MONTR)
203
0
DAVID OROZ (HVOJNIC)
44
BEPO UVODIĆ (MARJAN)
A005
181
2
FRANKO ŠEPAROVIĆ (FORTECA)
363
0
JOZO SLIŠKO (KORYO-T)
357
FILIP BIŠKO (POSKOK)
A020
142
0
JOSIP RAŠIĆ (IM)
38
2
TONKO MLADINA (MARJAN)
A021
77
1
AHMED MAZIĆ (HVOJNIC)
32
2
LEO TARAŠIĆ (MARJAN)
A022
427
1
DOMINIK BOTA (MONTR)
44
2
BEPO UVODIĆ (MARJAN)
A023
181
2
FRANKO ŠEPAROVIĆ (FORTECA)
357
0
FILIP BIŠKO (POSKOK)
A042
38
2
TONKO MLADINA (MARJAN)
32
0
LEO TARAŠIĆ (MARJAN)
A043
44
2
BEPO UVODIĆ (MARJAN)
181
0
FRANKO ŠEPAROVIĆ (FORTECA)
A060
38
0
TONKO MLADINA (MARJAN)
44
2
BEPO UVODIĆ (MARJAN)
Medalists
1. BEPO UVODIĆ, Marjan
2. TONKO MLADINA, Marjan
3. FRANKO ŠEPAROVIĆ, Forteca Korčula
3. LEO TARAŠIĆ, Marjan
Mlađi kadeti - 36
A049
330
0
IVAN BRDAR (MAG-LI)
35
0
MIKULA VRDOLJAK (MARJAN)
Medalists
1. MIKULA VRDOLJAK, Marjan
2. ----
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti - 39
A032
364
0
MATEO MADUNIĆ (KORYO-T)
288
2
MARKO KOLOVRAT (IM)
205
DUJE TAFRA (TKDGUSA)
A053
288
1
MARKO KOLOVRAT (IM)
205
2
DUJE TAFRA (TKDGUSA)
Medalists
1. DUJE TAFRA, Gusar
2. MARKO KOLOVRAT, Imotski
3. MATEO MADUNIĆ, KORYO-TG
3. ----
Mlađi kadeti - 43
A016
162
2
MATIJA BRAČIĆ (DIVKNIN)
448
0
TOMA SARUN (MONTR)
A017
45
2
FRANCO DISOPRA (MARJAN)
387
0
TOMISLAV SENJAK (POSKOK)
A018
99
2
FRANKO MIHOVILOVIĆ (MARJAN)
331
0
NIKŠA KEŠKIĆ (MAG-LI)
A019
431
2
ANTE BAŠIĆ (MONTR)
395
0
MATE KELAVA (ŠUJICA )
A040
162
0
MATIJA BRAČIĆ (DIVKNIN)
45
2
FRANCO DISOPRA (MARJAN)
A041
99
1
FRANKO MIHOVILOVIĆ (MARJAN)
431
2
ANTE BAŠIĆ (MONTR)
A059
45
0
FRANCO DISOPRA (MARJAN)
431
2
ANTE BAŠIĆ (MONTR)
Medalists
1. ANTE BAŠIĆ, Monter
2. FRANCO DISOPRA, Marjan
3. FRANKO MIHOVILOVIĆ, Marjan
3. MATIJA BRAČIĆ, DIV KNIN
Mlađi kadeti - 51
A033
186
2
JAKOV REŠETAR (FORTECA)
318
0
IMRAN HADŽIĆ (KORYO-T)
163
NIKO BRAČIĆ (DIVKNIN)
A054
186
1
JAKOV REŠETAR (FORTECA)
163
2
NIKO BRAČIĆ (DIVKNIN)
Medalists
1. NIKO BRAČIĆ, DIV KNIN
2. JAKOV REŠETAR, Forteca Korčula
3. IMRAN HADŽIĆ, KORYO-TG
3. ----
Mlađi kadeti + 51
A034
196
0
LUKA BOROVINA (FORTECA)
212
0
DUJE KOVAČIĆ (TKDGUSA)
144
IVAN KUJUNDŽIĆ (IM)
A055
212
2
DUJE KOVAČIĆ (TKDGUSA)
144
0
IVAN KUJUNDŽIĆ (IM)
Medalists
1. DUJE KOVAČIĆ, Gusar
2. IVAN KUJUNDŽIĆ, Imotski
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje - 24
A050
51
2
LOTA GRAOVAC (MARJAN)
253
0
CVITA BEKAVAC (ST KWAN)
Medalists
1. LOTA GRAOVAC, Marjan
2. CVITA BEKAVAC, St kwan
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje - 33
A006
76
0
VANNA BRNABIĆ (MARJAN)
396
0
GABRIJELA MIOČ (ŠUJICA )
419
ANTEA KOVAČIĆ (MONTR)
497
HANA BEGO (MARJAN)
157
ELA ERCEGOVAC (DIVKNIN)
A007
55
0
RITA MALENICA (MARJAN)
79
2
LAMIJA HASKOVIĆ (HVOJNIC)
233
MAŠA BILOPAVLOVIĆ (IM)
429
MANUELA BARIŠIĆ (MONTR)
373
FRANCISKA JOLIĆ (KORYO-T)
A024
76
2
VANNA BRNABIĆ (MARJAN)
419
0
ANTEA KOVAČIĆ (MONTR)
A025
497
2
HANA BEGO (MARJAN)
157
1
ELA ERCEGOVAC (DIVKNIN)
A026
79
2
LAMIJA HASKOVIĆ (HVOJNIC)
233
0
MAŠA BILOPAVLOVIĆ (IM)
A027
429
2
MANUELA BARIŠIĆ (MONTR)
373
0
FRANCISKA JOLIĆ (KORYO-T)
A044
76
2
VANNA BRNABIĆ (MARJAN)
497
1
HANA BEGO (MARJAN)
A045
79
2
LAMIJA HASKOVIĆ (HVOJNIC)
429
0
MANUELA BARIŠIĆ (MONTR)
A061
76
1
VANNA BRNABIĆ (MARJAN)
79
2
LAMIJA HASKOVIĆ (HVOJNIC)
Medalists
1. LAMIJA HASKOVIĆ, HTKD HVOJNICA
2. VANNA BRNABIĆ, Marjan
3. MANUELA BARIŠIĆ, Monter
3. HANA BEGO, Marjan
Mlađe kadetkinje - 43
A008
460
2
MATEA SABLJIĆ (KOČERIN)
294
0
MILA KOLOVRAT (IM)
165
ROSA PARAĆ (DONAT)
392
ANA KELAVA (ŠUJICA )
475
ANITA AMIŽIĆ (MONTR)
A009
394
1
LUCIJA KELAVA (ŠUJICA )
145
2
MARIJA LONČAR (IM)
437
KORINA JERKOVIĆ (MONTR)
368
EVA PERIĆ (KORYO-T)
262
LEONA PEPIĆ (IM)
A028
460
0
MATEA SABLJIĆ (KOČERIN)
165
0
ROSA PARAĆ (DONAT)
A029
392
0
ANA KELAVA (ŠUJICA )
475
0
ANITA AMIŽIĆ (MONTR)
A030
145
0
MARIJA LONČAR (IM)
437
2
KORINA JERKOVIĆ (MONTR)
A031
368
2
EVA PERIĆ (KORYO-T)
262
0
LEONA PEPIĆ (IM)
A046
460
2
MATEA SABLJIĆ (KOČERIN)
475
0
ANITA AMIŽIĆ (MONTR)
A047
437
2
KORINA JERKOVIĆ (MONTR)
368
0
EVA PERIĆ (KORYO-T)
A062
460
2
MATEA SABLJIĆ (KOČERIN)
437
0
KORINA JERKOVIĆ (MONTR)
Medalists
1. MATEA SABLJIĆ, POSKOK - KOČERIN
2. KORINA JERKOVIĆ, Monter
3. ANITA AMIŽIĆ, Monter
3. EVA PERIĆ, KORYO-TG