Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
15.Belgrade Trophy 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"ZVORNIK"
Azija
Banjica
Beli Andjeli
BESA
Bistra
BoracBG
BUDUCNOST
Combat Wolf
CONDOR 2000
Crvena zvezda
Delini Ilinden
Dominus
Dunav-Borca
FAVORIT
Feniks
Galeb
Grmeč
Ilinden
Imperium
JITAE Maribor
KBS Naisus
Kbv Petrovac
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Kobra
Koryo - Kuršumlija
Lav
Letnjikovac
Lola
Neron
Omega-Belgrade
PARTIZAN
Pegasus
Proleter
Sárga Tenger Egyesület
SC AHIL
Sirmium
Šabac
Tigri - Skopje
TKD KORIO- Kisela Voda
tkdeurosped
Viner civi
Vršac
Zmaj
Zrenjanin
Zvezdara
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pinoiri 1 A (male) -29
Pinoiri 1 A (male) +40
Pinoiri 1 A (female) -40
Pinoiri 1 B (male) -27
Pinoiri 1 B (male) -33
Pinoiri 1 B (male) +40
Pinoiri 2 B (male) -23
Pinoiri 2 B (male) -25
Pinoiri 2 B (male) +36
Cadets B (male) -49
Cadets B (male) -53
Cadets B (male) -65
Cadets B (female) -55
Juniors A (male) -59
Juniors A (male) -68
Juniors B (female) +68
Pinoiri 1 B (male) +40
4001
262
0
DAMJAN TRAJKOVSKI (KOBRAMK)
229
0
MILOS VASILJEVIC (LET)
4002
221
0
DAVID GOJCAJ (BES)
187
0
MILAN KOSTIĆ (FENIKS)
4003
70
0
ANDRIA RADULOVIĆ (BANJICA)
301
0
MATEJA STOJANOVIC (PEGASUS)
467
LUKA ŠAHMANOVIČ (JITAE)
4004
93
0
GJORGJI NASTESKI (TIGRIMK)
153
4
LAZAR BUTULIJA (LAV)
4005
348
1
ANID KALAC (BES)
178
0
DIMITRIJE ERIĆ (FENIKS)
4006
412
2
ALEKSA SENIC (TKD BUD)
184
0
LUKA VUKOBRATOVIĆ (FENIKS)
486
MILOŠ DJOTUNOVIĆ (LUKAGRM)
4012
262
10
DAMJAN TRAJKOVSKI (KOBRAMK)
187
2
MILAN KOSTIĆ (FENIKS)
4013
301
3
MATEJA STOJANOVIC (PEGASUS)
467
0
LUKA ŠAHMANOVIČ (JITAE)
4014
153
6
LAZAR BUTULIJA (LAV)
348
4
ANID KALAC (BES)
4015
412
2
ALEKSA SENIC (TKD BUD)
486
0
MILOŠ DJOTUNOVIĆ (LUKAGRM)
4021
262
9
DAMJAN TRAJKOVSKI (KOBRAMK)
301
4
MATEJA STOJANOVIC (PEGASUS)
4022
153
7
LAZAR BUTULIJA (LAV)
412
2
ALEKSA SENIC (TKD BUD)
4028
262
11
DAMJAN TRAJKOVSKI (KOBRAMK)
153
2
LAZAR BUTULIJA (LAV)
Medalists
1. DAMJAN TRAJKOVSKI, Kobra
2. LAZAR BUTULIJA, Lav
3. MATEJA STOJANOVIC, Pegasus
3. ALEKSA SENIC, BUDUCNOST