Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
16. JASTREB OPEN, LIMAČ OPEN 2014
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Bjelovar
Cobra
Cro Star - Mostar
Čigra
DRAGON
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
GACKA
GAIANA
Imotski
Istra - Pula
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo-Magone
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
Monter
MUNGOS
neryo
Novalja
Ogulin
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
RIJEKA
Rječina
RUGVICA
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Šmartno-Litija
Taekwondo klub OTOK
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TKD klub Kang
TKD-KBK-MARIBOR
Velebit
VIŠKOVO
VRBOVEC
VUKOVI
Zelingrad
ZG-DUBRAVA
ZLATNI LJILJANI
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje +51
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -53
Kadeti A -57
Kadeti A -61
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A -59
Kadeti B -57
Kadeti B -61
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -59
Juniori -59
Juniori -63
Juniori -68
Juniori -73
Juniorke -55
Limači A-21
Limači A-23
Limači A-25
Limači A-27
Limači A-30
Limači A-33
Limači A-36
Limači A-40
Limači A+40
Limačice A-23
Limačice A-30
Limačice A-33
Limačice A-36
Mlađi kadeti (10-7 kup) -36
Mlađi kadeti (10-7 kup) -39
Limačice B-22
Kick (muški) - 2003 - 2005
Kick (muški) - 2006, 2007
Kick (muški) - 2008, 2009
Kick (muški) - 2010
Kick (ženski) - 2003 - 2005
Kick (ženski) - 2006, 2007
Kick (ženski) - 2008, 2009
Kick (ženski) - 2010
Mlađi kadeti -33
Ex001
967
6
BORNA HERCEG (OSVI)
209
1
IAN MIDZOR (PANTERA)
509
MATIJA RADOŠ (BKEGLEV)
387
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
1008
BORNA LAPENDA (IM)
E002
431
1
MATIC LOGAR (ORIENT1)
490
12
TONI DUJIĆ (RUG)
407
LEON DIVKOVIĆ (DUBRAVA)
977
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
465
MATEJ HORVATH (KOSICE)
E003
680
1
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
670
10
FABIAN BARIŠIĆ (ORI)
405
JOSIP MARIĆ (DUBRAVA)
841
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
294
LUKA GOLOMEIĆ (ZGDUB)
230
DOMEN MOLJ (SILLA)
305
MORENO VIDAS (NOVALJA)
982
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
475
MARKO PALECKO (KOSICE)
E026
967
0
BORNA HERCEG (OSVI)
509
1
MATIJA RADOŠ (BKEGLEV)
E027
387
4
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
1008
3
BORNA LAPENDA (IM)
E028
490
4
TONI DUJIĆ (RUG)
407
2
LEON DIVKOVIĆ (DUBRAVA)
E029
977
1
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
465
6
MATEJ HORVATH (KOSICE)
E030
670
2
FABIAN BARIŠIĆ (ORI)
405
7
JOSIP MARIĆ (DUBRAVA)
E031
841
0
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
294
6
LUKA GOLOMEIĆ (ZGDUB)
E032
230
9
DOMEN MOLJ (SILLA)
305
0
MORENO VIDAS (NOVALJA)
E033
982
0
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
475
0
MARKO PALECKO (KOSICE)
E052
509
3
MATIJA RADOŠ (BKEGLEV)
387
12
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
E053
490
3
TONI DUJIĆ (RUG)
465
2
MATEJ HORVATH (KOSICE)
E054
405
3
JOSIP MARIĆ (DUBRAVA)
294
5
LUKA GOLOMEIĆ (ZGDUB)
E055
230
5
DOMEN MOLJ (SILLA)
475
1
MARKO PALECKO (KOSICE)
E066
387
0
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
490
5
TONI DUJIĆ (RUG)
E067
294
0
LUKA GOLOMEIĆ (ZGDUB)
230
8
DOMEN MOLJ (SILLA)
E073
490
1
TONI DUJIĆ (RUG)
230
0
DOMEN MOLJ (SILLA)
Osvajači medalja
1. TONI DUJIĆ, RUGVICA
2. DOMEN MOLJ, Taekwondo klub Silla
3. IVAN DRAŽENOVIĆ, Jastreb
3. LUKA GOLOMEIĆ, ZG-DUBRAVA