Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
16. Korčula Open 2015
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets (male)
Cadets (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
Seniors (male)
Seniors (female)
Small olympics - A (male)
Small olympics - A (female)
Small olympics - B (male)
Small olympics - B (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets (male) -33
Cadets (male) -37
Cadets (male) -41
Cadets (male) -45
Cadets (male) -49
Cadets (male) -53
Cadets (male) -57
Cadets (male) +65
Cadets (male) -33
B1P029
264
5
IAN MIDZOR (PANTERA)
157
8
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
2. IAN MIDZOR, Pantera
3. ----
3. ----
Cadets (male) -37
B1P001
94
11
DAVID MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
181
1
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
B1P002
7
9
ALBIN MEHIC (HADZIC)
257
21
VITO JELIC (PANTERA)
B1P003
297
7
AMIR ABAZ (TKD NUR)
255
9
ANDRE ŠKREBLIN (PANTERA)
B1P004
176
0
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
263
8
MARKO KRISTOF (PANTERA)
B1P019
94
4
DAVID MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
257
3
VITO JELIC (PANTERA)
B1P020
255
0
ANDRE ŠKREBLIN (PANTERA)
263
10
MARKO KRISTOF (PANTERA)
B1P041
94
2
DAVID MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
263
1
MARKO KRISTOF (PANTERA)
Medalists
1. DAVID MARIJANOVIĆ, Cro Star - Mostar
2. MARKO KRISTOF, Pantera
3. VITO JELIC, Pantera
3. ANDRE ŠKREBLIN, Pantera
Cadets (male) -41
B1P010
236
3
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
175
6
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
B1P011
121
2
TONI FAVRO (FORTECA)
139
11
IBRAHIM ĐONKO (TKDNGS)
B1P036
175
4
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
139
5
IBRAHIM ĐONKO (TKDNGS)
Medalists
1. IBRAHIM ĐONKO, Novi Grad Sarajevo
2. HRVOJE PAŽIN, Forteca Korčula
3. TONI FAVRO, Forteca Korčula
3. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
Cadets (male) -45
B1P030
220
0
RIJAD ALIHODŽIĆ (TKDOLC)
135
13
SADMIR HABIBOVIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. SADMIR HABIBOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. RIJAD ALIHODŽIĆ, Olimpic Sarajevo
3. ----
3. ----
Cadets (male) -49
B1P005
112
13
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
137
1
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
62
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
B1P006
239
2
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
131
15
NEDŽAD HUSIĆ (TKDNGS)
196
ZLATKO JERKOVIĆ (TKDOLC)
B1P021
112
3
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
62
0
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
B1P022
131
15
NEDŽAD HUSIĆ (TKDNGS)
196
1
ZLATKO JERKOVIĆ (TKDOLC)
B1P042
112
1
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
131
6
NEDŽAD HUSIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. NEDŽAD HUSIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. TOMISLAV ŠTEFANAC, Karlovac
3. ZLATKO JERKOVIĆ, Olimpic Sarajevo
3. KARLO ŠEGEDIN, Forteca Korčula
Cadets (male) -53
B1P007
140
8
SANJIN KERLETA (TKDNGS)
45
9
ROKO ŽUVELA (FORTECA)
303
FILIP SVEC (KOSICE)
93
MARIO TOMIĆ (CROSTAR)
141
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
B1P023
45
3
ROKO ŽUVELA (FORTECA)
303
12
FILIP SVEC (KOSICE)
B1P024
93
0
MARIO TOMIĆ (CROSTAR)
141
12
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
B1P043
303
4
FILIP SVEC (KOSICE)
141
2
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. FILIP SVEC, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ROKO ŽUVELA, Forteca Korčula
3. MARIO TOMIĆ, Cro Star - Mostar
Cadets (male) -57
B1P012
288
3
ASMIR HRVAT (TIM BOS)
304
14
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
B1P013
90
1
TADEÁŠ FERLETJÁK (ILYO TN)
146
0
MATEO ŠKARA (ZADAR)
B1P037
304
12
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
90
0
TADEÁŠ FERLETJÁK (ILYO TN)
Medalists
1. GABRIEL BRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. TADEÁŠ FERLETJÁK, Ilyo Taekwondo Trenčín
3. ASMIR HRVAT, TIM BOSNA
3. MATEO ŠKARA, PLOVANIJA-ZADAR
Cadets (male) +65
B1P014
246
5
DOMINIK KUVIK (FALCON)
290
7
MAHIR SELIMOVIC (TIM BOS)
B1P015
169
5
JOSIP VULJANIĆ (TKD KAR)
293
8
JASMIN ALISPAHIC (TIM BOS)
B1P038
290
0
MAHIR SELIMOVIC (TIM BOS)
293
0
JASMIN ALISPAHIC (TIM BOS)
Medalists
1. JASMIN ALISPAHIC, TIM BOSNA
2. MAHIR SELIMOVIC, TIM BOSNA
3. JOSIP VULJANIĆ, Karlovac
3. DOMINIK KUVIK, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota