Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
17. Belgrade Trophy - 3. Belgrade Trophy Poomsae
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Azija
Banjica
Beli Andjeli
Beograd
BESA
BoracBG
Broj 1
Crvena zvezda
Dunav Borča Bg
Fast Kick
FAVORIT
Feniks
FORCE-2004
Galeb
Grmeč
Herkules
Ilyo TKD SKP Kosice
Imperium
Karlovac
KBS Naisus
KBSBeograd
Kbv Petrovac
Klub borilačkih veština '' MAG ''
KOREA
Korio1 Kuršumlija
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Olimp
Pegasus
Sports Club Force
Šabac
ŠUJICA Tomislavgrad
Taurunum
Team NIŠ
tkd Libya school
TKD-KBK-MARIBOR
Viner civi
Zmaj
Zmaj-Pećinci
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pinoiri 1 B (male) -27
Cadets A (male) -57
Cadets A (female) -47
Cadets A (female) -51
Juniors A (male) -55
Juniors A (male) -73
Juniors A (male) -78
Juniors A (female) -52
Juniors A (female) -59
Juniors A (female) -63
Seniors A (male) - 58
Seniors A (male) - 63
Seniors A (male) - 68
Seniors A (male) - 80
Seniors A (male) + 87
Seniors A (female) - 57
Pinoiri 1 B (male) -27
4030
316
5
LUKA SALMA (SRBIJA)
199
2
MIHAJLO TODIĆ (LAV)
Medalists
1. LUKA SALMA, Zrenjanin
2. MIHAJLO TODIĆ, Lav
3. ----
3. ----
Cadets A (male) -57
6008
292
11
LUKA STANOJLOVIĆ (AZIJA)
278
7
NIKOLA MLADENOVIC (TEAMNIŠ)
322
JOVAN RATIĆ (SRBIJA)
6027
292
0
LUKA STANOJLOVIĆ (AZIJA)
322
0
JOVAN RATIĆ (SRBIJA)
Medalists
1. LUKA STANOJLOVIĆ, Azija
2. JOVAN RATIĆ, Zrenjanin
3. NIKOLA MLADENOVIC, Team NIŠ
3. ----
Cadets A (female) -47
6004
101
10
SARA SEKELOVA (ILYO KE)
254
4
MAGDALENA JOSIFOSKI (FENIKS)
6005
49
7
UNA RODIĆ (SRBIJA)
288
10
JELENA BREZIČANIN (AZIJA)
6006
231
13
KSENIJA SPAJIC (VINER)
437
9
ANDJELA BURUSIC (LOLA)
431
DUNJA SARIĆ (ŠA SRB)
6017
101
11
SARA SEKELOVA (ILYO KE)
288
9
JELENA BREZIČANIN (AZIJA)
6018
231
7
KSENIJA SPAJIC (VINER)
431
1
DUNJA SARIĆ (ŠA SRB)
6033
101
2
SARA SEKELOVA (ILYO KE)
231
3
KSENIJA SPAJIC (VINER)
Medalists
1. KSENIJA SPAJIC, Viner civi
2. SARA SEKELOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
3. DUNJA SARIĆ, Šabac
3. JELENA BREZIČANIN, Azija
Cadets A (female) -51
6007
58
9
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
356
5
MINA RISTOVIC (GALEBBG)
364
TEODORA LUKIC (NS2001)
224
SANDRA ROGLIĆ (TKKORIO)
36
MILANA BELEUC (SRBIJA)
6019
58
12
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
364
0
TEODORA LUKIC (NS2001)
6020
224
3
SANDRA ROGLIĆ (TKKORIO)
36
4
MILANA BELEUC (SRBIJA)
6034
58
0
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
36
1
MILANA BELEUC (SRBIJA)
Medalists
1. MILANA BELEUC, Zrenjanin
2. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. SANDRA ROGLIĆ, Korio1 Kuršumlija
3. TEODORA LUKIC, Olimp
Juniors A (male) -55
2001
324
3
VASILIJE NIKOLOVSKI (IMP-SRB)
41
0
POPOVIĆ LUKA (SRBIJA)
150
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
180
BLAGO LUKACEVIC (BES)
192
MARTIN GARKOV (SCFORCE)
2013
324
11
VASILIJE NIKOLOVSKI (IMP-SRB)
150
7
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
2014
180
4
BLAGO LUKACEVIC (BES)
192
28
MARTIN GARKOV (SCFORCE)
2026
324
1
VASILIJE NIKOLOVSKI (IMP-SRB)
192
20
MARTIN GARKOV (SCFORCE)
Medalists
1. MARTIN GARKOV, Sports Club Force
2. VASILIJE NIKOLOVSKI, Imperium
3. BLAGO LUKACEVIC, BESA
3. TOMISLAV ŠTEFANAC, Karlovac
Juniors A (male) -73
1004
203
10
MARKO MARKOVIĆ (ŠA SRB)
37
2
MILOŠ POPOVIĆ (SRBIJA)
1005
428
0
SLAVOMIR KOVAČKI (SRBIJA)
174
0
DAVID ARAPAJ (BES)
1024
203
3
MARKO MARKOVIĆ (ŠA SRB)
174
7
DAVID ARAPAJ (BES)
Medalists
1. DAVID ARAPAJ, BESA
2. MARKO MARKOVIĆ, Šabac
3. SLAVOMIR KOVAČKI, Zrenjanin
3. MILOŠ POPOVIĆ, Zrenjanin
Juniors A (male) -78
1006
425
22
GORAN PERIC (KWON2)
191
18
MARKO KOVAČ (TKD BA)
1007
454
0
DUŠAN ZUBNAR (SRBIJA)
178
0
FABIAN GJERAJ (BES)
1025
425
0
GORAN PERIC (KWON2)
178
0
FABIAN GJERAJ (BES)
Medalists
1. GORAN PERIC, KWON BATAJNICA
2. ----
3. MARKO KOVAČ, Beli Andjeli
3. DUŠAN ZUBNAR, Zrenjanin
Juniors A (female) -52
2010
140
13
GABRIELA LUKAČ (ŠUJICA )
23
1
BOJANA KOSTADINOVIĆ (SRBIJA)
453
BILJANA DURIĆ (SRBIJA)
2024
140
0
GABRIELA LUKAČ (ŠUJICA )
453
0
BILJANA DURIĆ (SRBIJA)
Medalists
1. GABRIELA LUKAČ, ŠUJICA Tomislavgrad
2. BILJANA DURIĆ, Zrenjanin
3. BOJANA KOSTADINOVIĆ, Zrenjanin
3. ----
Juniors A (female) -59
2004
291
14
JANA RULJIĆ (AZIJA)
361
1
MARIJA PULJIZ (NS2001)
215
NADICA BOŽANIĆ (IMP-SRB)
50
VALENTINA MILIĆ (SRBIJA)
65
NUSA URNAUT (TKD KBK)
2017
291
1
JANA RULJIĆ (AZIJA)
215
6
NADICA BOŽANIĆ (IMP-SRB)
2018
50
2
VALENTINA MILIĆ (SRBIJA)
65
19
NUSA URNAUT (TKD KBK)
2028
215
13
NADICA BOŽANIĆ (IMP-SRB)
65
1
NUSA URNAUT (TKD KBK)
Medalists
1. NADICA BOŽANIĆ, Imperium
2. NUSA URNAUT, TKD-KBK-MARIBOR
3. JANA RULJIĆ, Azija
3. VALENTINA MILIĆ, Zrenjanin
Juniors A (female) -63
1008
461
0
NEVENA ERIĆ (FENIKS)
430
0
JELENA PROLE (SRBIJA)
429
VALENTINA TOŠIĆ (SRBIJA)
1026
461
0
NEVENA ERIĆ (FENIKS)
429
0
VALENTINA TOŠIĆ (SRBIJA)
Medalists
1. NEVENA ERIĆ, Feniks
2. ----
3. JELENA PROLE, Zrenjanin
3. ----
Seniors A (male) - 58
1009
422
2
ALEKSANDAR ČOLIĆ (SRBIJA)
436
8
DRAGAN NIKOLIĆ (SRBIJA)
1010
458
0
STEFAN MILUTINOVIĆ (SRBIJA)
229
0
ALEKSANDAR ILIC (VINER)
1027
436
3
DRAGAN NIKOLIĆ (SRBIJA)
229
21
ALEKSANDAR ILIC (VINER)
Medalists
1. ALEKSANDAR ILIC, Viner civi
2. DRAGAN NIKOLIĆ, Zrenjanin
3. STEFAN MILUTINOVIĆ, Zrenjanin
3. ALEKSANDAR ČOLIĆ, Zrenjanin
Seniors A (male) - 63
1011
39
0
MIODRAG STOJADINOVIĆ (SRBIJA)
119
0
NIKOLA ISAILOVIĆ (LUKAGRM)
32
JOVAN ROMAC (SRBIJA)
1028
39
0
MIODRAG STOJADINOVIĆ (SRBIJA)
32
0
JOVAN ROMAC (SRBIJA)
Medalists
1. MIODRAG STOJADINOVIĆ, Zrenjanin
2. JOVAN ROMAC, Zrenjanin
3. NIKOLA ISAILOVIĆ, Grmeč
3. ----
Seniors A (male) - 68
1012
434
4
FILIP MILIVOJEVIC (LOLA)
374
2
ALEKSANDAR BRANKOVIĆ (DUNAV1)
1013
459
0
LUKA JOCKOV (SRBIJA)
421
0
MILOŠ ŠUĆUR (SRBIJA)
1029
434
0
FILIP MILIVOJEVIC (LOLA)
421
12
MILOŠ ŠUĆUR (SRBIJA)
Medalists
1. MILOŠ ŠUĆUR, Zrenjanin
2. FILIP MILIVOJEVIC, Lola
3. LUKA JOCKOV, Zrenjanin
3. ALEKSANDAR BRANKOVIĆ, Dunav Borča Bg
Seniors A (male) - 80
1019
416
11
MILOJE MARKOVIĆ (ZMAJ)
426
1
DEJAN POPOV (SRBIJA)
466
PETAR VRZIĆ (ZMAJ)
1022B
416
3
MILOJE MARKOVIĆ (ZMAJ)
466
2
PETAR VRZIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. MILOJE MARKOVIĆ, Zmaj
2. PETAR VRZIĆ, Zmaj
3. DEJAN POPOV, Zrenjanin
3. ----
Seniors A (male) + 87
1021
147
0
ALEKSANDAR MATIĆ (SRBIJA)
167
0
DANILO VUKELIC (IMP-SRB)
Medalists
1. DANILO VUKELIC, Imperium
2. ALEKSANDAR MATIĆ, Zrenjanin
3. ----
3. ----
Seniors A (female) - 57
1022
420
0
KSENIJA KULIĆ (SRBIJA)
219
0
SANDRA MILOSAVLJEVIĆ (TKKORIO)
Medalists
1. SANDRA MILOSAVLJEVIĆ, Korio1 Kuršumlija
2. KSENIJA KULIĆ, Zrenjanin
3. ----
3. ----