Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
17. 'Senjski vitezovi' i 1. 'Mali vitezovi' limać kup
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Vitezi (muški) A
Vitezi (ženski) A
Vitezi (muški) B
Vitezi (ženski) B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (male) -27
Younger cadets (male) -30
Younger cadets (male) -33
Younger cadets (male) -36
Younger cadets (male) -39
Younger cadets (male) -43
Younger cadets (male) -47
Younger cadets (male) -51
Younger cadets (male) +51
Younger cadets (male) -27
3045
224
6
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
243
14
LUKA BUCKOVIĆ (IO)
Medalists
1. LUKA BUCKOVIĆ, ION
2. MARTIN FRANOVIĆ, Čigra
3. ----
3. ----
Younger cadets (male) -30
3001
275
1
NIKOLA GLEDIĆ (PLTVICE)
1
15
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
3002
124
13
KARLO USKOK (TK ZD)
203
0
IRENEJ STJEPAN (ROVINJ)
3003
185
11
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
202
1
KRISTIJAN MATOŠEVIĆ (ROVINJ)
35
DAVID ZUBOVIĆ (NOVALJA)
3027
1
17
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
124
0
KARLO USKOK (TK ZD)
3028
185
6
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
35
0
DAVID ZUBOVIĆ (NOVALJA)
3047
1
0
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
185
9
ADRIANO QETA (BAN-PAN)
Medalists
1. ADRIANO QETA, BANIJA PANDAS
2. ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. DAVID ZUBOVIĆ, Novalja
3. KARLO USKOK, TK Zadar
Younger cadets (male) -33
3004
79
2
LEON AGATIĆ (LOV)
196
7
VITO VOJAK (BAN-PAN)
3005
180
7
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
166
3
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
3006
179
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
253
4
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
200
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
3029
196
8
VITO VOJAK (BAN-PAN)
180
9
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
3030
253
8
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
200
16
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
3048
180
0
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
200
12
LUCIO MATUZIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. LUCIO MATUZIĆ, BANIJA PANDAS
2. LUKA VUKUŠIĆ, Ogulin
3. KARLO VOHRIĆ, Čigra
3. VITO VOJAK, BANIJA PANDAS
Younger cadets (male) -36
3007
5
3
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
155
6
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
81
IVAN JELINIĆ (LOV)
3008
136
0
LUKA PROTULIPAC (ACTIV)
154
5
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
156
VITO PETRIĆ (BAN-PAN)
3031
155
12
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
81
0
IVAN JELINIĆ (LOV)
3032
154
5
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
156
1
VITO PETRIĆ (BAN-PAN)
3049
155
6
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
154
3
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. PETAR FIČKO, BANIJA PANDAS
2. OSCAR KOVAČIĆ, BANIJA PANDAS
3. IVAN JELINIĆ, LOVINAC
3. VITO PETRIĆ, BANIJA PANDAS
Younger cadets (male) -39
3009
137
3
MARIN PROTULIPAC (ACTIV)
219
0
BORNA PERNAR (PLTVICE)
3010
255
12
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
215
0
JOSIP KRPAN (LOV)
3011
220
4
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
256
6
MATEJ BEKIĆ (IO)
3012
159
2
LUKAS DEVČIĆ (GACKA)
171
1
LEON KATUŠIN (BAN-PAN)
3033
137
2
MARIN PROTULIPAC (ACTIV)
255
6
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
3034
256
17
MATEJ BEKIĆ (IO)
159
0
LUKAS DEVČIĆ (GACKA)
3050
255
5
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
256
6
MATEJ BEKIĆ (IO)
Medalists
1. MATEJ BEKIĆ, ION
2. LOVRO MATIĆ, Čigra
3. LUKAS DEVČIĆ, GACKA
3. MARIN PROTULIPAC, Activ
Younger cadets (male) -43
3013
170
10
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
161
0
HRVOJE KOSTELAC (GACKA)
3014
103
8
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
10
5
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
3015
119
2
BORNA BURSIĆ (TKDDRHR)
259
8
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
52
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
3035
170
1
IVAN LATKOVIĆ (BAN-PAN)
103
6
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
3036
259
7
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
52
1
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
3051
103
7
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
259
1
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. HRVOJE JAVOROVIĆ, MAKSIMIR
2. VITO KREŠO-LOVRIĆ, Čigra
3. IVAN LATKOVIĆ, BANIJA PANDAS
3. BORNA MATIJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Younger cadets (male) -47
2003
116
9
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
234
7
IVAN PAVLOVIĆ (IO)
143
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
2040
116
1
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
143
0
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
Medalists
1. LUKA JURJEVIĆ, Obrovac
2. TEO MARKOVIĆ, GACKA
3. IVAN PAVLOVIĆ, ION
3. ----
Younger cadets (male) -51
2004
139
9
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
175
6
CARLOS GRBA (OGULIN)
2005
141
7
STEFAN GRBIĆ (GACKA)
43
17
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
2041
139
3
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
43
2
MARIAN PLAZANIĆ (NOVALJA)
Medalists
1. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA
2. MARIAN PLAZANIĆ, Novalja
3. CARLOS GRBA, Ogulin
3. STEFAN GRBIĆ, GACKA
Younger cadets (male) +51
2006
138
13
FILIP BUKOVAC (GACKA)
201
6
JAN MAŠINOVIĆ (BAN-PAN)
115
FILIP ŠAKIĆ (OBROVAC)
2042
138
6
FILIP BUKOVAC (GACKA)
115
4
FILIP ŠAKIĆ (OBROVAC)
Medalists
1. FILIP BUKOVAC, GACKA
2. FILIP ŠAKIĆ, Obrovac
3. JAN MAŠINOVIĆ, BANIJA PANDAS
3. ----