Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
17th Jastreb Limač Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
Čigra
DUGA RESA
DUGO SELO
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
Goldstars
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Ilyo TKD SKP Kosice
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Ljubija-Prijedor
M.T.A.
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Monter
Novalja
Olimpic Sarajevo
ORIENT TKD
Orion
ORKA AS
Osvit
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub Našice
Taekwondo klub OTOK
TAEKWONDO KLUB SAMOBOR-KORYO
Taekwondo klub Silla
Taekwondo"KNEŽEVI VINOGRADI"
Tigar Zagreb
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Varaždin
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić
ZG-DUBRAVA
ZMAJEVO OKO
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti (10-7 kup) -30
Mlađi kadeti (10-7 kup) -36
Mlađi kadeti (10-7 kup) -39
Mlađi kadeti (10-7 kup) -30
C001
325
2
ESED AHMETHODŽIĆ (TKDOLC)
97
18
SOMA ANDOR (GOLDSRS)
130
EDI STIPANOVIĆ (NA)
C002
549
0
IGOR RAILIC (KOZARA)
219
0
STJEPAN MIKIĆ (TKV)
381
DARIJE JURIŠIĆ (OSVI)
C003
337
16
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
365
3
VITO STJEPAN ČAVAR (TKDDS)
218
LUKA PRELOG (TKV)
364
MATIJA KUNJEK (RADNIK)
394
TOMISLAV JANDRIĆ (PLTVICE)
C008
97
12
SOMA ANDOR (GOLDSRS)
130
0
EDI STIPANOVIĆ (NA)
C009
549
8
IGOR RAILIC (KOZARA)
381
3
DARIJE JURIŠIĆ (OSVI)
C010
337
10
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
218
3
LUKA PRELOG (TKV)
C011
364
1
MATIJA KUNJEK (RADNIK)
394
9
TOMISLAV JANDRIĆ (PLTVICE)
C020
97
1
SOMA ANDOR (GOLDSRS)
549
6
IGOR RAILIC (KOZARA)
C021
337
14
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
394
2
TOMISLAV JANDRIĆ (PLTVICE)
C027
549
1
IGOR RAILIC (KOZARA)
337
0
RAHIM TRTOVAC (TKDOLC)
Osvajači medalja
1. IGOR RAILIC, TKD/Kozara/ Prijedor
2. RAHIM TRTOVAC, Olimpic Sarajevo
3. SOMA ANDOR, Goldstars
3. TOMISLAV JANDRIĆ, Plitvice
Mlađi kadeti (10-7 kup) -36
C016
80
13
NEMANJA KOTARAS (LJUBIJA)
386
1
BORNA PERNAR (PLTVICE)
216
FILIP JURIŠIĆ (TKV)
C024
80
19
NEMANJA KOTARAS (LJUBIJA)
216
0
FILIP JURIŠIĆ (TKV)
Osvajači medalja
1. NEMANJA KOTARAS, Ljubija-Prijedor
2. FILIP JURIŠIĆ, VRBOVEC
3. BORNA PERNAR, Plitvice
3. ----
Mlađi kadeti (10-7 kup) -39
B001
217
32
JAN MARIĆ (TKV)
301
19
ANTONIO SEDLIĆ (S.SOKOL)
240
JAN JELOVAC (ČIGRA)
B002
349
0
JOSIP IVANČIĆ (MONTR)
193
0
JURA ZRNIĆ (VARAZDN)
369
LEON NEMET (ZGDUB)
B003
202
18
FILIP FUČEK (ZGDUB)
313
25
AHMED HUREM (TKDOLC)
402
GABRIJEL MATIJEVIĆ (PLTVICE)
115
ERIC FULLER (ZADAR)
299
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
B009
217
6
JAN MARIĆ (TKV)
240
5
JAN JELOVAC (ČIGRA)
B010
193
18
JURA ZRNIĆ (VARAZDN)
369
8
LEON NEMET (ZGDUB)
B011
313
10
AHMED HUREM (TKDOLC)
402
4
GABRIJEL MATIJEVIĆ (PLTVICE)
B012
115
10
ERIC FULLER (ZADAR)
299
17
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
B021
217
18
JAN MARIĆ (TKV)
193
1
JURA ZRNIĆ (VARAZDN)
B022
313
22
AHMED HUREM (TKDOLC)
299
28
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
B027
217
3
JAN MARIĆ (TKV)
299
5
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. KARLO KAJBA ŠIMANIĆ, SUŠAK
2. JAN MARIĆ, VRBOVEC
3. AHMED HUREM, Olimpic Sarajevo
3. JURA ZRNIĆ, Varaždin