001 | 1/8 | Limači A-25 | GABRIEL POLDRUHÁK (Black Tiger Snina) |
PTF 16:4 | MISLAV DASOVIĆ (Ozalj) |
002 | 1/8 | Limači A-25 | SVEN ŠKLEDAR (Radnik) |
PTF 2:14 | JAN KOVAČEVIĆ (Jastreb) |
003 | 1/8 | Limači A-25 | TIN PRUGOVEČKI (ZG-DUBRAVA) |
PTF 17:5 | MARIN MARŠ (Jastreb) |
004 | 1/8 | Limači A-25 | JAKOB MARTINOVIĆ (Radnik) |
WDR | PATRIK BESEDNIK (M.T.A.) |
005 | 1/8 | Limači A-25 | DAMIEN FRGOLEC (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
PTF 14:2 | MARINO STORIĆ (HBD Vodice) |
006 | 1/8 | Limači A-25 | MARIN MATASIĆ (Radnik) |
PTF 0:27 | LUKA TOMEC (ORIENT TKD) |
007 | 1/8 | Limači A-25 | ŠIMUN ŽIVKOVIĆ (ZG-DUBRAVA) |
PTF 11:8 | EUGEN PLEŠKO (Jastreb) |
008 | 1/4 | Limači B-27 | MARO KOPITOVIĆ (Tigar Zagreb) |
PTF 15:8 | LOVRO OMAZIĆ (METALAC) |
009 | 1/4 | Limači A-25 | GABRIEL POLDRUHÁK (Black Tiger Snina) |
PTF 12:0 | JAN KOVAČEVIĆ (Jastreb) |
010 | 1/4 | Limači A-25 | TIN PRUGOVEČKI (ZG-DUBRAVA) |
PTF 15:3 | PATRIK BESEDNIK (M.T.A.) |
011 | 1/4 | Limači A-25 | DAMIEN FRGOLEC (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
SDP | LUKA TOMEC (ORIENT TKD) |
012 | 1/4 | Limači A-25 | ŠIMUN ŽIVKOVIĆ (ZG-DUBRAVA) |
PTF 9:10 | FILIP JAZVIĆ (RUGVICA) |
013 | 1/2 | Limači A+40 | LUKA KOROŠEC (Novalja) |
WDR 1:7 | VUK VUJKOVIC (Ljubija-Prijedor) |
014 | 1/2 | Limači A+40 | LUKA VIČEVIĆ (SUŠAK) |
PTF 9:7 | PATRIK MIRT (Sutla Šenkovec) |
015 | 1/2 | Limači B-18 | NIKO HRNKAŠ (DUGO SELO) |
WDR | JAKOV CACIC (Jastreb) |
016 | 1/2 | Limači B-20 | DAMJAN HRVACANIN (Ljubija-Prijedor) |
PTF 12:16 | NIKO SUBOTIČANEC (Jastreb) |
017 | 1/2 | Limači B-27 | MARO KOPITOVIĆ (Tigar Zagreb) |
PTF 10:2 | DAVID PAKŠEC (DUGO SELO) |
018 | 1/2 | Limači B-27 | VIKTOR RANOGAJEC (Jastreb) |
PTF 10:18 | PAVLE STURZ (METALAC) |
019 | 1/2 | Limači A-25 | GABRIEL POLDRUHÁK (Black Tiger Snina) |
PTF 14:2 | TIN PRUGOVEČKI (ZG-DUBRAVA) |
020 | 1/2 | Limači A-25 | LUKA TOMEC (ORIENT TKD) |
WDR 0:4 | FILIP JAZVIĆ (RUGVICA) |
021 | 1/1 | Limačice A-23 | KATJA PTIČAR (Jastreb) |
PTF 11:23 | IVA KOVAČ (FENIKS-VUKOMEREC) |
022 | 1/1 | Limačice B-18 | SARAH HASANAGIČ (Taekwondo klub Silla) |
WDR | DORA SAMARZIJA (Pantera) |
023 | 1/1 | Limači A+40 | VUK VUJKOVIC (Ljubija-Prijedor) |
PTF 10:4 | LUKA VIČEVIĆ (SUŠAK) |
024 | 1/1 | Limači B-18 | NIKO HRNKAŠ (DUGO SELO) |
PTF 22:2 | MARKO GNJATIC (Ljubija-Prijedor) |
025 | 1/1 | Limači B-20 | NIKO SUBOTIČANEC (Jastreb) |
PTF 11:8 | NIKOLA BABIĆ (SUŠAK) |
026 | 1/1 | Limači B-27 | MARO KOPITOVIĆ (Tigar Zagreb) |
PTF 8:12 | PAVLE STURZ (METALAC) |
027 | 1/1 | Limači A-25 | GABRIEL POLDRUHÁK (Black Tiger Snina) |
PTF 1:14 | FILIP JAZVIĆ (RUGVICA) |